(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 58 П᾿ятдесят восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання

 
Дата публікації 27.9.2020 16:41:18
 
ПРОТОКОЛ № 58

П᾿ятдесят восьмої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІ скликання

Розпочато засідання о 10:00 годині

Закінчено засідання о 13:00 годині

17 вересня 2020 року

м. Сквира

 

Всього депутатів - 26

Присутніх до 11:32 – 18, з 11:32 - 19.

 

ЗАПРОШЕНІ:

Палієнко С.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань.

Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови.

Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер.

Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету.

 

 

ПРИСУТНІ:

Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - Начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Бондарчук Катерина Федорівна – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», представники сторін, питання яких розглядаються, громадяни міста.

 

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

зал засідань Сквирської районної ради

 

Скочко В. А: – Сквирський міськийголова:Шановні депутати, присутні та запрошені! На п᾿ятдесят восьму черговусесію Сквирської міської ради VІІ скликання із 26 депутатів прибуло19 депутатів.У роботі сесії беруть участь:ПалієнкоС.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Сергієнко Л. В. – заступник міського голови з економічних питань, Горбалінський В. М. – перший заступник міського голови, Тернова М. В. - начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради - головний бухгалтер, Іщенко М. М. – керуюча справами виконавчого комітету, Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу Сквирської міської ради, Бондарчук К.Ф. – головний редактор газети «Вісник Сквирщини», представники сторін, питання яких розглядаються, громадяни міста. У нас відсутня Флісак, чи достатньо двох членів лічильної комісії? Чи будемо обирати третього? Достатньо двох. Добре.

 

Скочко В. А:Вношу пропозицію, роботу п’ятдесят восьмої чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання розпочати

Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утрималися ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Роботу п’ятдесят восьмої чергової сесії Сквирської міської ради розпочати. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Відкрити 58-учергову сесію» додається).

 

Звучить Гімн.

 

Хвилина мовчання.

 

Скочко В. А:Робота сесії проводиться згідно затвердженого Регламенту Сквирської міської ради VII скликання.

 • для доповідей – до 40 хв.
 • для співдоповідей – до 10 хв.
 • для виступів у обговоренні, для виступів з процедурних питань, заяв, внесення запитів, резолюцій – до 5 хв.
 • для виступів у різному – до 5 хв.
 • для заключного слова – до 10 хв.

Хочу також наголосити на дисципліні та етиці пленарного засідання.

 

Скочко В. А:А зараз безпосередньо по порядку денному, чи є якісь пропозиції:

Лозинський В. Л. – голова бюджетної комісії: За пропозицією бюджетної комісії внести на розгляд сесії такі бюджетні питання:

№А-1-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік

№А-2-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік

№А-3-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель,продажу земельних ділянок , в т ому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира

№А-4-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

№А-5-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира».

№А-6-58ВНЕСЕНЕ Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В.

Скочко В. А: Давайте по порядку поіменне голосування. Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-1-58 «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-1-58 «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-1-58 до порядку денного») додається.

 

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-2-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-2-58 «Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-2-58 до порядку денного») додається.

 

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-3-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель,продажу земельних ділянок , в т ому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-3-58 Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель,продажу земельних ділянок , в т ому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-3-58 до порядку денного») додається.

 

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-4-58 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-4-58 Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-4-58 до порядку денного») додається.

 

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-5-58 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-5-58 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира» (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-5-58 до порядку денного») додається.

 

Скочко В. А: Хто за те, щоб внести до порядку денного питання №А-6-58ВНЕСЕНЕ Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В., прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд сесії бюджетне питання №А-6-58 Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення питання А-6-58 до порядку денного») додається.

 

Лозинський В. Л.: За пропозицією бюджетної комісії пропоную зняти питання №7 з розгляду.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №7, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №7 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №7») додається.

 

Тибулевич В. В.: За пропозицією земельної комісії пропоную зняти питання №13 з розгляду, немає заяв від громадян.

Скочко В. А: Хто за те, щоб зняти з порядку денного питання №13, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: зняти з порядку денного питання №13 (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про зняття з порядку денного питання №13») додається.

 

Бай С. П.: А що це за питання №6 по аудиторську перевірку? Для чого це?

Добровольський В. О.: В решті решт потрібно покласти край цьому безладу і дізнатися чия вина в тому ж Львівському смітті, в бардаку, що є на комунальному підприємстві. Незалежна перевірка встановить, хто допустив таке.

 

Скочко В. А:Чи є ще якісь зауваження, пропозиції? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний в цілому зі змінами та доповненнями, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" –19                                                            

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 16 липня 2020 року за рішення: «Про затвердження порядку денного в цілому зі змінами та доповненнями») додається. Пропонується внести на розгляд 58-ї чергової сесії Сквирської міської ради VІІ скликання таку повістку денну:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

П`ятдесят восьмоїчергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

 1. вересня 2020р.
 1. 1379. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)”
 2. 1380. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік

№А-1-58    1381 ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік

№А-2-58/1382     ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік

№А-3-58/1383     ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель,продажу земельних ділянок , в т ому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира

№А-4-58/1384     ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

№А-5-58/1385     ВНЕСЕНЕ Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира».

ДОПОВІДАЄ: СЕРГІЄНКО Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

№А-6-58/1386     ВНЕСЕНЕ Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В.

 1. 1387 Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі - Сквирський ринок Київської регіональної спілки споживчої кооперації
 2. 1388 Про затвердження Положення про рекламу
 3. Про розгляд депутатського запиту депутата Сквирської міської ради Радчука П.В.
 4. 1389 Про аудиторську перевірку комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: ГОРБАЛІНСЬКИЙ В. М. – перший заступник Сквирського міського голови

 1. ЗНЯТИ (пропозиція бюджетної комісії) Звіт начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» за 6 місяців 2020 року

ДОПОВІДАЄ: ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ В.О. – в.о.начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство»

 1. 1390 Звіт директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій» за 6 місяців 2020 року

ДОПОВІДАЄ: СТЕПАНЕНКО О.В. - директор комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

 1. 1391 Звіт директора комунального підприємства «Сквир-водоканал» за 6 місяців 2020 року

ДОПОВІДАЄ: ШВАРЦБУРД Ю.Д. - директор комунального підприємства «Сквир-водоканал»

 1. 1392 Про розгляд заяви керівника ТОВ «БУДЄВРО-КОМПАНІ» щодо передачі комунального майна в оренду

