Дорогі працівники та ветерани ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»!

Дата публікації 2.7.2021 16:47:17

Дорогі працівники та ветерани ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»!

Прийміть щирі вітання з одним з головних свят комбінату - з 90-річницею з Дня заснування підприємства!

За ці роки підприємство пройшло успішний трудовий шлях у своєму становленні, розвитку та завоюванні високих позицій серед підприємств хлібопереробної галузі, пройшовши шлях від заготзерна до лідера круп’яної галузі України та Східної Європи.

Щоб бути кращими, «Скирський комбінат хлібопродуктів» ставить перед собою тільки найвищі цілі - постійна модернізація виробництва, стабільно висока якість продукції, широкий асортимент, підвищення кваліфікації персоналу. Ваш девіз «Бути першими у всьому» впевнено веде вас до світового визнання. Ваша продукція під торговими марками «Сквирянка» та «Skvira» сьогодні є визитівкою не лише Сквирщини, а й українських виробників якісної продукції у світі.

Щиро дякую колективу комбінату за сумлінну працю, збереження і продовження традицій, відданість своїй справі.

З нагоди цієї знаменної події бажаю всім колишнім і нинішнім працівникам комбінату, їх сім'ям стабільності, процвітання, впевненості в завтрашньому дні, миру, здоров'я, добра, благополуччя!

Міський голова Валентина Левіцька