ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ. Сквирський заклад дошкільної освіти №5 «Калинка»

Дата публікації 23.9.2021 15:00:45

У затишному куточку міста Сквира, розмістилась маленька Країна Дитинства – ЗДО №5 «Калинка» Сквирської міської ради Київської області. Садочок більше 60 років відчиняє двері дзвінкоголосій, безтурботній малечі. З радістю щодня до «Калинки» тупотять дитячі ніжки, а широко розкриті оченята діток знов і знов впізнають знайомі і доброзичливі усмішки своїх вихователів. Діткам у садочку тепло і породинному затишно, завдяки чудовому колективу однодумців, які люблять свою справу і вкладають у неї душу: директор Карбівська Ю.І., вихователі – Ходаківська Л.А., Алексейцева В.М., Рубан Н.М., Євтюхіна О.А., Денисюк А.В., музичний керівник – Бєлкіна В.М., помічники вихователів – Рудюк О.В., Новосельчан О.В., Кондратенко І.В.

Про здоровя вихованців та якісне харчування турбуються медична сестра Костіна Н.В., завгосп Таранчук Т.Б., кухарі Слободянюк Т.І. і Чернега Л.В.

Переступаючи поріг закладу, відчуваєш,що тут панують діловитість і впевненість, спокій і доброзичливість, увага і чуйність, все тут сприяє доброму емоційному настрою малечі.