ДОПОВІДАЄ: СІКОРСЬКА О. М. – начальник юридичного відділу міської ради

 1. 1393 Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам
 2. 1394 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам
 3. ЗНЯТИ (пропозиція земельної комісії) Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власностігромадян
 4. 1395 Про погодження зняття з балансу одноповерхової нежитлової будівлі (бувшого столярного цеху) за адресою вул. Гоголя,13 а в м. Сквира
 5. 1396 Про надання дозволу Релігійній громаді Української Православної Церкви – Київський Патріархат Святителя Миколая на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки за адресою вул. Гоголя,13 ав м. Сквира
 6. 1397 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 30 а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»
 7. 1398 Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: вул. Соборна,18 а у м. Сквира.
 8. 1399 Про розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної  ділянки по вул.Богачевського,35 а у м.Сквира.
 9. 1400 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Незалежності, 208 в, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна
 10. 1401 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Шевченка,2 а, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна
 11. 1402 Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Залізнична,6а у м. Сквира
 12. 1403 Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Соборна,20 у м. Сквира
 13. 1404 Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення Чех С.М. по вул. Київська, б/н у м. Сквира
 14. 1405 Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Рясна – Логвинюк Юлії Юріївні по вул. Червона,б/ну м. Сквира
 15. 1406 Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира
 16. 1407 Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н , біля магазину «Віта» та по вул. Соборна, б/н , біля аптеки «Будьте здорові» в м.Сквира
 17. 1408 Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Залізнична у м.Сквира
 18. 1409 Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Соборна, ТОВ «Сквиратекс»  у м.Сквира
 19. 1410 Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, неподалік магазину «Тріумф»  у м.Сквира
 20. 1411 Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, біля ветлікарні у м.Сквира
 21. 1412 Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення земельноїділянки у користування на умовах орендигромадянам Тарасенко Юрію Івановичу таШелепуну Юрію Володимировичу загальноюплощею 0,2336 га по вул. Слобідська, 100 А в м.Сквира
 22. 1413 Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення  земельноїділянки громадянці Свистун Галині Миколаївні загальноюплощею 1,6528 га по вул. Незалежності,228/5 в м.Сквира
 23. 1414 Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. І.Франка, 30 у м. Сквира
 24. 1415 Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,1000 га,яка знаходиться у власності Буюклі Тетяни Василівни
 25. 1416 Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Оксенюк Любов Яківна по вул. Незалежності, 160 у м. Сквира
 26. 1417 Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Медведєву Владиславу Олександровичу по пров. Гоголя,16 у м. Сквира
 27. 1418 Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Бирсі Лідії Сергіївніпо вул. Шевченка, 30 у м. Сквира
 28. 1419 ВІДКЛАСТИПро розгляд звернення Редюка Дмитра Анатолійовича
 29. 1420 ВІДКЛАСТИПро розгляд звернення Редюка Іллі Дмитровича
 30. 1421 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4 вм. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник» 
 31. 1422 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Деркачу Миколі Івановичу по вул. Лісова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»
 32. 1423 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гріневич Софії Олексіївні по пров. Новоселицький, 4 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»
 33. 1424 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Панасюк Тетяні Миколаївні та гр. Рубленко Ігору Івановичу по вул. Академіка Кононського, 54, у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 34. 1425 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Боркову Володимиру Євгеновичу по вул. Шевченка, 108 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Альфа-Зем»
 35. 1426 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Березівському Миколі Миколайовичу по вул. Квітнева, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»
 36. 1427 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Смокталь Марії Василівні по вул. Піщана, 85  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна»
 37. 1428 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дзюбенко Петру Семеновичу по вул. Сонячна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»
 38. 1429 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Тимошенку Миколі Степановичу по пров. Кільцевий, буд. 14, в м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С. І.».
 39. 1430 Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»
 40. 1431 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»
 41. 1432 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нагорній Тамарі Вікторівні по пров. Архітектурний, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 42. 1433 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Писарюк Надії Миколаївні та гр. Писарюк Василю Вікторовичу по вул. Партизанська, 42 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»
 43. 1434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Казаковій Надії Леонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»
 44. 1435 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Олексієнку Костянтину Ростиславовичу по пров. Прорізний, 4 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»
 45. 1436 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у та передачу у приватну спільну сумісну власність гр. Янчук Оксані Юріївні та гр. Янчук Сергію Анатолійовичу по вул. Піщана, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 46. 1437 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Паршіній Людмилі Дмитрівні по вул. Партизанська, 11 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

Міський голова                                                            Валерій СКОЧКО

 

Скочко В. А: Згідно регламенту, ми надаємо слово громадянам, що прийшли по їхнім питанням, будь-ласка, по черзі.

Деркач Микола – представник мікрорайону «Хутори»: Ми вже замучилися ходити і просити те, що з покон віку нам належало і що ми обробляємо до сих пір. Нам в Сквирській адміністрації вручили офіційно документи, згідно яких ми мали оформляти земельні ділянки під городи, а як з ясувалося – то на ці земельні ділянки уже є власники? Ми не звинувачуємо міську раду, знаємо, що це зроблено держгеокадастром, але ми просимо поради і допомоги.

Редюк О. О. – голова спілки АТО Сквирщини: Не домовляйтеся з бандитами, білоцерківськими атовцями, не деребаньте землю, у нас в місті є свої учасники АТО.

