21 вересня у с. Горобіївка та с. Каленна відсвяткували День села

Дата публікації 23.9.2021 14:15:45

21 вересня у с. Горобіївка та с. Каленна відсвяткували День села – підбили певні підсумки, привітали один одного, гарно відпочили

Розділила радість торжества Сквирська міська голова Валентина Левіцька, яка зосередила увагу присутніх на роботі у великій громаді Сквирщини, зупинилась на наданні послуг на місцях та обслуговуванні людей, закликала усіх до дієвої співпраці.

Подяку й подарунок Валентина Левіцька вручила виховниці Горобіївського НВК Лесі Хвиль – за активну громадську позицію, підготовку команди «Варта» навчального закладу, яка представляла Київську область на заключному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») й стала призером (ІІІ місце) у конкурсі «Смуга перешкод».

Подяку й подарунок міський голова вручила найстаршій жительці с. Каленна Марії Барчук та працівнику з благоустрою Олександру Левенчуку.