Центр надання адміністративних послуг Сквирської міської ради

Дата публікації 17.1.2022 12:42:35

Центр надання адміністративних послуг Сквирської міської ради створено 22 грудня 2020 року Сквирською міською радою як постійно діючий робочий орган, організаційне забезпечення діяльності якого здійснюється відділом адміністративних послуг. Очолює його начальник відділу Сергій Рибак.

Основні принципи роботи:

• Орієнтація на суб'єкта звернення
  • Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур
  • Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг
  • Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень
  • Оперативність у вирішенні питань
  • Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення

Основними завданнями є:

• Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень
  • Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання
  • Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг
  • Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання
  • Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг
  • Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг
  • Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень

Для створення зручних та комфортних умов по прийому заявників та належної організації робочих місць 5 лютого 2021 року ЦНАП було перенесено в будівлю за адресою пров. Якушкіна, 3А в місті Сквира.

З 23 лютого запрацювало віддалене робоче місце державного реєстратора ЦНАП у с. Шамраївка, а старостам надали повноваження з виконання обов’язків адміністратора ЦНАП, що дозволило наблизити публічні послуги до жителів громади.

З 27 жовтня  за підтримки  Райффайзен Банку створені робочі місця для самообслуговування в старостинських округах та Центрі надання адміністративних послуг Сквирської міської ради.

На сьогодні через ЦНАП надаються 262 види адміністративних послуг, зокрема це послуги у сфері соціального захисту, державної реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань, реєстрації місця проживання, отримання дозвільних документів, у сфері земельних відносин тощо.