(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

рішення №47-3-VII

 

викачати файл

Про затвердження бюджету

міста Сквира на 2016 рік

 

Відповідно до вимог ст.ст. 76, 77 Бюджетного кодексу України, пп.23,27 ст. 26, пп.1,4 ст.61, 63, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, погодження постійних комісій міської ради, пропозиції громадського обговорення проекту бюджету міста Сквира на 2016 рік, які відбулися 24 грудня 2015 року, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Установити загальний обсяг доходів бюджету міста Сквира на 2016 рік у сумі 8660,0 тис. грн., в тому числі обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 8310,0 тис. грн., доходи спеціального фонду спеціального фонду бюджету 350,0 тис. грн. (додаток №1).
  2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету міста Сквира на 2016 рік за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету та кодом функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету, у тому числі по загальному фонду 8310,0 тис. грн., у тому числі обсяг видатків спеціального фонду бюджету у сумі 350,0 тис. грн. (додаток № 2).
  3. Установити оборотний касовий залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у сумі 15,0 тис. гривень.
  4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно з додатком №3 до цього рішення.
  5. Затвердити в складі видатків бюджету міста Сквира кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм (додаток №4).

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету міста Сквира на 2016 рік за їх економічною структурою:

-   оплата праці бюджетних установ (код 2110);

-   нарахування на заробітну плату (код 2120);

-   придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

-   забезпечення продуктами харчування (код 2230);

-   оплата енергоносіїв та комунальних послуг (код 2270);

-   трансферти населенню (код 2620);

-   трансферти місцевим бюджетам (код 2730).

 

  1. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначенні у статті 69 Бюджетного кодексу України.
  2. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначенні у статті 88 Бюджетного кодексу України.

9.  Надати право Сквирській міській раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

-   позики на покриття тимчасових касових розривів пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Надати право міському голові (як головному розпоряднику коштів) протягом бюджетного періоду у період між сесіями міської ради, у виняткових випадках, здійснювати перерозподіл бюджетних призначень за тимчасовою економічною класифікаціями видатків в межах загального та спеціального фондів бюджету міста Сквира, за погодженням із постійною комісією міської ради з питань планування бюджету та фінансів із обов’язковим інформуванням на черговій сесії.

11. Установити, що планові обсяги тимчасових розривів бюджету міста Сквира, пов’язані із забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування, медикаментів, енергоносіїв та комунальних послуг можуть покриватися Управлінням Державної Казначейської служби України в Сквирському районі в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку.

12. Додатки №1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

13. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2016року  та підлягає публікації в районній газеті «Вісник Сквирщини» та на офіційному сайті Сквирської міської ради: http://skvira-rada.gov.ua.

14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                          В.А.Скочко

 

м. Сквира

25 грудня 2015 року

№47-3-VII

 

Погоджено:

Перший заступник міського голови                                О.В.Гнатюк

 

Секретар міської ради                                                     В.О.Бондар

 

Начальник відділу

бухгалтерського обліку та кадрової

роботи – головний бухгалтер                                         М.В.Тернова

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: