Від 12 червня 2020 року №75-КП/1 Про продовження строку службового розслідування

Дата публікації 12.6.2020 15:26:1

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

Від 12 червня 2020 року

75-КП/1

Про продовження строку службового розслідування

Керуючись статтями 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 1 пунктом 1 Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 №950 (далі – Порядок), враховуючи службову записку голови комісії з проведення службового розслідування стосовно начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича:

1. Продовжити строк службового розслідування стосовно начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича до 14.07.2020.
  2. Невідкладно ознайомити з даним розпорядженням Скарбовійчука Олександра Петровича та Войцехівського Вячеслава Олеговича.
  3. Розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Сквирської міської ради www.skvira-rada.gov.ua.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                     Вероніка БОНДАР