ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ. Сквирський заклад дошкільної освіти №1 «Світанок»

Дата публікації 24.9.2021 12:40:30

Сквирський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Світанок» Сквирської міської ради функціонує з 1944 року, який знаходиться у будівлі колишньої Земської управи, де проживав і працював у свій час М. Т. Рильський (вулиця М. Рильського, 51)
Станом на 01.09.2021 року у «Світанку», виховується 82 дітей віком від 2 до 6 (7) років. Працює 4 групи, з яких 3 – загального розвитку, 1 - спеціалізована (логопедична).
Сквирський ЗДО №1 «Світанок» укомплектований педагогічними працівниками: директор, 6 вихователів, 2 музичних керівників , учитель-логопед та практичний психолог, які мають відповідну вищу освіту, професійну компетентність та щиросердечну любов до дітей.
Виховання та формування досвіду дитини в різних видах діяльності, створення відповідного освітнього середовища та розвитку здорової дитини є основою роботи працівників закладу.
Колектив закладу освіти завжди «йде в ногу з часом…»: впроваджує інноваційні технології, авторські методики, парціальні програми тощо.
Найкращим показником роботи усього колективу є те, що багато батьків міста, колишніх вихованців дитячого садка, які сьогодні мають дітей дошкільного віку, бажають , щоб їхні діти виховувалися тільки у «Світанку».