Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Сквирської міської ради, комунальних підприємств, установ центральних органів виконавчої влади, які функціонують  в громаді

Дата публікації 4.10.2021 15:10:50

Про апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Сквирської міської ради, комунальних підприємств, установ центральних органів виконавчої влади, які функціонують

в громаді, 05 жовтня 2021 року

На щомісячній підсумковій нараді з керівниками структурних підрозділів Сквирської міської ради 05 жовтня 2021 року міська голова Валентина Левіцька проаналізувала роботу міськради у вересні. Акцентувала увагу на відзначенні в громаді Дня сіл, подякувала старостам за належну організацію з цією метою святкових заходів, збереження та примноження традицій жителями населених пунктів.

Зупинилася на питаннях виконавської дисципліни, інформаційного супроводу заходів, роботи, яка проводиться міською радою, проведення постійного діалогу з населенням громади.

Проінформувала про стан вирішення питань, які наразі турбують жителів громади.

Зокрема, про:

- завершення робіт по капітальному ремонту стадіону «Колос» в м. Сквира, замовленні ще одного проєкту на облаштування приміщення та паркану, які, на жаль, не були передбачені попереднім проєктом;

- виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) на місці колишнього кінотеатру «Зірка» в м. Сквира. Демонтаж існуючого приміщення кінотеатру буде проводитися за кошти громади;

- коригування проєкту та початку будівництва фундаменту, монтування каналізації, підведення води для встановлення модуля громадського туалету по вул. Червона в м. Сквира у цьому році;

- збільшення кількості укладених договорів з вивезення твердих побутових відходів та продовження цієї роботи, встановлення фотофіксації для контролю за дотриманням правил благоустрою;

- впорядкування стихійної торгівлі в м. Сквира, досягнення взаєморозуміння з цього питання із суб’єктами підприємницької діяльності про перенесення робочих місць з Площі зібрань на спеціально виділене міськвиконкомом місце.

На нараді заслухано звіти керівників структурних підрозділів міської ради. Детально обговорено питання вакцинації населення громади, підготовку закладів освіти, охорони здоров’я й культури до опалювального сезону, стан наповнення місцевого бюджету, соціальний захист дітей, капітальний ремонт водопровідних мереж, доріг, будівель соціальної інфраструктури, благоустрій сільських та міської територій, надання адміністративних послуг та законодавчі нововведення щодо них, низку земельних питань.

За підсумками наради керівникам надані відповідні доручення.