(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Протокол №9 засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії

 
Дата публікації 11.11.2021 11:18:55
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА 

VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 9

засідання постійної комісії Сквирської міської ради 

з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії

 

28.09.2021року                                початок 11-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії:

Голова комісії:        Бондарчук Катерина Федорівна;

Заступник голови комісії:    Заболотний Олександр Вікторович;

Члени комісії:        Біляк Віктор Федорович;

                        Мазур Тетяна Петрівна

Відсутні: Гоменюк Ірина Григорівна ( секретар комісії)

 

Всього: 4 депутати.

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Сергієнко Л.В., заступник міського голови;

 2. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;

 3. Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради;

 4. Круківська І.В.. начальник фінансового управління Сквирської міської ради;

 5. Рогоза Н.А., начальник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської міської ради;

 6. Суслова О.В., начальник відділу з питань економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради.

 

ВЕЛА ЗАСІДАННЯ: Бондарчук К.Ф., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: «Шановні колеги, з п’яти членів комісії присутні 4. Відсутня Гоменюк Ірина Григорівна (секретар комісії). Шановні депутати, хто за пропозицію, щоб розпочати роботу засідання комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії прошу голосувати».

ГОЛОСУВАЛИ:

                «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії ».

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф.: «Оскільки на засіданні комісії відсутній секретар комісії Гоменюк І.Г, тимчасовим секретарем засідання комісії обрати депутата Заболотного О.В..

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

                «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Бондарчук К.Ф.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. ознайомила з порядком денним засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 28.09.2021 року:

 

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету). 

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

 1. Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради. 

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про створення опорного закладу освіти.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця».

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 28.09.2021 року прийняти за основу та в цілому:

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 4;

                    «проти» - 0;

                    «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії від 28.09.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

Ознайомила присутніх із змістом «Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки».

Звернула увагу на те, що плани Сквирської міської територіальної громади включені в три стратегічні цілі. Дані стратегічні цілі мають у своєму складі операційні цілі. Сергієнко Л.В. охарактеризувала кожну операційну ціль із змінами і доповненнями, що були внесені депутатами на засіданнях інших постійних комісій Сквирської міської ради. Усі Програми, що прийняті депутатами Сквирської міської ради на сесіях міської ради, які фінансуються і які ще залишилися без фінансування, - задіяні в реалізації даних стратегічних цілей. 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Бондарчук К.Ф., Сергієнко Л.В., Власюк Т.Г., Суслова О.В.

Було обговорено питання щодо перенесення міського народного краєзнавчого музею та міської бібліотеки у будівлю по вул. Соборна, 38 м. Сквира. За даною адресою приміщення орієнтовною площею 1000 м2 перебуває в оренді КП СМР «Сквирська центральна аптека-25». Підприємство не спроможне утримувати велике приміщення у зв’язку із фінансовим станом, адже використовується лише 20% площі.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що директор КП СМР «Сквирська центральна аптека-25» звернувся до Сквирського міського голови Левіцької В.П. з клопотанням про те, щоб знайшли можливість надати в приміщенні КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня» або КНП СМР «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» місце для розміщення КП СМР «Сквирська центральна аптека-25». Дане питання розглядається керівниками комунальних некомерційних підприємств.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету). 

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

Ознайомила присутніх з проєктом рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету) та Пояснюючою запискою до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021 року № 05-12-VІІІ «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік». 

Звернула увагу на те, що керуючись частиною 5 статі 23 та частиною 7 статі 78 Бюджетного кодексу України, необхідно затвердити зміни до бюджетних призначень головних розпорядників, одержувачів коштів міського бюджету:

1.1.Відповідно до рішення Київської обласної ради від 09.09.2021 року №131-05-VІІІ «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 24.12.2020 року №050-01-VІІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік» збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету за КБКД 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 3 341,00 гривні та відповідно збільшити видаткову частину загального фонду міського бюджету за головним розпорядником коштів «Відділ освіти Сквирської міської ради» за КПКВК  0611182 «Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» 

- проведення супервізії – 3 341,00 грн; (КЕКВ 2111, 2120).

1.2.Відповідно до листа відділу освіти Сквирської міської ради від 13.09.2021 року за №605 здійснити перепланування бюджетних призначень між кодами програмної та економічної класифікцій видатків таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 100 000,00 грн, КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 71 040,00 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 10 000,00 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 70 000,00 грн, КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 11 500,00 грн (навчання відповідальних осіб за газове обладнання в котельнях дошкільних закладів освіти).

Збільшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 60 000,00 грн, КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 25 100,00 грн (навчання відповідальних осіб за газове обладнання в котельнях закладах загальної середньої освіти).

Збільшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 2 900,00 грн (навчання відповідальних осіб за газове обладнання в котельні дитячого будинку «Надія»).

Збільшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 1 220,00 грн (навчання відповідальних осіб за газове обладнання в котельні міського центру дитячої та юнацької творчості).

Збільшити видатки за КПКВК 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 4 720,00 грн (навчання відповідальних осіб за газове обладнання в котельні). 

