(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради

 
Дата публікації 11.12.2020 20:29:18
 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження структури та штатного

 розпису апарату та виконавчих

органів Сквирської міської ради

Керуючись  п.п.5 п.1 ст. ст. 26, 54  Закону України «Про місцеве самоврядування»,у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), від 21 липня 2005 року № 614 «Деякі питання віднесення областей та міст до груп за оплатою праці» (зі змінами та доповненнями), Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. № 482 «Про деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету», Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 2 жовтня 1996 року №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади та їх виконавчих органів, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями),наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002  № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету»,   враховуючи пропозиції комісії з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку Сквирська міська рада VIIІ скликанняз метою визначення фонду оплати праці  штатних працівників Сквирської міської ради ,

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити структуру та штатний розпис апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради VIIІ скликання на 2021 рік у кількості 114 штатних одиниць з місячним фондом оплати праці за посадовими окладами в сумі 642497 гривень  згідно з додатком.
  2. Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на постійнукомісіюСквирськоїміської ради з питаньпланування бюджету та фінансів, соціально-економічногорозвитку.

Міський голова                                                     Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: