Дата публікації 13.9.2021 16:00:11

13 вересня відбулася нарада з питань підведення підсумків позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності КНП СМР “Сквирська міська центральна лікарня” та КНП СМР “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” під головуванням Сквирського міського голови Валентини Левіцької. В засіданні взяли участь директори КНП СМР Андрій Чиж та Людмила Гадіяк відповідно, головні бухгалтера та економісти вказаних підприємств, Людмила Сергієнко та Валентина Бачинська заступники міського голови, Наталія Капітанюк начальник бюджетного відділу-заступник начальника фінансового управління та Тетяна Бойко завідувач сектору аудиту фінансового управління Сквирської міської ради.

Піднімалося питання упорядкування обліку майна, відшкодування витрат на утримання майна, яке перебуває в оренді, дотримання лімітів використання електроносіїв.

Міським головою дано доручення протягом місяця вжити заходів щодо усунення недоліків в бухгалтерському обліку майна та приведення роботи фінансово-господарської діяльності КНП СМР “Сквирська міська центральна лікарня” та КНП СМР “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” відповідно до чинного законодавства.