Збільшити видатки за КПКВК 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 5 300,00 грн (для участі у чемпіонаті України з легкої атлетики в м.Львів).

Збільшити видатки за КПКВК 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 300,00 грн (розрахунково касове обслуговування).

    1.3. Здійснити перепланування видатків спеціального фонду за рахунок залишку коштів, що склався станом на 01.01.2021 року надходжень екологічного податку таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 1218340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 22 500,00 гривень.

 Збільшити видатки за КПКВК 1218340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям» на суму 22 500,00 гривень (на проведення натурних спостережень (досліджень) при розробленні стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів).

1.4. Враховуючи рішення сесії Сквирської міської ради від 02.09.2021 року №16-11-VІІІ «Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Сквирської міської територіальної громади» та потребу в модернізації комунальних підприємств, які здійснюють збір сміття та відходів здійснити перепланування видатків спеціального фонду таким чином:

Зменшити видатки за КПКВ 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 1 000 000,00 гривень (придбання спеціальної автомобільної техніки для обслуговування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади під договір лізингу).

Збільшити видатки за КПКВК 1218340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 1 000 000,00 гривень (придбання спеціальної автомобільної техніки для обслуговування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади).

1.5. Відповідно до висновку фінансового управління Сквирської міської ради від 17.09.2021 року №01-19/134 включити обсяг вільного залишку  бюджетних  коштів в сумі 740 320,48 гривень, який склався станом на 01.01.2021 року по спеціальному фонду (за рахунок надходжень екологічного податку) та направити його за головним розпорядником коштів міського бюджету «Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Сквирської міської ради» по КПКВК 1218340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 740 320,48 гривень (придбання спеціальної автомобільної техніки для обслуговування житлово-комунального господарства Сквирської міської територіальної громади).

    1.6. Для придбання та встановлення системи відеоспостереження у приміщенні Сквирської міської ради здійснити перепланування видатків загального фонду між головними розпорядниками таким чином:

Зменшити видатки за головним розпорядником коштів «Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» по КПКВК 0813140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на охоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 15 000,00 гривень.

    Збільшити видатки за головним розпорядником «Сквирська міська рада» по КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладання та інвентар» на суму 15 000,00 гривень.

1.7. Здійснити перепланування видатків спеціального фонду (бюджету розвитку) за об’єктами у межах головного розпорядника бюджетних коштів відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради таким чином:

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 1 189 823,00 грн. («Капітальний ремонт кінотеатру "Адміністративно-культурний муніципальний центр" по вулиці Соборна (колишня Леніна) будинок, 16 в м.Сквира Київської області з коригуванням ПКД»).

    Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3142 «Реконструкція на реставрація інших об’єктів» на суму 339 823,00 гривень (співфінансування реконструкції за робочим проектом «Технічне переоснащення ВНС КП «СКВИР-ВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Залізнична, 57-А в м. Сквира).

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217330 «Будівництво 1 інших об’єктів комунальної власності» КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів» на суму 850 000,00 гривень (для виготовлення проектних робіт по об’єкту невиробничого призначення «Будівництво центру надання адміністративних послуг по вул.Соборній 16 в м. Сквира Київської області»).

    1.8. Враховуючи лист відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради від 17.09.2021 року за №131 здійснити перепланування видатків спеціального фонду за об’єктами бюджету розвитку таким чином:

Зменшити видатки за головним розпорядником коштів: «Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради» по КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 70 000,00 гривень (для придбання котла у котельню академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»).

Збільшити видатки за головним розпорядником коштів: «Відділ освіти Сквирської міської ради» по КПКВК 0617321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 70 000,00 гривень (для придбання котла у котельню академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»).

1.9. Здійснити перепланування видатків загального фонду між головними розпорядниками коштів міського бюджету таким чином:

Зменшити видатки за головним розпорядником коштів «Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради» по КПКВК 0813140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на охоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 23 000,00 гривень.

    Збільшити видатки за головним розпорядником коштів «Відділ культури, молоді та спорту Сквирської міської ради» по КПКВК 1018220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 23 000,00 гривень (Програма Сквирської міської ради «Призов на строкову військову службу, зборова підготовка військовозобов’язаних та приписка громадян до призовної дільниці на 2021-2022 роки»).

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Бондарчук К.Ф., Заболотний О.В., Рогоза Н.А., Власюк Т.Г., Сергієнко Л.В., Мазур Т.П., Круківська І.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поцікавилася, чому не використані кошти , призначені на оздоровлення дітей?

Начальник Служби у справах дітей та сім’ї Сквирської міської ради Рогоза Н.А. звернула увагу на те, що путівками на оздоровлення дітей забезпечено 100% поданих заяв. Додатково використали кошти з обласного бюджету та допомогу спонсорів. Таким чином зекономили кошти місцевого бюджету.

Начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. порушив питання щодо незабезпеченості енергоносіями в галузі освіти і медицини Сквирської міської територіальної громади. Звернув увагу на те, що на початку жовтня 2021 року потрібно укладати нові договори і збільшувати суму планових призначень, адже піднялися тарифи на тепло і на газ.

