ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ. Сквирський заклад дошкільної освіти №6 «Ромашка»

Дата публікації 22.9.2021 13:48:37

Сквирський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Ромашка» функціонує з 1978 року. Колектив закладу дошкільної освіти нараховує 50 працівників, із них 25 педагогів. На базі садочку працюють практичний психолог, вчитель-логопед, асистент вихователя, інструктор з фізкультури, музичні керівники, які проводять освітню роботу з 189 вихованцями 11 груп, функціонують логопедична та інклюзивна групи.

Заклад дошкільної освіти №6 «Ромашка» здійснює інноваційну діяльність:

• на музичних заняттях використовуються елементи системи музичного виховання Карла Орфа;

• на заняттях з фізичної культури – авторська система М.Єфименка;

• у дошкільних групах – пісочна терапія.

Дитячий садок є районним опорним закладом дошкільної освіти по фізкультурно-оздоровчій роботі.

Надзвичайно важливим в організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку є єдність зусиль педагогічного колективу з родинами вихованців, яка спрямована на формування високого рівня базових компетентностей та навичок, необхідних людині протягом усього життя.