Проведено засідання колегії відділу освіти Сквирської міської ради нараду з керівниками закладів освіти

Дата публікації 11.2.2022 11:46:50

10 лютого 2022 року проведено засідання колегії відділу освіти Сквирської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Олександра Заболотного. Участь у колегії взяла міська голова Валентина Левіцька. Було розглянуто питання охоплення учнів гуртковою роботою та навчально-виховного процесу в закладах позашкільної роботи; про підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та стану виконання Програми розвитку системи освіти Сквирської територіальної громади на 2021-2024 роки. З усіх цих питань було прийнято низку рішень.

Після засідання колегії начальник відділу освіти Олександр Заболотний провів нараду з керівниками закладів освіти. На нараду було винесено питання організації харчування учнів, дотримання лімітів споживання енергоносіїв, дотримання вимог бюджетного законодавства, зокрема нарахування та виплати заробітних плат, вибір підручників для учнів 5 класів, використання залишку коштів освітньої субвенції, замовлення документів про освіту, атестації керівних та педагогічних кадрів у 2022 році тощо. За результатами наради було сформовано доручення начальника відділу освіти керівниках закладів.