Тибулевич В. В.: За нашої каденції жодного клаптика землі, якою розпоряджалася міська рада, ми не виділили.

Скочко В. А.: тут депутати і представники ЗМІ, прошу додати до протоколу і Катерину Федорівну прошу, зазначте у матеріалах - це дійсно так є, окрім того ми виділили під забудову ділянки 10-и учасникам АТО. Давайте так, щоб по швидше вирішити цю проблему запишіться зараз внизу у секретаря, хто буде в ініціативній групі і завтра в мене зустрічаємося, ми в свою чергу надсилаємо відповідні листи у всі установи, викликаємо тих учасників АТО, кому належать вищезгадані ділянки і разом будемо шукати компроміс і альтернативу. Домовились. Далі будь-ласка.

Наталія Яковлєва – представниця провулку Весняний: ми знову ж по тому самому питанню – дорога. Я розумію, що капітального ремонту в цьому році не буде. Але грейдера обіцяли і зробити стоки, щоб з нової дороги не підмивало нашу.

Кучинський І. В.: Ви знаєте, скільки доріг по місту, які ще в жахливішому стані, ніж ваша?

Скочко В. А.: Сергій Іванович виїжджав в той же день – грейдером там нічого не зробиш, а гроші на ПКД ми внесли і наступним питанням затвердимо зміни до бюджету, потім потрібно щоб включили даний провулок при формуванні бюджету на наступний рік. Ми, як обіцяли – так і зробили. Дякуємо всім громадянам. Ми вас відпускаємо, переходимо до розгляду питань.

 

№1379-58-VII (№1)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)”.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1379-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року „Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)»додається.

 

№1380-58-VII (№2)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1380-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності Сквирської міської ради на 2020 рік»додається.

 

№1381-58-VII (№А-1-58)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1381-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік»додається.

 

№1382-58-VII (№А-2-58)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1382-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020рік»додається.

 

№1383-58-VII (№А-3-58)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок , в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1383-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель,продажу земельних ділянок , в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира»додається.

 

№1384-58-VII (№А-4-58)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1384-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програма ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства міста Сквира з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік»додається.

 

№1385-58-VII (№А-5-58)

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1385-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира»додається.

 

№1386-58-VII (№А-6-58)

СЛУХАЛИ: Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В.

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В.М. – перший заступник міського голови

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1386-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі підприємцю Титарчуку К.В.»додається.

 

№1387-58-VII (№3)

СЛУХАЛИ: Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі - Сквирський ринок Київської регіональної спілки споживчої кооперації

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 1

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1387-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі - Сквирський ринок Київської регіональної спілки споживчої кооперації»додається.

 

№1388-58-VII (№4)

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про рекламу

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В.М. – перший заступник міського голови

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1388-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження Положення про рекламу»додається.

 

Скочко В. А: Питання №5 розглінемо пізніше, ніхто не проти? Добре.

 

№1389-58-VII (№6)

СЛУХАЛИ: Про аудиторську перевірку комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство»

ДОПОВІДАЄ: Горбалінський В.М. – перший заступник міського голови

Скочко В. А: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бай С. П.: Для чого проводити аудиторську перевірку, витрачати зайві кошти?

Скочко В. А: Незалежна перевірка дасть висновок, чому підприємство на сьогодні в такому стані. Кожен визначається самостійно, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 13                                                           

"проти" – 1

"утрималися" – 4

"не голосував" - 1

Добровольський В. О.: У мене пропозиція повернутися до голосування після пояснення і обговорення. Ми затвердили зміни до бюджету, в якому вже виділені кошти на аудиторську перевірку – ви з цим погодилися, підтримавши зміни. Ще раз наголошую: ми живемо в місті і дихаємо одним повітрям – вам не цікаво, чому возилося сміття зі Львову і комунальне підприємство не отримало жодної копійки на рахунок? Ви не задумувалися, чому ми на кожній сесії надаємо фінансову підтримку КП «СКГ», а люди там без зарплати і безліч боргів. І нарешті справа на 600 листів лежить в поліції! На ці всі питання і дасть відповідь аудиторська перевірка, яка встановить винного і дасть роз яснення по всьому.

Скарбовійчук О. П.: Як це переголосовувати знову?

Скочко В. А: Це пропозиція депутата - Володимира Олександровича, я спочатку її ставлю на голосування, а депутати визначаються, чи підтримують її. Хто за те, щоб підтримати пропозицію і повернутися до питання №6 за аудиторську перевірку, прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" – 1

Скочко В. А: З цим визначилися, депутати хочуть повернутися до даного питання. Чи є ще якісь зауваження?

Корнелюк П. М.: А ця перевірка тільки по сміттю і за який період?

Горбалінський В.М.: перевірка всієї діяльності підприємства за 2019 рік.

Скочко В. А: Хто за те, щоб провести аудиторську перевірку комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" – 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1389-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про аудиторську перевірку комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» додається.

 

Скочко В. А: Питання №7 зняте і я передаю слово секретарю, так як подзвонили - мені терміново потрібно підійти на об єкт.

 

№1390-58-VII (№8)

СЛУХАЛИ: Звіт директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій» за 6 місяців 2020 року

ДОПОВІДАЄ: Степаненко О.В. – директор комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

Бондар В.О: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Бондар В.О: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1390-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Звіт директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій» за 6 місяців 2020 року»додається.

 

(Підійшла депутат Сопіженко Н. П.)

 

№1391-58-VII (№9)

СЛУХАЛИ: Звіт директора комунального підприємства «Сквир-водоканал» за 6 місяців 2020 року

ДОПОВІДАЄ: Шварцбурд Ю.Д. - директор комунального підприємства «Сквир-водоканал»

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною комісією?

Лозинський В. Л.: Так.

Рогач В. С.: Я написав запит про зливання нечистот?

Шварцбурд Ю.Д.: Це нашого підприємства не стосується, у нас немає відповідної техніки.

Бондар В. О.: Чи є ще питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 17                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1391-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Звіт директора комунального підприємства «Сквир-водоканал» за 6 місяців 2020 року»додається.

 

№1392-58-VII (№10)

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви керівника ТОВ «БУДЄВРО-КОМПАНІ» щодо передачі комунального майна в оренду

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу міської ради

Бондар В. О.: Чи погоджено бюджетною та комунальною комісіями?

Лозинський В. Л.: Так.

Когутенко Л. А.: Так

Бондар В. О.: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення №1392-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про розгляд заяви керівника ТОВ «БУДЄВРО-КОМПАНІ» щодо передачі комунального майна в оренду»додається.

 

№1393-58-VII (№11)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1393-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянокгромадянам»додається.

 

№1394-58-VII (№12)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1394-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам»додається.

 

Скочко В. А: Питання №13 зняте.

 

№1395-58-VII (№14)

СЛУХАЛИ: Про погодження зняття з балансу одноповерхової нежитлової будівлі (бувшого столярного цеху) за адресою вул. Гоголя,13 а в м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1395-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про погодження зняття з балансу одноповерхової нежитлової будівлі (бувшого столярного цеху) за адресою вул. Гоголя,13 а в м. Сквира»додається.

 

№1396-58-VII (№15)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Релігійній громаді Української Православної Церкви – Київський Патріархат Святителя Миколая на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки за адресою вул. Гоголя,13 ав м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1396-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу Релігійній громаді Української Православної Церкви – Київський Патріархат Святителя Миколая на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки за адресою вул. Гоголя,13 ав м. Сквира»додається.

 

№1397-58-VII (№16)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 30 а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 16                                                           

"проти" – 2

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1397-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна, 30 а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник»»додається.

 

Скочко В. А: Депутат Писаренко Микола заявив, що участі у обговоренні і голосуванні по даному питанню не бере, в зв язку з присутністю конфлікту інтересів.

№1398-58-VII (№17)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: вул. Соборна,18 а у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення №1398-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: вул. Соборна,18 а у м. Сквира»додається.

 

№1399-58-VII (№18)

СЛУХАЛИ: Про розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної  ділянки по вул.Богачевського,35 а у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1399-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної  ділянки по вул.Богачевського,35 а у м.Сквира»додається.

 

№1400-58-VII (№19)

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Незалежності, 208 в, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 2

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1400-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Незалежності, 208 в, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна»додається.

 

№1401-58-VII (№20)

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Шевченка,2 а, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Дзюба О. В.: Ми повинні розібратися, адже там прибережна зона.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 9                                                             

"проти" – 1

"утрималися" – 9

"не голосував" - 1

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято №1401-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Сквира вул. Шевченка,2 а, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна»додається.

 

Скочко В. А: Депутат Писаренко Микола заявив, що участі у обговоренні і голосуванні по даному питанню не бере, в зв язку з присутністю конфлікту інтересів.

 

№1402-58-VII (№21)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Залізнична,6а у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення №1402-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Залізнична,6а у м. Сквира»додається.

 

№1403-58-VII (№22)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Соборна,20 у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 18                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 2

ВИРІШИЛИ: рішення №1403-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу Сквирському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Соборна,20 у м. Сквира»додається.

 

№1404-58-VII (№23)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення Чех С.М. по вул. Київська, б/н у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1404-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення Чех С.М. по вул. Київська, б/н у м. Сквира»додається.

 

№1405-58-VII (№24)

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Рясна – Логвинюк Юлії Юріївні по вул. Червона,б/ну м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1405-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Рясна – Логвинюк Юлії Юріївні по вул. Червона,б/ну м. Сквира»додається.

 

№1406-58-VII (№25)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1406-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира»додається.

 

№1407-58-VII (№26)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н , біля магазину «Віта» та по вул. Соборна, б/н , біля аптеки «Будьте здорові» в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 15                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 5

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1407-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н , біля магазину «Віта» та по вул. Соборна, б/н , біля аптеки «Будьте здорові» в м.Сквира»додається.

 

№1408-58-VII (№27)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Залізнична у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1408-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Залізнична у м.Сквира»додається.

 

№1409-58-VII (№28)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Соборна, ТОВ «Сквиратекс» у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1409-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Соборна, ТОВ «Сквиратекс» у м.Сквира»додається.

 

№1410-58-VII (№29)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, неподалік магазину «Тріумф»  у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1410-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, неподалік магазину «Тріумф» у м.Сквира»додається.

 

№1411-58-VII (№30)

СЛУХАЛИ: Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, біля ветлікарні у м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1411-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про продовження терміну дії угодипро порядок користування земельноюділянкою на період виготовлення фізичній особі – підприємцю Бондар І.С. по вул. Липовецька, біля ветлікарні у м.Сквира»додається.

 

№1412-58-VII (№31)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення земельноїділянки у користування на умовах орендигромадянам Тарасенко Юрію Івановичу та Шелепуну Юрію Володимировичу загальноюплощею 0,2336 га по вул. Слобідська, 100 А в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1412-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянам Тарасенко Юрію Івановичу та Шелепуну Юрію Володимировичу загальною площею 0,2336 га по вул. Слобідська, 100 А в м. Сквира» додається.

 

№1413-58-VII (№32)

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянці Свистун Галині Миколаївні загальною площею 1,6528 га по вул. Незалежності,228/5 в м.Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1413-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення  земельноїділянки громадянці Свистун Галині Миколаївні загальноюплощею 1,6528 га по вул. Незалежності,228/5 в м.Сквира»додається.

 

№1414-58-VII (№33)

СЛУХАЛИ: Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. І.Франка, 30 у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1414-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. І.Франка, 30 у м. Сквира»додається.

 

№1415-58-VII (№34)

СЛУХАЛИ: Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,1000 га,яка знаходиться у власності Буюклі Тетяни Василівни

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1415-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,1000 га,яка знаходиться у власності Буюклі Тетяни Василівни»додається.

 

№1416-58-VII (№35)

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Оксенюк Любов Яківна по вул. Незалежності, 160 у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1416-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Оксенюк Любов Яківна по вул. Незалежності, 160 у м. Сквира»додається.

 

№1417-58-VII (№36)

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Медведєву Владиславу Олександровичу по пров. Гоголя,16 у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1417-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Медведєву Владиславу Олександровичу по пров. Гоголя,16 у м. Сквира»додається.

 

№1418-58-VII (№37)

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Бирсі Лідії Сергіївніпо вул. Шевченка, 30 у м. Сквира

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1418-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Бирсі Лідії Сергіївніпо вул. Шевченка, 30 у м. Сквира»додається.

 

№1419-58-VII (№38)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення громадянина Редюка Дмитра Миколайовича

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією відкладення розгляду?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1419-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Відкласти, продовживши вивчення даного питання після отримання пропозицій від відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сквирської РДА»додається.

 

№1420-58-VII (№39)

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Редюка Іллі Дмитровича

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією відкладення розгляду?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1419-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Відкласти, продовживши вивчення даного питання після отримання пропозицій від відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сквирської РДА»додається.

 

№1421-58-VII (№40)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4 вм. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1421-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Букіній Наталії Сергіївні по пров. Новоселицький, 4 вм. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»»додається.

 

№1422-58-VII (№41)

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Деркачу Миколі Івановичу по вул. Лісова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1422-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Деркачу Миколі Івановичу по вул. Лісова, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»» додається.

 

№1423-58-VII (№42)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гріневич Софії Олексіївні по пров. Новоселицький, 4 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1423-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гріневич Софії Олексіївні по пров. Новоселицький, 4 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»»додається.

 

№1424-58-VII (№43)

СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Панасюк Тетяні Миколаївні та гр. Рубленко Ігору Івановичу по вул. Академіка Кононського, 54, у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1424-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Панасюк Тетяні Миколаївні та гр. Рубленко Ігору Івановичу по вул. Академіка Кононського, 54, у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник»»додається.

 

№1425-58-VII (№44)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Боркову Володимиру Євгеновичу по вул. Шевченка, 108 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Альфа-Зем»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1425-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Боркову Володимиру Євгеновичу по вул. Шевченка, 108 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Альфа-Зем»»додається.

 

№1426-58-VII (№45)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Березівському Миколі Миколайовичу по вул. Квітнева, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1426-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Березівському Миколі Миколайовичу по вул. Квітнева, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»»додається.

 

№1427-58-VII (№46)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Смокталь Марії Василівні по вул. Піщана, 85  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1427-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Смокталь Марії Василівні по вул. Піщана, 85  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Ставнича Лариса Вікторівна»»додається.

 

№1428-58-VII (№47)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дзюбенко Петру Семеновичу по вул. Сонячна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1428-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дзюбенко Петру Семеновичу по вул. Сонячна, 44 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1429-58-VII (№48)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Тимошенку Миколі Степановичу по пров. Кільцевий, буд. 14, в м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С. І.»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1429-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Тимошенку Миколі Степановичу по пров. Кільцевий, буд. 14, в м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С. І.»»додається.

 

№1430-58-VII (№49)

СЛУХАЛИПро затвердження проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1430-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Задніпрянко Олександру Миколайовичу по вул. Відродження, 50 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1431-58-VII (№50)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1431-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Невмержицькому Юрію Івановичу по вул. Польова, 36 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1432-58-VII (№51)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нагорній Тамарі Вікторівні по пров. Архітектурний, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1432-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нагорній Тамарі Вікторівні по пров. Архітектурний, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1433-58-VII (№52)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Писарюк Надії Миколаївні та гр. Писарюк Василю Вікторовичу по вул. Партизанська, 42 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1433-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Писарюк Надії Миколаївні та гр. Писарюк Василю Вікторовичу по вул. Партизанська, 42 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1434-58-VII (№53)

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Казаковій Надії Леонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1434-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Казаковій Надії Леонідівні по вул. Поліська, 5 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»»додається.

 

№1435-58-VII (№54)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Олексієнку Костянтину Ростиславовичу по пров. Прорізний, 4 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1435-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Олексієнку Костянтину Ростиславовичу по пров. Прорізний, 4 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет С.І.»»додається.

 

№1436-58-VII (№55)

СЛУХАЛИПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у та передачу у приватну спільну сумісну власність гр. Янчук Оксані Юріївні та гр. Янчук Сергію Анатолійовичу по вул. Піщана, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1436-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у та передачу у приватну спільну сумісну власність гр. Янчук Оксані Юріївні та гр. Янчук Сергію Анатолійовичу по вул. Піщана, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

№1437-58-VII (№56)

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Паршіній Людмилі Дмитрівні по вул. Партизанська, 11 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

Скочко В. А: Чи погоджено земельною комісією?

Тибулевич В.В.: Так.

Скочко В. А: Чи є питання до доповідача? Немає.Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 0

ВИРІШИЛИ: рішення №1437-58-VII та бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Паршіній Людмилі Дмитрівні по вул. Партизанська, 11 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект»»додається.

 

Скочко В. А: Повертаємося до питання №5.

СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського запиту депутата Сквирської міської ради Радчука П.В.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу міської ради

(Сікорська О. М. зачитує пояснювальну записку. Додається)

Радчук П.В.: Я все ж таки вважаю, що всі засідання виконавчого комітету під час відсутності міського голови має проводити і підписувати рішення секретар міської ради.

Сікорська О. М.:Стаття 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» цитую: засідання виконавчого комітету скликаються відповідно сільським, селищним, міським головою (головою районної у місті ради), а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції - заступником сільського, селищного, міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (районної у місті ради - заступником голови ради) в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

Скочко В. А: Петро Васильович, яке рішення можна прийняти по вашому зверненню? Ми почули вашу думку, юристи кажуть, що ви не праві. Чи є питання до доповідача? Немає. Взяли до відома депутатський запит? Так. Прошу голосувати:

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 19                                                           

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1

Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58 чергової сесії, від 17 вересня 2020 року за те щоб взяти до відома депутатський запит Радчука П. В. додається.

 

Скочко В. А: Порядок денний сесії вичерпаний. Які будуть пропозиції?

Лозинський В. Л.:Завершити засідання.

Скочко В. А: Хто за те, щоб закінчити сесію. Хто за, поіменним голосуванням? Є ті, хто проти ? Утримався ?

ГОЛОСУВАЛИ: "за" – 20

"проти" – 0

"утрималися" – 0

"не голосував" - 1.

ВИРІШИЛИ: Закрити п ятдесят восьму чергову сесію. (Бюлетень результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VII скликання 58-ї чергової сесії, від 17 вересня 2020року за рішення: «Закрити 58-у чергову сесію» додається).

 

Скочко В. А: Дякую всім за роботу. А також хочу подякувати народному депутату України Олегу Дунді – за сприяння у виділенні коштів з держбюджету на капітальний ремонт частини вул. Слобідська (до з єднання з с. Домантівка), а також освітлення і медицину, депутату Київської обласної ради Леоніду Глиняному – за сприяння у виділенні коштів з держбюджету на капітальний ремонт стадіону «Колос», який увійшов до президентської програми «Велике будівництво» і нині вже реставрується.

 

 

Звучить Гімн України.

Міськийголова                                                                    Валерій СКОЧКО

 

Секретар міської ради                                                       Вероніка БОНДАР

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: