Інклюзивний дитсадок з’явиться у Вишневому в рамках «Великого будівництва»

Дата публікації 11.11.2021 10:28:54

У 2022 році у Вишневому на Київщині добудують інклюзивний дитсадок. Це один із пяти дошкільних навчальних закладів, який у наступному році зявиться в області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 8 листопада, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Діти з обмеженими можливостями мають бути забезпечені комфортом. Знаємо про цю потребу, тому будемо будувати дитсадок із особливими умовами у Вишневому. Ключова мета – створити безбарєрний заклад. У попередні роки аналогів цьому проєкту в рамках «Великого будівництва» не було. Але я переконаний, що нам вдасться його реалізувати, і він матиме дуже велике соціальне значення», – підкреслив Василь Володін.

Нагадаємо: у 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно пяти нових дитсадків. Мережу дошкільних навчальних закладів активно розбудовують через постійне збільшення кількості жителів у пристоличному регіоні.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА