(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 19.09.2018 №862/87 Про визначення номінантів, для нагородження з нагоди святкування Дня міста Сквира

 
Дата публікації 25.9.2018 12:21:53
 

Від 19.09.2018 №862/87

 

Про визначення номінантів, для нагородження

з нагоди святкування Дня міста Сквира

 

Враховуючи подання підприємств і установ міста Сквира, пропозиції міського голови, членів виконавчого комітету про визначення номінантів для нагородження з нагоди святкування Дня міста Сквира у 2018 році, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції членів виконавчого комітету, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Визначити номінантів для нагородження з нагоди святкування Дня міста Сквира 29 вересня 2018 року, а саме: присвоїти звання:

1.1. Почесний громадянин міста Сквира з врученням медалі:

- Волохович Людмила Петрівна – директор Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.Петра Тисьменецького.

Педагогічний стаж роботи 57 років. Розпочала трудову діяльність у 1961 році старшою піонервожатою Великополовецької школи. З грудня 2000 року по даний час працює на посаді директора Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.Петра Тисьменецького. Має звання «Відмінник освіти України».

1.2.   «Кращий підприємець»:

Костюк Олексій Іванович, зареєстрований як фізична особа–підприємець з 1994 року. Сумлінний платник податків, власник магазину «Калина», який дбає про благоустрій міста Сквири, на власному прикладі утримуючи в належному стані власну земельну ділянку та прилеглу територію.

1.3.   «Краще підприємство»: ТОВ фірма «Грона»:

Засновано підприємство 23 травня 1993 року (засновник Тарасенко Ірина Петрівна). Директор ТОВ фірма «Грона» - Левенчук Ніна Михайлівна, працює на підприємстві з 1995 року, займається виробництвом кондитерських виробів.

         Продукція ТОВ фірма «Грона» користується попитом не тільки на території  України, а й за її межами. 25% продукції експортується в країни ближнього та дальнього зарубіжжя. На сьогоднішній день на підприємстві працює 437 працівників, середня заробітна плата становить 9761,00 грн.

1.4.   «Кращий роботодавець»:

ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», Торгова марка «Сквирянка» генеральний директор Дорошенко Віктор Олександрович.  Сьогодні комбінат переробляє більше 5000 тон зерна в місяць і більше 40% виробленої продукції експортується до країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

1.5.   «Кращий працівник медичної сфери»:

- за поданням Сквирської ЦРЛ – Гуменюк Віталій Васильович – завідуючий відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Сквирської ЦРЛ.

Пpaцює нa пoсaдi завідуючий відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Сквирської ЦРЛ. Зa чaс poбoти зapекoмендував себе гpaмoтним, чyйним, уважним лiкapем. Квaлiфiкoвано організовує лiкувальний та профілактичний процес. Bпpoвaджує сyчaснi методи дiaгнoстики тa лiкyвaння.

1.6.   «Кращий працівник освіти»:

- за поданням Сквирського районного відділу освіти – Муренко Софія Яківна – учитель зарубіжної літератури Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Педагогічний стаж роботи 48 років. Розпочала трудову діяльність у 1966 році музичним керівником ДНЗ. З 1999 року по даний час працює на посаді – учитель зарубіжної літератури Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

1.7.   «Кращий працівник дошкільного навчального закладу»:

- за поданням Сквирського районного відділу освіти – Чорна Наталія Петрівна – вихователь Сквирського ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №2 «Малятко».

Педагогічний стаж роботи 24 роки 10 місяців. З 1993 року по даний час працює на посаді – вихователь Сквирського ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №2 «Малятко».

1.8.   «Кращий працівник комунальної сфери»:

- за поданням комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» - Бурко Любов Олександрівна – прибиральник вулиць комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство».

Пpaцює нa пoсaдi з листопада 2015 року. Сумлінна, добросовісна, виконує службові інструкції та громадські доручення. Вимоглива до себе та має повагу в колективі.

1.9.   «За вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування»:

-   оголошується подяка за вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування Замулі Тетяні Андріївні, яка 6 разів обиралася депутатом Сквирської міської ради і пропрацювала секретарем Сквирської міської ради 23 роки, з 26 квітня 1983 року по 18 квітня 2006 року, загальний стаж роботи 30 років.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

 

Голова виконкому                                                      В. А. Скочко

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: