(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 8 восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання 08 червня 2021 року

 
Дата публікації 18.6.2021 11:52:16
 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 8

восьмої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІІ скликання

 

 

08 червня 2021 року

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 12-45

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

Зареєстровано станом на 1000 – 22 депутати.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

 

ПРИСУТНІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

Рижков Микола Володимирович, начальник відділу поліції №1 Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП у Київській області;

Шахрай Юрій Іванович, виконуючий обов’язки начальника Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області;

Шуляк Ігор Миколайович, начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області;

Бачинська Валентина Петрівна, заступник Сквирського міського голови;

Сергієнко Людмила Вікторівна, заступник Сквирського міського голови;

Черненко Віталій Валерійович, заступник Сквирського міського голови;

Згардівська Наталія Анатоліївна, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету;

Круківська Ірина Валентинівна, начальник фінансового управління Сквирської міської ради;

Степаненко Ольга Василівна, начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства;

Скарбовійчук Олександр Петрович, начальник КП «Сквирське комунальне господарство»;

Шварцбурд Юхим Давидович, директор КП «Сквир-водоканал»;

Музика Сергій Олександрович, виконуючий обов’язки директора КП «Сквираблагоустрій»;

Ярмола Ігор Іванович, начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради;

Сорока Віра Іванівна, завідувач сектором архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради;

Старости Сквирської міської ради;

Представники засобів масової інформації;

Рогач Тетяна Михайлівна, керівник Комунальної організації Сквирської міської ради, редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)»;

Бондаренко Олег Вікторович, в.о. директора ТОВ «Грона Партнер»;

Приймак Олександр Юрійович, адвокат, представник ПП «Центуріон плюс» та громадянки Самільчик Г.М.;

Скрипа Євгеній Васильович, помічник-консультант депутата Київської обласної ради Світовенка В.В.;

Гончаров Микола Федорович, завідувач КП СМР «СЦА №25».

(списки додаються).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. привітала директора громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини», депутата Сквирської міської ради Бондарчук К.Ф. з Днем журналіста України, яке відзначалось 06 червня 2021 року, побажавши наснаги та творчих успіхів в роботі, міцного здоров'я, благополуччя та всіх земних благ.

Звернула увагу, що з нагоди професійного свята – Дня журналіста, Катерину Федорівну Бондарчук було нагороджено Почесною грамотою Білоцерківської районної державної адміністрації та Білоцерківської районної ради. Також на Першому регіональному форумі засобів масової інформації Київщини, який було проведено в Київській обласній раді, їй було вручено Подяку Київської облдержадміністрації та Київської обласної ради та подарунок.

 

Бондарчук К.Ф. висловила слова вдячності міському голові Левіцькій В.П. з побажаннями та надією на ділову, активну співпрацю.

 

Оплески в залі.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. та начальник відділу освіти, депутат Сквирської міської ради Заболотний О.В. привітали з високими досягненнями переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - учнів-членів МАН України. Вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості було вручено подяки від Сквирської міської громади та нагороджено цінними подарунками.

За високі наукові досягнення та перше місце у конкурсі МАН отримали: Цимбалюк Анастасія (секція валеології); Юрченко Дарина (секція мистецтвознавства); Сичевська Ірина (секція ветеринарії та зоотехнії); Бойко Захарій; Федоренко Олександра; Солодовчук Єлизавета.

Друге місце конкурсу посіли: Саградян Алварт (секція української мови); Барчукова Дарина (секція української літератури); Дмитрів Анастасія (літературна творчість); Велика Вікторія; Федоренко Ірина.

Третє місце вибороли: Денисенко Ніна (секція всесвітньої історії); Арсеній Заруднюк; Ільченко Софія (секція соціології); Майорко Дарина (секція зоології); Рудківський Руслан (секція математики); Можарівська Каріна (секція фінанси, грошовий обіг та кредит).

На ІІІ заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України юні науковці Сквирщини продемонстрували високий рівень підготовки та здобули: ІІІ місце - Олександра Федоренко (секція зоології та ботаніки); ІІ місце – Сичевська Ірина (секція ветеринарії та зоотехнії); Бойко Захарій (секція селекції та генетики); Солодовчук Єлизавета (секція культури стики).

За високу підготовку юних науковців Сквирщини до захисту робіт МАН було висловлено подяку куратору секції МАН - Ніфоровській Галині Іллівні, педагогам, науковим керівникам та батькам дітей.

 

ВИСТУПИЛА: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П., яка проінформувала, що було зроблено в міжсесійний період.

Звернула увагу, що 20 травня 2021 року в м. Вишгород взяла участь у Відкритому діалозі щодо становлення територіальних громад Київської області в контексті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, який проходив під головуванням Василя Володіна, голови Київської обласної державної адміністрації та В’ячеслава Негоди, заступника Міністра розвитку громад та територій.

Серед питань, що порушувалися представниками громад Київщини, більшість стосувалось проблем формування бюджету новостворених громад, зокрема, сплати податків за місцем фактичного розміщення виробництв, обліку ресурсів, обрахування реверсної дотації.

Голова Сквирської міської територіальної громади порушила проблему щодо необхідності зарахування податку за користування надрами до місцевого бюджету, адже цього року його отримує державний бюджет, а проблеми, пов'язані із їх діяльністю (руйнування доріг, будинків) залишаються місцевому бюджету. Ця проблема може бути вирішена за умови прийняття змін до діючого законодавства, які будуть обговорюватися робочою групою у Верховній Раді України.

Також відбулася робоча зустріч з головою Київської обласної ради Наталією Гунько та її заступником Тетяною Семеновою, першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації Дмитром Назаренком та керівником департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації Олександром Даценком з питань надання додаткового фінансового ресурсу для Сквирської міської територіальної громади.

На зустрічі було обговорено питання щодо фінансової спроможності громади та порушено питання щодо капітальних ремонтів вул. Проєктна та пров. Проєктного, вул Стаханова в м. Сквира та Центру надання адміністративних послуг.

Від керівництва області голова Сквирської міської територіальної громади отримала запевнення щодо фінансування в поточному році робіт із капітального ремонту вул. Мічуріна м. Сквира, вул. Шевченка №№20-38 та №№59-65 в с. Малі Єрчики, ремонту Сквирського академічного ліцею.

За рахунок коштів обласного бюджету у 2021 р. планується завершення капітального ремонту міського стадіону, на що із обласного бюджету будуть виділені кошти (3 млн. 700 тис. грн.) на найближчій сесії Київської обласної ради.

З народним депутатом України Валерієм Колюхом обговорювалось питання щодо виділення коштів з державного бюджету на будівництво станції пом’якшення та знезалізнення питної води в м.Сквира.

Крім того, проведено виїзну нараду щодо завершення та введення в експлуатацію амбулаторій загальної практики та сімейної медицини в селах Шамраївка та Пустоварівка.

Також відбулися зустрічі з жителями сіл Малих Лисівців, Чубинців та Таборів, на яких було обговорено низку питань щодо їх життєзабезпечення: ремонту доріг, порядку оформлення житлових субсидій та виплат державних соціальних допомог, з питань доставки скрапленого газу, тощо.

Проведено День села в с. Терешки.

Звернула увагу, що завдяки налагодженій і тісній співпраці з керівниками сільгосппідприємств та СФГ ці заходи проводяться на високому рівні.

21 травня за ініціативи та сприяння Сквирської міської ради та відділу культури, молоді і спорту міської ради та за участю відділу освіти міської ради, міського центру дитячої та юнацької творчості, ДЮСШ ім. Петра Максимовича. Воропая і ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся захід з відзначення 15 річниці Всесвітнього дня вишиванки під гаслом «Земля наших предків для наших нащадків». У святкуванні взяли участь працівники Сквирської міської ради, депутати Сквирської міської ради VIII скликання, громадськість та жителі громади.

1 червня 2021 р. в Сквирській міській територіальній громаді було відзначено День захисту дітей. Святково-розважальну програму «Веселковий світ дитинства» підготували та провели педагоги та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи за участю відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради. Було вручено подяки й подарунки вихованцям Сквирського центру дитячої та юнацької творчості та Сквирської дитячої школи мистецтв, переможцям та призерам Міжнародних конкурсів.

З нагоди Дня захисту дітей до Будинку культури м.Сквира було запрошено акторів Київського академічного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського. В заході взяли участь понад 500 дітей.

 

Депутат Левадній Р.О. ознайомив депутатів з копією звернення до депутатів Сквирської міської ради, яке вже зареєстровано в міській раді від 79 мешканців вулиць Лісова, Сквирська, Заводська, 8 Березня та Садова села Тхорівка щодо передачі 2-х артезіанських свердловин 1972 та 1963 років; вежі БР-32, 1989 року та водо-мережі 1957 року з балансу КП «Сквир-водоканал» створеному сільському обслуговуючому кооперативу «Тхорівський» с.Тхорівка. (копія додається)

Зазначив, що надіється, що на найближчому засіданні виконавчого комітету Сквирської міської ради це питання буде розглянуто та вирішено.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу депутата Леваднього Р.О., що вищезазначене питання вже розглядалось на засіданні виконавчого комітету Сквирської міської ради. Крім того, необхідно, щоб сільський обслуговуючий кооператив «Тхорівський» пройшов необхідну спец-перевірку.

Наразі, готується відповідь по даному питанню.

Запевнила, що за необхідності це питання буде розглянуто виконкомом ще раз.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: розпочати роботу восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: розпочати роботу восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. попросила всіх присутніх в залі вшанувати світлу пам´ять наших земляків, загиблих при виконанні військового обов’язку в зоні АТО/ООС, та Героїв Небесної Сотні - хвилиною мовчання.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;

співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;

виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;

для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

з 10.00 до 11.50,

перерва 20 хв.,

за потреби продовжити з12.10 до 14.00.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: роботу 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно запропонованого регламенту.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу депутатів, що сьогодні з поважних причин відсутній голова лічильної комісії – Сиворакша М.В.

Попросила вносити пропозиції стосовно обрання тимчасового члена лічильної комісії на час проведення 8 чергової сесії Сквирської міської ради.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г.: тимчасово, на період проведення засідання 08 чергової сесії Сквирської міської ради для організованої роботи лічильної комісії обрати членом лічильної комісії - Грищенко О.Г.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила пропозицію Власюк Т.Г. на голосування.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 22;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1 (Грищенко О.Г., оголосивши про конфлікт інтересів.)

ВИРІШИЛИ: тимчасово, на період проведення засідання 08 чергової сесії Сквирської міської ради для організованої роботи лічильної комісії обрати членом лічильної комісії - Грищенко О.Г.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу, що порядок денний 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затверджений розпорядженням голови міської ради від 28 травня 2021 року №74-ОД, опубліковано на офіційному сайті Сквирської міської ради та роздано всім депутатам на руки:

 1. Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

 1. Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 1. Про затвердження Сквирської міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 1. Про надання дозволу на зняття з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) житлових будинків (квартир), що перебувають у власності громадян

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на передачу майна,що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) та на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»).

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Cквирського району (відділ культури, молоді і спорту).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до «Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс Сквирській міській раді (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 - 2025 роки.

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про передачу водопроводу по провулку Гоголя в м. Сквира Київської області на баланс та в господарське відання комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки 3224010100(код згідно КОАТУУ).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

 1. Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. Про повноваження Сквирської міської ради з охорони земель.

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.01.2021 №38-4-VIII «Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном».

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 1. Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П..

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради           №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами(секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. Про упорядкування питань оренди комунального майна.

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 1. Про погодження штатного розкладу Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області.
 2. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Ковальовій Нелі Миколаївні земельної ділянки площею 2,0000 га цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» на території с.Селезенівка Київської області.
 3. Про надання громадянці Москаленко Валентині Михайлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище,145 в с.Шамраївка Київської області.
 4. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Мельник Тетяні Іванівні по вул. Березнева, 37 в с. Цапіївка Київської області.
 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Мельніченко Тетяні Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1050 га по вул. Вишнева,8 в м. Сквира Київської області.
 6. Про надання громадянці Шидловській Майї Борисівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3672 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова, 86 в с. Пустоварівка Київської області.
 7. Про надання громадянці Матвієнко Марії Федорівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна,100 в с. Домантівка Київської області.
 8. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0600 га громадянці Гуцало Галині Валеріївні по вул. Івана Франка, 146 в с. Руда Київської області.
 9. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6151 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Пірнику Павлу Олександровичу по вул. Відродження, б/н в с. Миньківці Київської області.
 10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0946 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Терещенко Марії Василівні по вул. Хліборобна, 43 в с. Цапіївка Київської області.
 11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3100 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Глабцю Віктору Григоровичу по вул. Горіхова, 12 в с. Кривошиїнці Київської області.
 12. Про надання громадянці Востріковій Ніні Сергіївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова,49 в с. Кам’яна Гребля Київської області.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва громадянці Скрипі  Галині Миколаївні по вул. Бакожин, б/н в с. Буки
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3446 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу по вул. Жовтнева, буд. 8 в с. Кривошиїнці Київської області.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3234 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Сович Марії Степанівні по вул. Дачна, 8 в с. Дунайка Київської області
 16. Про надання громадянину Пошелюзному Сергію Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева,б/н в  с.Селезенівка Київської області.
 17. Про надання громадянину Пошелюзному Олегу Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, б/н в  с. Селезенівка Київської області.
 18. Про надання громадянці Пошелюзній Наталії Іванівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області.
 19. Про надання громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1931 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище, б/н в с.Шамраївка Київської області.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Третьяковій Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4600 га в межах Сквирської міської територіальної громади (с. Буки) Білоцерківського району, Київської області.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с.Золотуха Київської області.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1270 га громадянці Михайленко Катерині Іванівні по вул. Оскілка, 5  в с. Чубинці Київської області.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Євстратьку Олексію Олександровичу по вул. Шкільна, 7  в с. Малі Лисовці Київської області.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу по вул. Миру, 31  в с. Чубинці Київської області.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Поштаруку Анатолію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка,78в с.Золотуха Київської області.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га громадянину Добровольському Анатолію Миколайовичу по вул. Шевченка,119 а  м. Сквира Київської області.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0818 га громадянці Федорчук Тетяні Олександрівні по пров. Лермонтова, 20 в м. Сквира Київської області.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянам Скочинській Марії Марківні та Карпенко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру,28 в с. Пустоварівка Київської області.
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ділянки комунальної власності у власність площею  0,1200 га громадянину  Мельниченку Віталію Миколайовичу  для індивідуального садівництва вул. Лісова с. Горобіївка Київської області.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Богатиренку Юрію Миколайовичу,  для  індивідуального  садівництва  площею  0,1200 га по вул. Гагаріна, в с. Чубинці Київської області.
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чалому Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна,б/н в  с.Шамраївка Київської області.
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовському Михайлу Йосиповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3422 га по вул. Львівська в с. Чубинці Київської області.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянці Яковлевій Тетяні Григорівні, для ведення особистого  селянського  господарства  площею  0,2223 га по вул. Шевченка, б/н в с. Руда Київської області.
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної  ділянки комунальної власності у власність громадянину Бевзу Миколі Полікарповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області.
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3310 га громадянину Руденку Миколі Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 23 с. Антонів Київської області.
 36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,5367 га громадянці Тишкевич Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільна, 17 с. Самгородок  Київської області.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,2104 га громадянці  Римарчук Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н с. Мовчанівка Київської області.
 38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисенку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4971 га в масиві «Пасіка» с. Горобіївка Київської області.
 39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с. Золотуха Київської області.
 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Вадиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вулиці Шевченка, б/н в  с. Кам’яна Гребля Київської області.
 41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Неробі Віталію Івановичу, для ведення особистого селянського  господарства  площею  0,1766 га по вул. Високовольтна, 15 в с. Руда Київської області.
 42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дризі Віктору Петровичу, для ведення особистого селянського господарства  площею 0,0800 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області.
 43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеховцовій Марії Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,4363 га по вул. Млинова, 17 в с. Дулицьке Київської області.
 44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Горкуші Сергію Михайловичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3310 га, по пров. Загородній, б/н, в с. Дулицьке, Київської області.
 45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горкуші Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1925 га по вул. Миру, 203 в с. Дулицьке, Київської області.
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Євніцькому Володимиру Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1021 га по вул. Покровська, 36 в с. Рогізна, Київської області.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сервецькій Тетяні Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Івана Франка, б/н в с. Руда, Київської області.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вишнівському Миколі Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, по вул. Івана Франка, 93,  в с. Руда, Київської області.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Гарбуз Олені Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, по вул. Шевченка, б/н,  в с. Руда, Київської області.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Ковалю Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1652 га, по вул. Першотравнева, 45, в с. Руда, Київської області.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Чалій Аллі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1632 га, по вул. Квітнева, 10, в с. Руда, Київської області.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шеремету Вячеславу Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2670 га, по вул. Покровська, 7 в с. Рогізна Київської області.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Скрипі Василю Іллічу по вул. Київська, 36, с. Малі Єрчики, Київська область.
 54. Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4244 га громадянці Баченко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства вулиця Садова,28 с.Самгородок Київської області.
 55. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4967 га громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с. Каленна Київської області.
 56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Мислінській Марії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2299 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пашкевичу Володимиру Анатолійовичу,для ведення особистого селянського господарства площею 0,1095 га по вул. Слобідська,174 в м. Сквира, Київської області.
 58. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ігнатенко Галині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1025 га по вул. Слобідська,107 в м. Сквира, Київської області.
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовецькому Леоніду Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,6367 га по вул. Лісова, 17 в с. Кам’яна Гребля, Київської області.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кваші Оксані Василівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1849 га по вул. Мийка, 4 в с. Буки, Київської області.
 61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4058 га громадянці Шевченко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Замкова, б/н в с. Самгородок Київської області.
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства громадянці Вознюк Ользі Олексіївні  площею  0,3603 га, вул. Лісова б/н с. Самгородок Київської області.
 63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Очеретьку Василю Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0380 га по вул. Миру, б/н в м. Сквира, Київської області.
 64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Войчуку Віктору Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3822 га по вул. 8 Березня, 61 в с. Кам’яна Гребля, Київської області.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Василівському Дмитру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1986 га в с. Чубинці, Київської області.
 66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Леляку Віктору Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,7560 га, поле №6 в с. Чубинці, Київської області.
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0594 га по вул. Гагаріна, 24 в с. Пустоварівка, Київської області.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3462 га громадянину Попову Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Оріховець Київської області.
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Паламарчук Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля , Київської області.
 70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Олександру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1267 га по вулиці Лісова,27 в с. Кам’яна Гребля Київської області.
 71. Про розгляд заяви громадянина Оленчука Сергія Олександровича про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Липовецька в м. Сквира Київської області.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левченку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 30 в с. Золотуха Київської області.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в с.Пустоварівка по вулиці Гагаріна, 24 Київської області.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Снігур Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка, 27 в с.Золотуха Київської області.
 75. Про прийняття у комунальну власність Сквирської територіальної громади земельних ділянок з комунальної власності Каленнівської сільської ради, яка увійшла до складу Сквирської міської територіальної громади.
 76. Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Безпечна.
 77. Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Горобіївка.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянці Шупик Вікторії Володимирівні по вул. Шевченка, 76  в с. Безпечна, Київської області.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Каленнівської сільської ради по вул. Весняна, б/н в с. Каленна Київської області та прийняття у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Самільчик Галині Миколаївні площею 3,4058 га на території Сквирської об’єднаної територіальної громади.
 81. Про внесення змін до рішення сесії Домантівської сільської ради №03-36-07 від 12.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам населених пунктів Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області».
 82. Про внесення змін до рішення сесії Кривошиїнської сільської ради №05-14-07 від 21.06.2017 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,09 га Оленчук Оксані Анатоліївні в с. Кривошиїнці, ланок».
 83. Про надання громадянці Карпенюк Катерині Аркадіївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3770 га по вул. Л.Українки,16 м. Сквира Київської області.
 84. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каюткіну Юрію Вікторовичу по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області.
 85. Про надання громадянину Павленку Олександру Володимировичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1751 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області.
 86. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з правом викупу громадянину Плівачуку Віталію Івановичу.
 87. Про надання громадянці Ренчковській Ганні Миколаївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області.
 88. Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР».

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

 1. Різне

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозиції та доповнення до порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради постійних комісій з питань: планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку; соціального захисту, освіти, охорони здоров`я, культури та релігії; підприємництва, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури; комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Зняти з розгляду сесії питання:

 1. Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 3224010100 (код згідно КОАТУУ).
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку 3224010100 (код згідно КОАТУУ).
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки 3224010100 (код згідно КОАТУУ). (як такі, що ще не пройшли процедури регуляторного акту).
 1. Про погодження штатного розкладу Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Самільчик Галині Миколаївні площею 3,4058 га на території Сквирської об’єднаної територіальної громади. (як таке, що знаходиться в суді та передано на перевірку до прокуратури)

 

Внести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

 1. Про поновлення договору оренди землі ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «РИБАК».

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

 1. Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про скасування рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 40-6-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га громадянину Кучеренку Сергію Станіславовичу по вул. Чумацька в м. Сквира».

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

 

Змінити назву питання 20. «Про повноваження Сквирської міської ради з охорони земель» на «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 №37-5-VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді».

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозиції та доповнення до порядку денного 08 чергової сесії Сквирської міської ради постійних комісій з питань: планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку; соціального захисту, освіти, охорони здоров`я, культури та релігії; підприємництва, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури; комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції і доповнення постійних комісій.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 23;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 08 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції і доповнення постійних комісій.

 

 1. СЛУХАЛИ Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування, оскільки це питання детально розглядалось на засіданні постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №1-8-VIII від 08.06.2021 року «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до обговорення.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: доповнити проєкт рішення пунктом 4: «Заступнику міського голови Черненку В.В. розробити та подати на затвердження Сквирської міської ради Положення про проведення конкурсу на кращий об’єкт благоустрою територіальної громади».

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: підтримати пропозицію депутата Гриші В.В., доповнивши проєкт рішення пунктом 4: «Заступнику міського голови Черненку В.В. розробити та подати на затвердження Сквирської міської ради Положення про проведення конкурсу на кращий об’єкт благоустрою територіальної громади».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію депутата Гриші В.В., доповнивши проєкт рішення пунктом 4: «Заступнику міського голови Черненку В.В. розробити та подати на затвердження Сквирської міської ради Положення про проведення конкурсу на кращий об’єкт благоустрою територіальної громади».

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть ще доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії, враховуючи доповнення».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №2-8-VIII від 08.06.2021 року «Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади» - затвердити в цілому, враховуючи доповнення. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Сквирської міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження Сквирської міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Сквирської міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №3-8-VIII від 08.06.2021 року «Про затвердження Сквирської міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на зняття з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) житлових будинків (квартир), що перебувають у власності громадян.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на зняття з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) житлових будинків (квартир), що перебувають у власності громадян» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на зняття з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) житлових будинків (квартир), що перебувають у власності громадян» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №4-8-VIII від 08.06.2021 року «Про надання дозволу на зняття з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) житлових будинків (квартир), що перебувають у власності громадян» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Стригун В.М., Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №5-8-VIII від 08.06.2021 року «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна,що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) та на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014).

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна,що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) та на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна,що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) та на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №6-8-VIII від 08.06.2021 року «Про надання дозволу на передачу майна,що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) та на балансі комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» (код ЄДРПОУ 34921014)» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»).
 2. Левіцька В.П., Сквирський міський голова.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №7-8-VIII від 08.06.2021 року «Про зміну адреси Комунальної організації Сквирської міської ради редакція радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Cквирського району (відділ культури, молоді і спорту).
 • Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Грищенко О.Г., Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Cквирського району (відділ культури, молоді і спорту)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Cквирського району (відділ культури, молоді і спорту)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 23;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №8-8-VIII від 08.06.2021 року «Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Cквирського району (відділ культури, молоді і спорту)» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.
 2. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №9-8-VIII від 08.06.2021 року «Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до «Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до «Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до «Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №10-8-VIII від 08.06.2021 року «Про внесення змін до «Програми заходів по організації благоустрою Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік»» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс Сквирській міській раді (код ЄДРПОУ 04054961).
 2. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛИ ПРОПОЗИЦІЮ депутати Горбалінський М.Д., Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс Сквирській міській раді (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс Сквирській міській раді (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення №11-8-VIII від 08.06.2021 року «Про передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс Сквирській міській раді (код ЄДРПОУ 04054961)» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 - 2025 роки.
 2. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Степаненко О.В., Грищенко О.Г., Левіцька В.П., Власюк Т.Г.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 - 2025 роки» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 - 2025 роки» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 - 2025 роки» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу водопроводу по провулку Гоголя в м. Сквира Київської області на баланс та в господарське відання комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).
 2. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про передачу водопроводу по провулку Гоголя в м. Сквира Київської області на баланс та в господарське відання комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про передачу водопроводу по провулку Гоголя в м. Сквира Київської області на баланс та в господарське відання комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу водопроводу по провулку Гоголя в м. Сквира Київської області на баланс та в господарське відання комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади.
 2. : Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради.
 2. : Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування Сквирської міської ради» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади.
 2. : Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Статуту Сквирської міської територіальної громади» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 №37-5-VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді».
 2. : Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 №37-5-VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 №37-5-VІІІ «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23.02.2021 № «Про затвердження Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Сквирській міській територіальній громаді»» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.01.2021 №38-4-VIII «Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном».

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.01.2021 №38-4-VIII «Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.01.2021 №38-4-VIII «Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.01.2021 №38-4-VIII «Про ліквідацію Комунальної установи Сквирської міської ради Відділ з управління комунальним майном»» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила, що по питанню «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» не голосуватиме, оскільки з цього питання в неї виникає конфлікт інтересів.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Левіцькій В.П.» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №28-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положень про відділи Сквирської міської ради»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про упорядкування питань оренди комунального майна.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Бондарчук К.Ф.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про упорядкування питань оренди комунального майна» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про упорядкування питань оренди комунального майна» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про упорядкування питань оренди комунального майна» (додається)

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г.: з метою економії часу заступника Сквирського міського голови Бачинської В.П., спочатку розглянути наступні питання:

 1. Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

 1. Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради.

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію секретаря Сквирської міської ради Власюк Т.Г.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступник міського голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про доповнення видів економічної діяльності комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Бачинська В.П., заступник міського голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оголошення конкурсу на посаду директора Рогізнянського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Депутат Гриша В.В.: оголосив, що по питанню «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» не голосуватиме, оскільки з цього питання в нього виникає конфлікт інтересів.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі-підприємцю Гриші Аллі Борисівні по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Ковальовій Нелі Миколаївні земельної ділянки площею 2,0000 га цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» на території с.Селезенівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Ковальовій Нелі Миколаївні земельної ділянки площею 2,0000 га цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» на території с.Селезенівка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Ковальовій Нелі Миколаївні земельної ділянки площею 2,0000 га цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» на території с.Селезенівка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Ковальовій Нелі Миколаївні земельної ділянки площею 2,0000 га цільове призначення якої змінюється з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для ведення особистого селянського господарства» на території с.Селезенівка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Москаленко Валентині Михайлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище,145 в с.Шамраївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Москаленко Валентині Михайлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище,145 в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Москаленко Валентині Михайлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище,145 в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання громадянці Москаленко Валентині Михайлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище,145 в с.Шамраївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Мельник Тетяні Іванівні по вул. Березнева, 37 в с. Цапіївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Мельник Тетяні Іванівні по вул. Березнева, 37 в с. Цапіївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Мельник Тетяні Іванівні по вул. Березнева, 37 в с. Цапіївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Мельник Тетяні Іванівні по вул. Березнева, 37 в с. Цапіївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельніченко Тетяні Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1050 га по вул. Вишнева,8 в м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельніченко Тетяні Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1050 га по вул. Вишнева,8 в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельніченко Тетяні Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1050 га по вул. Вишнева,8 в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Мельніченко Тетяні Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1050 га по вул. Вишнева,8 в м. Сквира Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Шидловській Майї Борисівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3672 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова, 86 в с. Пустоварівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Шидловській Майї Борисівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3672 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова, 86 в с. Пустоварівка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Шидловській Майї Борисівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3672 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова, 86 в с. Пустоварівка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання громадянці Шидловській Майї Борисівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3672 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова, 86 в с. Пустоварівка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Матвієнко Марії Федорівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна,100 в с. Домантівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Матвієнко Марії Федорівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна,100 в с. Домантівка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Матвієнко Марії Федорівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна,100 в с. Домантівка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання громадянці Матвієнко Марії Федорівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна,100 в с. Домантівка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0600 га громадянці Гуцало Галині Валеріївні по вул. Івана Франка, 146 в с. Руда Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0600 га громадянці Гуцало Галині Валеріївні по вул. Івана Франка, 146 в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0600 га громадянці Гуцало Галині Валеріївні по вул. Івана Франка, 146 в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0600 га громадянці Гуцало Галині Валеріївні по вул. Івана Франка, 146 в с. Руда Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6151 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Пірнику Павлу Олександровичу по вул. Відродження, б/н в с. Миньківці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6151 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Пірнику Павлу Олександровичу по вул. Відродження, б/н в с. Миньківці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6151 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Пірнику Павлу Олександровичу по вул. Відродження, б/н в с. Миньківці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6151 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Пірнику Павлу Олександровичу по вул. Відродження, б/н в с. Миньківці Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0946 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Терещенко Марії Василівні по вул. Хліборобна, 43 в с. Цапіївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0946 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Терещенко Марії Василівні по вул. Хліборобна, 43 в с. Цапіївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0946 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Терещенко Марії Василівні по вул. Хліборобна, 43 в с. Цапіївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0946 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Терещенко Марії Василівні по вул. Хліборобна, 43 в с. Цапіївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3100 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Глабцю Віктору Григоровичу по вул. Горіхова, 12 в с. Кривошиїнці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3100 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Глабцю Віктору Григоровичу по вул. Горіхова, 12 в с. Кривошиїнці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3100 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Глабцю Віктору Григоровичу по вул. Горіхова, 12 в с. Кривошиїнці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3100 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Глабцю Віктору Григоровичу по вул. Горіхова, 12 в с. Кривошиїнці Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Востріковій Ніні Сергіївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова,49 в с. Кам’яна Гребля Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Востріковій Ніні Сергіївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова,49 в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Востріковій Ніні Сергіївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова,49 в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання громадянці Востріковій Ніні Сергіївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова,49 в с. Кам’яна Гребля Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва громадянці Скрипі Галині Миколаївні по вул. Бакожин, б/н в с. Буки.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва громадянці Скрипі Галині Миколаївні по вул. Бакожин, б/н в с. Буки» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва громадянці Скрипі Галині Миколаївні по вул. Бакожин, б/н в с. Буки» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва громадянці Скрипі Галині Миколаївні по вул. Бакожин, б/н в с. Буки» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3446 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу по вул. Жовтнева, буд. 8 в с. Кривошиїнці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3446 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу по вул. Жовтнева, буд. 8 в с. Кривошиїнці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3446 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу по вул. Жовтнева, буд. 8 в с. Кривошиїнці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3446 га для ведення особистого селянського господарства громадянину Гончаруку Андрію Ігоровичу по вул. Жовтнева, буд. 8 в с. Кривошиїнці Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3234 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Сович Марії Степанівні по вул. Дачна, 8 в с. Дунайка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3234 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Сович Марії Степанівні по вул. Дачна, 8 в с. Дунайка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3234 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Сович Марії Степанівні по вул. Дачна, 8 в с. Дунайка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3234 га для ведення особистого селянського господарства громадянці Сович Марії Степанівні по вул. Дачна, 8 в с. Дунайка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянину Пошелюзному Сергію Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянину Пошелюзному Сергію Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 11;

«проти» - 4;

«утримались» - 7;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянину Пошелюзному Олегу Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, б/н в с. Селезенівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянину Пошелюзному Олегу Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, б/н в с. Селезенівка Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 12;

«проти» - 4;

«утримались» - 6;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Пошелюзній Наталії Іванівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Пошелюзній Наталії Іванівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 10;

«проти» - 2;

«утримались» - 10;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1931 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище, б/н в с.Шамраївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1931 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище, б/н в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1931 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище, б/н в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання громадянину Москаленку Олександру Дмитровичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1931 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Городище, б/н в с.Шамраївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Третьяковій Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4600 га в межах Сквирської міської територіальної громади (с. Буки) Білоцерківського району, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Третьяковій Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4600 га в межах Сквирської міської територіальної громади (с. Буки) Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Третьяковій Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4600 га в межах Сквирської міської територіальної громади (с. Буки) Білоцерківського району, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Третьяковій Наталії Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4600 га в межах Сквирської міської територіальної громади (с. Буки) Білоцерківського району, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с.Золотуха Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с.Золотуха Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1270 га громадянці Михайленко Катерині Іванівні по вул. Оскілка, 5 в с. Чубинці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1270 га громадянці Михайленко Катерині Іванівні по вул. Оскілка, 5 в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1270 га громадянці Михайленко Катерині Іванівні по вул. Оскілка, 5 в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1270 га громадянці Михайленко Катерині Іванівні по вул. Оскілка, 5 в с. Чубинці Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Євстратьку Олексію Олександровичу по вул. Шкільна, 7 в с. Малі Лисовці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Євстратьку Олексію Олександровичу по вул. Шкільна, 7 в с. Малі Лисовці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Євстратьку Олексію Олександровичу по вул. Шкільна, 7 в с. Малі Лисовці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Євстратьку Олексію Олександровичу по вул. Шкільна, 7 в с. Малі Лисовці Київської області» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу по вул. Миру, 31 в с. Чубинці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу по вул. Миру, 31 в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу по вул. Миру, 31 в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянину Крамару Володимиру Миколайовичу по вул. Миру, 31 в с. Чубинці Київської області» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Поштаруку Анатолію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка,78в с.Золотуха Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Поштаруку Анатолію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка,78в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Поштаруку Анатолію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка,78в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Поштаруку Анатолію Павловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка,78в с.Золотуха Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га громадянину Добровольському Анатолію Миколайовичу по вул. Шевченка,119 а м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га громадянину Добровольському Анатолію Миколайовичу по вул. Шевченка,119 а м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га громадянину Добровольському Анатолію Миколайовичу по вул. Шевченка,119 а м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га громадянину Добровольському Анатолію Миколайовичу по вул. Шевченка,119 а м. Сквира Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0818 га громадянці Федорчук Тетяні Олександрівні по пров. Лермонтова, 20 в м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0818 га громадянці Федорчук Тетяні Олександрівні по пров. Лермонтова, 20 в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0818 га громадянці Федорчук Тетяні Олександрівні по пров. Лермонтова, 20 в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0818 га громадянці Федорчук Тетяні Олександрівні по пров. Лермонтова, 20 в м. Сквира Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянам Скочинській Марії Марківні та Карпенко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру,28 в с. Пустоварівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянам Скочинській Марії Марківні та Карпенко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру,28 в с. Пустоварівка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянам Скочинській Марії Марківні та Карпенко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру,28 в с. Пустоварівка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну сумісну власність громадянам Скочинській Марії Марківні та Карпенко Тетяні Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миру,28 в с. Пустоварівка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ділянки комунальної власності у власність площею 0,1200 га громадянину Мельниченку Віталію Миколайовичу для індивідуального садівництва вул. Лісова с. Горобіївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ділянки комунальної власності у власність площею 0,1200 га громадянину Мельниченку Віталію Миколайовичу для індивідуального садівництва вул. Лісова с. Горобіївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ділянки комунальної власності у власність площею 0,1200 га громадянину Мельниченку Віталію Миколайовичу для індивідуального садівництва вул. Лісова с. Горобіївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ділянки комунальної власності у власність площею 0,1200 га громадянину Мельниченку Віталію Миколайовичу для індивідуального садівництва вул. Лісова с. Горобіївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Богатиренку Юрію Миколайовичу, для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Гагаріна, в с. Чубинці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Богатиренку Юрію Миколайовичу, для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Гагаріна, в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Богатиренку Юрію Миколайовичу, для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Гагаріна, в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Богатиренку Юрію Миколайовичу, для індивідуального садівництва площею 0,1200 га по вул. Гагаріна, в с. Чубинці Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чалому Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна,б/н в с.Шамраївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чалому Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна,б/н в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чалому Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна,б/н в с.Шамраївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чалому Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Шкільна,б/н в с.Шамраївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовському Михайлу Йосиповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3422 га по вул. Львівська в с. Чубинці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовському Михайлу Йосиповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3422 га по вул. Львівська в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовському Михайлу Йосиповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3422 га по вул. Львівська в с. Чубинці Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовському Михайлу Йосиповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3422 га по вул. Львівська в с. Чубинці Київської області» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Яковлевій Тетяні Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2223 га по вул. Шевченка, б/н в с. Руда Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Яковлевій Тетяні Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2223 га по вул. Шевченка, б/н в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Яковлевій Тетяні Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2223 га по вул. Шевченка, б/н в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Яковлевій Тетяні Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2223 га по вул. Шевченка, б/н в с. Руда Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бевзу Миколі Полікарповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бевзу Миколі Полікарповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бевзу Миколі Полікарповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бевзу Миколі Полікарповичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3310 га громадянину Руденку Миколі Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 23 с. Антонів Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3310 га громадянину Руденку Миколі Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 23 с. Антонів Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3310 га громадянину Руденку Миколі Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 23 с. Антонів Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3310 га громадянину Руденку Миколі Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 23 с. Антонів Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,5367 га громадянці Тишкевич Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільна, 17 с. Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,5367 га громадянці Тишкевич Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільна, 17 с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,5367 га громадянці Тишкевич Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільна, 17 с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 21;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 2.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,5367 га громадянці Тишкевич Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства по вул. Шкільна, 17 с. Самгородок Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,2104 га громадянці Римарчук Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н с. Мовчанівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,2104 га громадянці Римарчук Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н с. Мовчанівка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,2104 га громадянці Римарчук Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н с. Мовчанівка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,2104 га громадянці Римарчук Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н с. Мовчанівка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисенку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4971 га в масиві «Пасіка» с. Горобіївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисенку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4971 га в масиві «Пасіка» с. Горобіївка Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисенку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4971 га в масиві «Пасіка» с. Горобіївка Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Борисенку Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4971 га в масиві «Пасіка» с. Горобіївка Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с. Золотуха Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с. Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с. Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельноїділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Березівському Юрію Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 7 в с. Золотуха Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Вадиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вулиці Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Вадиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вулиці Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Вадиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вулиці Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Вадиму Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вулиці Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Неробі Віталію Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1766 га по вул. Високовольтна, 15 в с. Руда Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Неробі Віталію Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1766 га по вул. Високовольтна, 15 в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Неробі Віталію Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1766 га по вул. Високовольтна, 15 в с. Руда Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Неробі Віталію Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1766 га по вул. Високовольтна, 15 в с. Руда Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дризі Віктору Петровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0800 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дризі Віктору Петровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0800 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дризі Віктору Петровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0800 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Дризі Віктору Петровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0800 га по вул. Першотравнева, б/н в с. Буки Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеховцовій Марії Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,4363 га по вул. Млинова, 17 в с. Дулицьке Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеховцовій Марії Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,4363 га по вул. Млинова, 17 в с. Дулицьке Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеховцовій Марії Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,4363 га по вул. Млинова, 17 в с. Дулицьке Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шеховцовій Марії Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,4363 га по вул. Млинова, 17 в с. Дулицьке Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Горкуші Сергію Михайловичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3310 га, по пров. Загородній, б/н, в с. Дулицьке, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Горкуші Сергію Михайловичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3310 га, по пров. Загородній, б/н, в с. Дулицьке, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Горкуші Сергію Михайловичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3310 га, по пров. Загородній, б/н, в с. Дулицьке, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Горкуші Сергію Михайловичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3310 га, по пров. Загородній, б/н, в с. Дулицьке, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горкуші Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1925 га по вул. Миру, 203 в с. Дулицьке, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горкуші Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1925 га по вул. Миру, 203 в с. Дулицьке, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горкуші Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1925 га по вул. Миру, 203 в с. Дулицьке, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкита передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Горкуші Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1925 га по вул. Миру, 203 в с. Дулицьке, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Євніцькому Володимиру Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1021 га по вул. Покровська, 36 в с. Рогізна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Євніцькому Володимиру Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1021 га по вул. Покровська, 36 в с. Рогізна, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Євніцькому Володимиру Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1021 га по вул. Покровська, 36 в с. Рогізна, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Євніцькому Володимиру Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1021 га по вул. Покровська, 36 в с. Рогізна, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сервецькій Тетяні Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Івана Франка, б/н в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сервецькій Тетяні Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Івана Франка, б/н в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сервецькій Тетяні Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Івана Франка, б/н в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сервецькій Тетяні Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Івана Франка, б/н в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вишнівському Миколі Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, по вул. Івана Франка, 93, в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вишнівському Миколі Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, по вул. Івана Франка, 93, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вишнівському Миколі Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, по вул. Івана Франка, 93, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вишнівському Миколі Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1201 га, по вул. Івана Франка, 93, в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Гарбуз Олені Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Гарбуз Олені Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Гарбуз Олені Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Гарбуз Олені Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Ковалю Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1652 га, по вул. Першотравнева, 45, в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Ковалю Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1652 га, по вул. Першотравнева, 45, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Ковалю Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1652 га, по вул. Першотравнева, 45, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Ковалю Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1652 га, по вул. Першотравнева, 45, в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Чалій Аллі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1632 га, по вул. Квітнева, 10, в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Чалій Аллі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1632 га, по вул. Квітнева, 10, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Чалій Аллі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1632 га, по вул. Квітнева, 10, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Чалій Аллі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1632 га, по вул. Квітнева, 10, в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шеремету Вячеславу Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2670 га, по вул. Покровська, 7 в с. Рогізна Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шеремету Вячеславу Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2670 га, по вул. Покровська, 7 в с. Рогізна Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шеремету Вячеславу Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2670 га, по вул. Покровська, 7 в с. Рогізна Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шеремету Вячеславу Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2670 га, по вул. Покровська, 7 в с. Рогізна Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Скрипі Василю Іллічу по вул. Київська, 36, с. Малі Єрчики, Київська область.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Скрипі Василю Іллічу по вул. Київська, 36, с. Малі Єрчики, Київська область» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Скрипі Василю Іллічу по вул. Київська, 36, с. Малі Єрчики, Київська область» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Скрипі Василю Іллічу по вул. Київська, 36, с. Малі Єрчики, Київська область» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4244 га громадянці Баченко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства вулиця Садова,28 с.Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4244 га громадянці Баченко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства вулиця Садова,28 с.Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4244 га громадянці Баченко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства вулиця Садова,28 с.Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4244 га громадянці Баченко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства вулиця Садова,28 с.Самгородок Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4967 га громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с. Каленна Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4967 га громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с. Каленна Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4967 га громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с. Каленна Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4967 га громадянці Лисюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с. Каленна Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Мислінській Марії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2299 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Мислінській Марії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2299 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Мислінській Марії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2299 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Мислінській Марії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2299 га, по вул. Шевченка, б/н, в с. Руда, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пашкевичу Володимиру Анатолійовичу,для ведення особистого селянського господарства площею 0,1095 га по вул. Слобідська,174 в м. Сквира, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пашкевичу Володимиру Анатолійовичу,для ведення особистого селянського господарства площею 0,1095 га по вул. Слобідська,174 в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пашкевичу Володимиру Анатолійовичу,для ведення особистого селянського господарства площею 0,1095 га по вул. Слобідська,174 в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Пашкевичу Володимиру Анатолійовичу,для ведення особистого селянського господарства площею 0,1095 га по вул. Слобідська,174 в м. Сквира, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ігнатенко Галині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1025 га по вул. Слобідська,107 в м. Сквира, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ігнатенко Галині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1025 га по вул. Слобідська,107 в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ігнатенко Галині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1025 га по вул. Слобідська,107 в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ігнатенко Галині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1025 га по вул. Слобідська,107 в м. Сквира, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовецькому Леоніду Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,6367 га по вул. Лісова, 17 в с. Кам’яна Гребля, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовецькому Леоніду Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,6367 га по вул. Лісова, 17 в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовецькому Леоніду Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,6367 га по вул. Лісова, 17 в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Грабовецькому Леоніду Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,6367 га по вул. Лісова, 17 в с. Кам’яна Гребля, Київської області» (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кваші Оксані Василівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1849 га по вул. Мийка, 4 в с. Буки, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кваші Оксані Василівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1849 га по вул. Мийка, 4 в с. Буки, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кваші Оксані Василівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1849 га по вул. Мийка, 4 в с. Буки, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кваші Оксані Василівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1849 га по вул. Мийка, 4 в с. Буки, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4058 га громадянці Шевченко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Замкова, б/н в с. Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4058 га громадянці Шевченко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Замкова, б/н в с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4058 га громадянці Шевченко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Замкова, б/н в с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведеннята передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,4058 га громадянці Шевченко Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства по вул. Замкова, б/н в с. Самгородок Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вознюк Ользі Олексіївні площею 0,3603 га, вул. Лісова б/н с. Самгородок Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вознюк Ользі Олексіївні площею 0,3603 га, вул. Лісова б/н с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вознюк Ользі Олексіївні площею 0,3603 га, вул. Лісова б/н с. Самгородок Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вознюк Ользі Олексіївні площею 0,3603 га, вул. Лісова б/н с. Самгородок Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Очеретьку Василю Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0380 га по вул. Миру, б/н в м. Сквира, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Очеретьку Василю Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0380 га по вул. Миру, б/н в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Очеретьку Василю Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0380 га по вул. Миру, б/н в м. Сквира, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Очеретьку Василю Івановичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0380 га по вул. Миру, б/н в м. Сквира, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Войчуку Віктору Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3822 га по вул. 8 Березня, 61 в с. Кам’яна Гребля, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Войчуку Віктору Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3822 га по вул. 8 Березня, 61 в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Войчуку Віктору Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3822 га по вул. 8 Березня, 61 в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Войчуку Віктору Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,3822 га по вул. 8 Березня, 61 в с. Кам’яна Гребля, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Василівському Дмитру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1986 га в с. Чубинці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Василівському Дмитру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1986 га в с. Чубинці, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Василівському Дмитру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1986 га в с. Чубинці, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Василівському Дмитру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1986 га в с. Чубинці, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Леляку Віктору Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,7560 га, поле №6 в с. Чубинці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Леляку Віктору Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,7560 га, поле №6 в с. Чубинці, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Леляку Віктору Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,7560 га, поле №6 в с. Чубинці, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Леляку Віктору Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,7560 га, поле №6 в с. Чубинці, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0594 га по вул. Гагаріна, 24 в с. Пустоварівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0594 га по вул. Гагаріна, 24 в с. Пустоварівка, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0594 га по вул. Гагаріна, 24 в с. Пустоварівка, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0594 га по вул. Гагаріна, 24 в с. Пустоварівка, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3462 га громадянину Попову Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Оріховець Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3462 га громадянину Попову Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Оріховець Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3462 га громадянину Попову Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Оріховець Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність площею 0,3462 га громадянину Попову Володимиру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Оріховець Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Паламарчук Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Паламарчук Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Паламарчук Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Паламарчук Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Шевченка, б/н в с. Кам’яна Гребля, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Олександру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1267 га по вулиці Лісова,27 в с. Кам’яна Гребля Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Олександру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1267 га по вулиці Лісова,27 в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Олександру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1267 га по вулиці Лісова,27 в с. Кам’яна Гребля Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коновальчуку Олександру Вадимовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1267 га по вулиці Лісова,27 в с. Кам’яна Гребля Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви громадянина Оленчука Сергія Олександровича про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Липовецька в м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про розгляд заяви громадянина Оленчука Сергія Олександровича про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Липовецька в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про розгляд заяви громадянина Оленчука Сергія Олександровича про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Липовецька в м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви громадянина Оленчука Сергія Олександровича про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Липовецька в м. Сквира Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левченку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 30 в с. Золотуха Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левченку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 30 в с. Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левченку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 30 в с. Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Левченку Анатолію Борисовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Мічуріна, 30 в с. Золотуха Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в с.Пустоварівка по вулиці Гагаріна, 24 Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в с.Пустоварівка по вулиці Гагаріна, 24 Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в с.Пустоварівка по вулиці Гагаріна, 24 Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Андрєєвій Галині Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в с.Пустоварівка по вулиці Гагаріна, 24 Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Снігур Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка, 27 в с.Золотуха Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Снігур Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка, 27 в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Снігур Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка, 27 в с.Золотуха Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Снігур Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вулиці Шевченка, 27 в с.Золотуха Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність Сквирської територіальної громади земельних ділянок з комунальної власності Каленнівської сільської ради, яка увійшла до складу Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про прийняття у комунальну власність Сквирської територіальної громади земельних ділянок з комунальної власності Каленнівської сільської ради, яка увійшла до складу Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про прийняття у комунальну власність Сквирської територіальної громади земельних ділянок з комунальної власності Каленнівської сільської ради, яка увійшла до складу Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про прийняття у комунальну власність Сквирської територіальної громади земельних ділянок з комунальної власності Каленнівської сільської ради, яка увійшла до складу Сквирської міської територіальної громади»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Безпечна.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Безпечна» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Безпечна» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Безпечна»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Горобіївка.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Горобіївка» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Горобіївка» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Горобіївка»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянці Шупик Вікторії Володимирівні по вул. Шевченка, 76 в с. Безпечна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянці Шупик Вікторії Володимирівні по вул. Шевченка, 76 в с. Безпечна, Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянці Шупик Вікторії Володимирівні по вул. Шевченка, 76 в с. Безпечна, Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га громадянці Шупик Вікторії Володимирівні по вул. Шевченка, 76 в с. Безпечна, Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Каленнівської сільської ради по вул. Весняна, б/н в с. Каленна Київської області та прийняття у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Каленнівської сільської ради по вул. Весняна, б/н в с. Каленна Київської області та прийняття у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Каленнівської сільської ради по вул. Весняна, б/н в с. Каленна Київської області та прийняття у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Каленнівської сільської ради по вул. Весняна, б/н в с. Каленна Київської області та прийняття у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Домантівської сільської ради №03-36-07 від 12.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам населених пунктів Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Домантівської сільської ради №03-36-07 від 12.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам населених пунктів Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Домантівської сільської ради №03-36-07 від 12.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам населених пунктів Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення сесії Домантівської сільської ради №03-36-07 від 12.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам населених пунктів Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області»»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Кривошиїнської сільської ради №05-14-07 від 21.06.2017 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,09 га Оленчук Оксані Анатоліївні в с. Кривошиїнці, ланок».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Кривошиїнської сільської ради №05-14-07 від 21.06.2017 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,09 га Оленчук Оксані Анатоліївні в с. Кривошиїнці, ланок»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії Кривошиїнської сільської ради №05-14-07 від 21.06.2017 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,09 га Оленчук Оксані Анатоліївні в с. Кривошиїнці, ланок»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення сесії Кривошиїнської сільської ради №05-14-07 від 21.06.2017 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,09 га Оленчук Оксані Анатоліївні в с. Кривошиїнці, ланок»»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Карпенюк Катерині Аркадіївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3770 га по вул. Л.Українки,16 м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Карпенюк Катерині Аркадіївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3770 га по вул. Л.Українки,16 м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Карпенюк Катерині Аркадіївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3770 га по вул. Л.Українки,16 м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3770 га по вул. Л.Українки,16 м. Сквира Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каюткіну Юрію Вікторовичу по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каюткіну Юрію Вікторовичу по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каюткіну Юрію Вікторовичу по вулиці Червона, б/н, м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каюткіну Юрію Вікторовичу »

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянину Павленку Олександру Володимировичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1751 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянину Павленку Олександру Володимировичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1751 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянину Павленку Олександру Володимировичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1751 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1751 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з правом викупу громадянину Плівачуку Віталію Івановичу.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з правом викупу громадянину Плівачуку Віталію Івановичу» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з правом викупу громадянину Плівачуку Віталію Івановичу» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з правом викупу громадянину Плівачуку Віталію Івановичу»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання громадянці Ренчковській Ганні Миколаївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання громадянці Ренчковській Ганні Миколаївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання громадянці Ренчковській Ганні Миколаївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Чумацька м. Сквира Київської області»

 

 1. СЛУХАЛИ: Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.: перейти до голосування.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди землі ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «РИБАК».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про поновлення договору оренди землі ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «РИБАК»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про поновлення договору оренди землі ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «РИБАК»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про поновлення договору оренди землі ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «РИБАК»» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про скасування рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 40-6-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га громадянину Кучеренку Сергію Станіславовичу по вул. Чумацька в м. Сквира».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про скасування рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 40-6-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га громадянину Кучеренку Сергію Станіславовичу по вул. Чумацька в м. Сквира»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Про скасування рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 40-6-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га громадянину Кучеренку Сергію Станіславовичу по вул. Чумацька в м. Сквира» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 22;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 40-6-VIIІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га громадянину Кучеренку Сергію Станіславовичу по вул. Чумацька в м. Сквира» - затвердити в цілому. (додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР».

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

ВИСТУПИВ: Бондаренко О.В., в.о. директора ТОВ «Грона Партнер».

Звернув увагу, що оскільки мешканці міста не задоволені тим станом, в якому зараз знаходиться нежитлова будівля по вулиці Героїв Небесної Сотні, 15, м. Сквира, ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» розробило детальний план території з метою реконструкції з розширенням власної нежитлової будівлі загальною площею 553,20 м2 на площі Героїв Небесної Сотні, 15 в м. Сквира під спортивно-оздоровчий комплекс, фірмовий магазин та кафе для дітей і дорослих. (Затверджено рішенням сесії Сквирської міської ради від 29.04.2021 №118-07-VIII «Про затвердження детального плану території на площі Героїв Небесної Сотні, 15 в м. Сквира»)

Зазначив, що ця будівля перебуває на земельній ділянці, яка обмежена по контурах. Тому неможливо розпочати її реконструкцію, оскільки її існуючі межі виходять на земельну ділянку, яка не належить ТОВ «Грона Партнер», тобто на землю міської ради, яка є комунальною власністю громади.

Виходячи з вищенаведеного, попросив надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР» з цільовим призначенням 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (вид використання – для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі) за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 15, м. Сквира, Київська обл., орієнтовною площею 0,2013 га за рахунок земель населеного пункту м. Сквира.

ВИСТУПИЛА: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Звернула увагу, що відповідно до затвердженого детального плану території реконструкції з розширенням власної нежитлової будівлі загальною площею 553,20 кв. м на площі Героїв Небесної Сотні, 15 в м. Сквира під спортивно-оздоровчий комплекс, фірмовий магазин та кафе для дітей і дорослих - будівництво частини будівлі, а саме вугол цієї будівлі потребує виділення додаткової земельної ділянки за рахунок земель населеного пункту м. Сквира. Зазначила, що будівництво нового закладу в центрі міста на місті аварійного і небезпечного приміщення необхідне для громади.

ВИСТУПИВ: Приймак О.Ю., адвокат, представник ПП «Центуріон плюс».

Зазначив, що на минулій сесії Сквирської міської ради прийнято рішення «Про затвердження детального плану території на площі Героїв Небесної Сотні, 15 в м. Сквира». Попереднє рішення міської ради, яке не було скасовано, передбачало будівництво двох зупинок громадського транспорту та визначено чіткі межі земельної ділянки щодо забудови в цій частині міста. Наголосив, що ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» фактично вдвічі хоче збільшити свою земельну ділянку за рахунок затвердженого детального плану забудови, відповідно до якого повністю прибирається міська зупинка громадського транспорту, яка мала виставлятись на аукціон. Крім того, вищезазначеним рішенням змінюється статус зупинки, яка належить ПП «Центуріон плюс». Її фактично визначено магазином без права заїзду громадського транспорту.

Звернув увагу, що ПП «Центуріон плюс» до Київського окружного адміністративного суду подано позов щодо визнання протиправним та не чинним прийняте Сквирською міською радою рішення сесії №118-7-VIII від 29.04.2021 «Про затвердження детального плану території на площі Героїв Небесної Сотні, 15 у м.Сквира».

Вказаний нормативно-правовий акт порушує права та законні інтереси ПП «Центуріон плюс», оскільки він фактично змінив прийняте раніше рішення №1341-56-VIII від 16.07.2020 про затвердження аналогічної містобудівної документації.

Також зазначив, що до прийнятого рішення №118-7-VIII від 29.04.2021 є чимало зауважень, зокрема питання щодо не проведеної експертизи детального плану забудови, яка передбачена законодавством України.

Наголосив, що на даний час виникає питання щодо зміни руху громадського транспорту та можливості його заїзду в цій частині міста. Наслідком цього може бути, що для зупинки автобусів буде визначена місцева автостанція, яка перебуває в приватній власності, в тому числі і земельна ділянка, на якій вона розташована. Відповідно, по закінченню терміну договору оренди (закінчується через три роки), власник може змінити її цільове призначення.

Вважає, що коли ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» придбав це приміщення, про всі недоліки, пов’язані із земельною ділянкою, товариству було відомо, а тому ніхто не заважає йому змінити детальний план території в напрямку, щоб нова будівля знаходилась на їхній земельній ділянці без її розширення.

 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ з приводу виступу адвоката, представника ПП «Центуріон плюс» Приймака О.Ю.: Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Черненко В.В., Приймак О.Ю., Бондаренко О.В.

 

ВИСТУПИВ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О.

Звернув увагу, що це питання детально вивчалось та розглядалось на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

В питанні щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР» не вбачає жодного конфлікту інтересів. 

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Дорошенко В.О.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»» поставити на голосування.

 

ВИСТУПИЛА: депутат Грищенко О.Г.

Зазначила, що з цього питання вона вбачає конфлікт інтересів між ПП «Центуріон плюс» та ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР», оскільки ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР», як інвестор будівництва об'єкту, має намір мати територію для його обслуговування (під'їзди автотранспорту, паркувальні місця, тощо). В результаті для ПП «Центуріон плюс» виникне проблема під'їзду громадського транспорту до зупинки, що в подальшому загрожує його діяльності.

Наголосила, що по питанню щодо діяльності автобусної зупинки в центрі міста необхідно в першу чергу запитати в громади, оскільки вважає, що людям буде не зручно добиратися до автостанції для посадки-висадки в громадському транспорті.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П., секретар міської ради Власюк Т.Г. категорично не погодились з думкою Грищенко О.Г. щодо конфлікту інтересів, оскільки зупинка напроти колишнього приміщення РАЦСу – це зупинка міської ради. Автобусна зупинка, що належить ПП «Центуріон плюс» - знаходиться дальше. Тому, інтереси ПП «Центуріон плюс» щодо його подальшої діяльності ніяким чином не порушуються.

Секретар міської ради Власюк Т.Г. також звернула увагу, що згідно Правил перевезення пасажирів в Україні - автостанції мають знаходитись на виїздах з населених пунктів, а не в їхніх центрах. В центрі можуть встановлюватись зупинки для висадки-посадки пасажирів, що на сьогоднішній день і є. Для ПП «Центуріон плюс» напрямок руху громадського транспорту не змінюється, оскільки ні міська рада, ані ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» дороги не перекриватимуть.

Заступник міського голови Черненко В.В. звернув увагу Приймака О.Ю., що відповідно до детального плану території, розробленого ПП «Центуріон плюс», в центрі міста фактично передбачалось будівництво автостанції з відстоєм для автобусів.

Адвокат, представник ПП «Центуріон плюс» Приймак О.Ю. відповів, що в ПП «Центуріон плюс» для відстою автобусів вже передбачено місце, яке знаходиться в його приватній власності та має свою ремонтну базу.

Депутат Губський В.Г. вважає, що керівництву ПП «Центуріон плюс» і ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» необхідно зібратися та разом дійти згоди з цього спірного питання.

Підтримав думку депутата Грищенко О.Г., а також підтримав питання щодо реконструкції з розширенням нежитлової будівлі на площі Героїв Небесної Сотні, 15 в м. Сквира під спортивно-оздоровчий комплекс, фірмовий магазин та кафе для дітей і дорослих.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу депутатів, що вона особисто мала розмову з керівником ПП «Центуріон плюс» Скрипою В.І. з цього приводу.

Запевнила, що питання «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»» жодним чином не зашкодить діяльності ПП «Центуріон плюс».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Левіцька В.П., Бондаренко О.В., Приймак О.Ю., Власюк Т.Г., Горбалінський М.Д.

Депутат Горбалінський М.Д. вважає, що питання «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»» - необхідно зняти з розгляду сесії, надавши можливість ПП «Центуріон плюс» і ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» розібратись в ситуації та дійти згоди.

Підтримав думку Депутата Грищенко О.Г., звернувши увагу, що в першу чергу необхідно враховувати інтереси людей, залишивши зупинку громадського автотранспорту в центрі міста.

Депутат Стригун В.М. вважає, що конфлікт інтересів вищезазначених підприємств полягає в тому, що обидва претендують на земельну ділянку комунальної власності. А тому ніколи не дійдуть згоди з цього приводу.

Прокоментував: «якщо стоїть питання, що зупинка громадського транспорту ПП «Центуріон плюс» залишається в центрі міста, а найбільший платник податків до бюджету ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» на місці вкрай аварійної будівлі має за мету збудувати нову будівлю в центрі міста, то виникає запитання: в депутатів не вистачає здорового глузду підтримати ці добрі наміри?»

Депутат Гриша В.В. звернув увагу, що коли ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» придбало аварійне приміщення, прибудинкова територія від будівлі складала 50-75 сантиметрів. За таких обставин, безумовно ні про який розвиток чи реконструкцію мови не може бути.

Звернув увагу, що в минулому році це підприємство сплатило до бюджету 54 млн. грн.

Поцікавився, чи варто населенню дивитись і далі на руїни в центрі міста Сквира?

Безумовно – ні! На тому місці має бути збудовано будівлю під спортивно-оздоровчий комплекс, фірмовий магазин, кафе для дітей і дорослих та готель!

Звернув увагу, що за його каденції, як голови Сквирської районної ради, було вжито всіх необхідних заходів щодо термінового переведення працівників, які там перебували до іншого приміщення, оскільки вищезазначена будівля мала вже тоді аварійний характер, зазначивши, що ще в 2012 році було складено акт, що вищезазначене приміщення перебуває в аварійному стані.

Попросив присутніх депутатів підтримати проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»», схвалене постійною комісією Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури задля того, щоб підприємство розпочало реконструкцію вищезазначеної будівлі.

Оголосив про конфлікт інтересів з цього питання, оскільки він на цьому підприємстві працює, проте, голосуватиме.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. наголосила, що питання щодо земельної ділянки, яке внесено на розгляд сесії - з інтересами ПП «Центуріон плюс» не пересікається ніяким чином, а детальні плани, розроблені ПП «Центуріон плюс» та ТОВ «ГРОНА ПАРТНЕР» не накладаються один на один. Звернула увагу, що вивчала детальний план ПП «Центуріон плюс» і при всій повазі до його керівника Скрипи В.І., не може з ним погодитись, оскільки відповідно до цього плану, половину дороги необхідно буде перекрити для відстою автобусів.

Якщо «Центуріон плюс» матиме намір розробити новий детальний план території, міська рада розгляне це питання.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»» - прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 5;

«не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»» - прийняти за основу.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, чи будуть доповнення, пропозиції до проєкту рішення? Не має. Переходимо до голосування за проєкт рішення в цілому, як рішення сесії».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 5;

                                      «не голосували» - 1.

(Відомість результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання додається)

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОНА ПАРТНЕР»

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. повідомила, що 07.06.2021 року в м.Сквира похоронили 12-річного підлітка, який загинув внаслідок пожежі, яка сталася в будинку його сім'ї. Внаслідок цієї пожежі родина втратила дитину, житло та все, що в ньому було. Відповідно, Сквирська міська рада на засіданні виконкому розгляне питання щодо виділення матеріальної допомоги цій сім’ї. Також повідомила про збір коштів для цієї родини.  

Депутат Горбалінський М.Д. звернув увагу, що на спільному засіданні постійних комісій Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії розглядалось питання «Про результати позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності відділу освіти Сквирської міської ради», зазначивши, що в нього особисто виникло ряд запитань з цього приводу, оскільки начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. на всі зауваження надав аргументовані відповіді.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відповіла, що оскільки відділ освіти Сквирської міської ради являється найбільшим споживачем міського бюджету, було заплановано проведення позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності цієї галузі. Відповідно, найбільшу увагу було приділено питанню енергозбереження закладів освіти, де було виявлено ряд порушень. Про результати цієї перевірки проінформовано вищезазначені постійні комісії. Відділом освіти Сквирської міської ради розробляються заходи щодо ліквідації виявлених порушень.

Також було проведено аудиторську перевірку щодо використання пального автотранспортом відділу освіти, який підвозить учнів до шкільних навчальних закладів.

Акт цієї перевірки з виявленими порушеннями та зауваженнями також буде надіслано депутатам.

Звернула увагу, що начальнику відділу освіти оголошено догану і рекомендовано відреагувати на дії працівників, через яких бюджет поніс збитки.

Також звернула увагу, що на обласній нараді було озвучено, що завдяки роботі департаменту аудиту Київської облдержадміністрації значна частина коштів повертається до бюджету.

Зазначила, що аудиторські перевірки буде проведено і в інших галузях громади, наприклад, в закладах медицини, культури, комунального господарства, тощо.

Частину навчальних закладів буде реорганізовано. З метою ознайомлення та перспективою навчання в новому навчальному році учнів Шапіївської та Тхорівської шкіл в Сквирському НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти», їхніх батьків було ознайомлено з вищезазначеним навчальним закладом.

Йдуть перемовини з інвесторами, які зацікавлені внести інвестиції в будівництво  нового навчального центру нашої територіальної громади.

 

Лічильна комісія в особі депутата Грищенко О.Г. відповідно до відомостей результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIII скликання оголосила результати голосування, відповідно до яких три проєкти рішення не прийнято:

«Про надання громадянину Пошелюзному Сергію Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області».

«Про надання громадянину Пошелюзному Олегу Вячеславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, б/н в с. Селезенівка Київської області».

«Про надання громадянці Пошелюзній Наталії Іванівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,3300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева,б/н в с.Селезенівка Київської області».

Решту проектів рішень – прийнято.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: «Шановні депутати, порядок денний сесії вичерпано. Оголошую 08 чергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання закритою».

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Електронна версія 08 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 08 червня 2021 року додається.

 

 

Міський голова                                                                                                     В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                                                    Т. Власюк

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: