25 червня працівники Білоцерківського РУ провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями Сквирської міської територіальної громади про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки

Дата публікації 25.6.2021 10:23:54

Роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади

25 червня працівники Білоцерківського РУ  провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями Сквирської міської територіальної громади про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки. Наголосили громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та дотримання заходів безпеки під час відпочинку у лісі та яку

відповідальність понесуть громадяни за вчинення такого адміністративного правопорушення. Рятувальники нагадують громадянам, що необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях,  перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем, нагадали правила безпеки під час відпочинку поблизу водних обʼєктів.

Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.