Запропонував розглянути питання про виділення коштів на енергоносії на позачерговій сесії Сквирської міської ради.

Заступник Сквирського міського голови Сергієнко Л.В. зазначила, що спочатку необхідно зафіксувати рішенням сесії Сквирської міської ради дохідну видаткову частину у звіті, подати казначейський звіт.

Начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. зауважив, що ціна газу на біржі 29-30 грн. за 1 м3.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що 24 вересня 2021 року на засіданні Верховної Ради України під час години запитань до уряду депутат Шмигаль Д.А. сказав, що для бюджетних установ буде зафіксована ціна на газ на рівні 11 грн. за м3.

Заступник Сквирського міського голови Сергієнко Л.В. запевнила, що, враховуючи заяву прем’єр-міністра України,  ціна на газ буде не ринкова, тому необхідно дочекатися рішення уряду.

Сергієнко Л.В. зазначила, що на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку можна погодити попередньо уточнення бюджету.

Депутат Мазур Т.П. порушила питання щодо фінансування працівників ФАПів

Заступник Сквирського міського голови Сергієнко Л.В. звернула увагу на те, що до 01.12 2021 року завершиться процес скорочення штатів, у тому числі працівників ФАПів, який практично за розрахунками перекриє ріст мінімальної заробітної плати, що відбудеться у грудні 2021 року. Тому потреба коштів залишиться на рівні місяців поточного року. До Сквирської міської ради надійшло клопотання і рахунок на 1млн. 100тис. гривень. Даний рахунок не обґрунтований.

Начальник фінансового управління Сквирської міської ради Круківська І.В. зазначила, що до клопотання потрібно подавати відомість по штатних одиницях. На даний час береться до уваги середньомісячна заробітна плата з нарахуваннями у розмірі приблизно 228 тисяч гривень.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Рогоза Н.А., начальник Служби у справах дітей та сім’ї Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Бондарчук К.Ф., Рогоза Н.А.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради. 

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради:

 1.  п.1 проєкту рішення «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» після слів: «Погодити штатні розписи установ та закладів освіти Сквирської міської ради (додатки 1-36)» доповнити словами: «станом на 01.09.2021 р.»;

 2. доповнити проєкт рішення пунктом 2 «Погодити штатні розписи установ та закладів освіти Сквирської міської ради (додатки 1-36) станом на 01.01.2022 р.».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію:

 1. п.1 проєкту рішення «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» після слів: «Погодити штатні розписи установ та закладів освіти Сквирської міської ради (додатки 1-36)» доповнити словами: «станом на 01.09.2021 р.»;

 2. доповнити проєкт рішення пунктом 2 «Погодити штатні розписи установ та закладів освіти Сквирської міської ради (додатки 1-36) станом на 01.01.2022 р.».

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Заболотного О.В.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Заболотний О.В.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зауважила, що необхідно ще раз переглянути штатний розпис установ та закладів освіти Сквирської міської ради станом на 01.01.2022 року та внести необхідні зміни, врахувавши рекомендації фінансового управління. Адже на сьогоднішній день заклади освіти не забезпечені на 4, 8 млн. гривень по штатних одиницях, які фінансуються з місцевого бюджету, тому є необхідність скорочення.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради: рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 12 чергової сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021 року питання:«Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 12 чергової сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021 року питання «Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів».

ГОЛОСУВАЛИ:     «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії Сквирської міської ради зняти з порядку денного 12 чергової сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021 року питання «Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення опорного закладу освіти.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Сергієнко Л.В., Заболотний О.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про створення опорного закладу освіти.», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про створення опорного закладу освіти.», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця».

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради замінити:

 1. у назві проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова «Сквирської міської ради»;

 2. у п.1 проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова: «Сквирської міської ради»;

 3. у п.2 проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова: «Сквирської міської ради».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію замінити:

 1. у назві проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова «Сквирської міської ради»;

 2. у п.1 проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова: «Сквирської міської ради»;

 3. у п.2 проєкту рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця» слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова: «Сквирської міської ради».

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Заболотного О.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця»», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця»», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Бондарчук К.Ф., Заболотний О.В.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії Бондарчук К.Ф. поставила на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

Депутат Біляк В.Ф. поцікавився, чи є можливість придбати для шкіл спортивний інвентар (м’ячі)?

Начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. звернув увагу на те, що спортивний інвентар придбали для Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи та для  Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. запропонувала звернутися до Сквирського міського голови із письмовою заявою, коли буде уточнюватися бюджет.

Заступник Сквирського міського голови Сергієнко Л.В. зазначила, що необхідно розглянути питання забезпечення спортивним інвентарем (м’ячами) усіх закладів освіти Сквирської міської ради.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 4;

                «проти» - 0;

                «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань соціального захисту, 

освіти, охорони здоров'я, культури та релігії                К. Бондарчук

 

Тимчасовий секретар комісії                            О.Заболотний


 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: