(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 18. Засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури

 
Дата публікації 16.09.2021 10:0:19
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 18.

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування,

будівництва та архітектури

 

14.09.2021року                                                                                               початок 14-00 год.

м.Сквира                                                                                                        малий зал засідань

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури:

Голова комісії:                                  Дорошенко Віктор Олександрович

Секретар комісії:                               Головня Олексій Миколайович

Члени комісії:                                    Губський Віктор Григорович

                                                             Коломієць Ігор Іванович (зайшов під час розгляду п.6.)

 

ВІДСУТНІЙ:

Заступник голови комісії:               Тибулевич Вадим Вікторович

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 3. Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради;
 4. Гр. Петрівський Артур Олегович;
 5. Гр. Петрівський Олег Олексійович;
 6. Гр. Петровський Ярослав Ігорович;
 7. Гр. Петровська Валентина Степанівна.

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Дорошенко В.О.: розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури».

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. ознайомив присутніх з порядком денним засідання комісії:

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Боговику Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лугині Валентині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, Київської області.
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григоренку Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коп’яку Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Покорі Ростиславу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3677 га по вул. Замкова, 52 у с. Самгородок, Київської області.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крижанівській Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га по вул. Новофастівська, 23 у с. Самгородок, Київської області.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8446 га по вул. Лісовій у с. Горобіївка, Київської області.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медно Вячеславу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марчук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова, б/н у с. Мовчанівка, Київської області.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сарафенюк Оксані Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Лаврики, Київської області.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4612 га по вул. Шкільна у с. Самгородок, Київської області.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Попільнюк Вірі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Польова, 31 у с. Мовчанівка, Київської області.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6128 га у с. Горобіївка, Київської області.
 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бовкуну Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по пров. Польовий, 7 у с. Горобіївка, Київської області.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Липовій Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Велічковській Катерині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7699 га по вул. Садова у с. Самгородок, Київської області.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2418га по вул. Перемоги, 24 у с. Каленна, Київської області.
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Велічковському Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4881 га по вул. Садова, 8 у с. Самгородок, Київської області.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Галині Петрівніі для ведення особистого селянського господарства площею 0,3157 га по вул. Новофастівська, 59 у с. Самгородок, Київської області.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кваші Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Шевченка, 21 у с. Тхорівка, Київської області.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Миру, 18 у с. Каленна, Київської області.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шамраю Андрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хронюк  Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Горобіївка, Київської області.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0776 га  по вул. Лісова, б/н у с. Безпечна, Київської області.
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Балюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2845 га по вул. Млинова, 8 у с. Дулицьке, Київської області.
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шельменку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7672 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4670 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці, Київської області.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2687 га по вул. Шкільна,14 у с. Дулицьке, Київської області.
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3396 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке, Київської області.
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самусенку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1047 га по вул. Городище,71 у с. Шамраївка, Київської області.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Декальчуку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4033 га, у с. Самгородок, Київської області.
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вовкотрубу Олександру Захаровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1935 га, у с. Пустоварівка, Київської області.
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Михальській Ларисі Павлівні для ведення особистого селянського господарства  площею 1,0000 га, у с. Горобіївка, Київської області.
 36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Ціліцькій Світлані Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8347 га, по вул. Миру, б/н у с. Тарасівка, Київської області.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області.
 38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стогній Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га, по вул. Миру в с. Селезенівка, Київської області.
 39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кищук Олені Юріївні для ведення особистого  селянського господарства площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.
 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворніковій Мирославі Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3678 га у с. Горобіївка, Київської області.
 41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2360 га по вул. Липова у с. Антонів, Київської області.
 43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гільченку Богдану Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6600 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 44. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.
 45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гороху Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області.
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Моргун Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3065 га по вул. Новофастівська, 27 у с. Самгородок, Київської області.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Руслану  Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2278 га по вул. Новофастівській, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0912 га по вул. Садова, 8 у с. Каленна, Київської області.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пшеничній Наталії Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Тхорівка, Київської області.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ізотовій Зінаїді Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0780 га по вул. Садова, 42 у с. Самгородок, Київської області.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Баранецькому Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1467 га по вул. Садова, 36 у с. Самгородок, Київської області.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хіміч Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5229 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова б/н у с. Безпечна, Київської області.
 55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Рибацький,  с. Горобіївка, Київської області.
 56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнієнко Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Партизанська, с. Антонів, Київської області.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романченку Андрію Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Лаврики, Київської області.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Переходько Олені Іванівні для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0802 га по вул. Лісова, 11 у с. Тхорівка, Київської області.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2400 га в по вул. Гагаріна, 12 у с. Селезенівка Київської області.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медвецькому Віталію Іполітовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0712 га в по вул. Байдукова, 4 у м. Сквира Київської області.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для будівництва і  обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці Київської області.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке Київської області.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Хліборобна, буд. 43 у с. Цапіївка Київської області.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність гр. Черногрицькій Лідії Степанівні та гр. Чорногрицькій Галині Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 5  у с. Краснянка Київської області.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Шкільна, буд. 14 у с. Дулицьке Київської області.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Унгурян Валентині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 8 у с. Кривошиїнці, Київської області.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комунар Ніні Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1829 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Тхорівка).
 69. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Возіян Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.
 70. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кульмамедовій Ділбар Ісаєвні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області.
 71. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Куц Анні Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6859 га у с. Тхорівка Київської області.
 72. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Василю Олександровичу для ведення садівництва орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 13 у с. Антонів, Київської області.
 73. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степовій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3610 га по вул. Заріччя, 38 у с. Антонів, Київської області.
 74. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сухаревському Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3427 га по вул. Липова б/н  у с. Антонів, Київської області.
 75. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Левадній Людмилі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3020 га по вул. Шкільна, б/н у с. Рибчинці, Київської області.
 76. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осіпову Андрію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3365 га по вул. Набережна, б/н  у с. Каленна, Київської області.
 77. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Добровольській Валентині Данилівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1300 га по вул. Миру, 4 у с. Тхорівка, Київської області.
 78. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волинець Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3476 га по вул. Зарічна, 106 у с. Самгородок, Київської області.
 79. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Квашук Анелії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2086 га по вул. Лісова у с. Тхорівка, Київської області.
 80. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Рабодзей Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1600 га по вул. Садова у с. Тхорівка, Київської області.
 81. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Кузнєцовій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1400 га по пров. Річковий в с. Лаврики, Київської області.
 82. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Березюку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га у с. Селезенівка, Київської області.
 83. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Севериненку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3121 га по вул. Шевченка, б/н у с. Шамраївка, Київської області.
 84. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Покропивному Віталію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1562 га по вул. Урожайна у с. Руда, Київської області.
 85. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га у с. Селезенівка, Київської області.
 86. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3095 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці, Київської області.
 87. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Павлівській Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5338 га по вул. Шевченка, б/н  у с. Кам’яна Гребля, Київської області.
 88. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5000 га, с. Квітневе, Київської області.
 89. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дроздівському Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2697 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області.
 90. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осадчуку Владиславу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,7933 га по вул.Шкільна у с.Самгородок, Київської області.
 91. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яківчуку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3678 га по вул. 1 Травня у с. Оріховець, Київської області.
 92. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нагорній Катерині Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га у с. Самгородок, Київської області.
 93. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Баляс Олесі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3530 га по вул. Польова у с.Оріховець, Київської області.
 94. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савицькому Леоніду Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,7600 га, розташованої на території  Сквирської міської територіальної громади (с. Мовчанівка).
 95. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області .
 96. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Руда) Київської області.
 97. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області.
 98. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Київської області.
 99. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці  Константин Ользі Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області.
 100. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київська область.
 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.
 102. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.
 103. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Титарчуку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8214га, по вул. Савранська, б/н,  в с. Саврань в межах Самгородоцької сільської ради, Київської області.
 104. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради.
 105. Про заключення додаткової угоди «Про внесення змін  до договору оренди землі №5 від 29 липня 2019 року» громадянці Федорченко Наталії Вікторівні на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області.
 106. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іздепському Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Соборна в с. Буки, Київської області.
 107. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голоско Лесі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2485 га по пров. Некрасова, б/н у м. Сквира,  Київської області.
 108. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матусевич Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га по вул. Кононівська,  16 у м. Сквира,  Київської області.
 109. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Оленчин Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0440 га по вул. Академіка Кононського,  21 у м. Сквира,  Київської області.
 110. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Олійнику Віктору Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Лісова у с. Пустоварівка,  Київської області.
 111. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність,  громадянці Чорнодід Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4671 га, по вул. Польова у с. Шапіївка, Київської області.
 112. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Юхимчук Карині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5306 га по вул. Польова у с. Миньківці, Київської області.
 113. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охоті Наталії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2312 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.
 114. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Охоті Євгену Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.
 115. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка», Київської області.
 116. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Клочко Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6814 га по вул. Польова у с. Малі Лисівці, Київської області.
 117. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Пірнику Павлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6151 га, по вул. Відродження у с. Миньківці, Київської області.
 118. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кравченко Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7977 га, по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 119. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину Самелюку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Миньківці) Київської області.
 120. Про підготовку лотів та проведення земельних торгів.
 121. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області.
 122. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури прийняти за основу та в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури прийняти за основу та в цілому.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. спочатку розглянути питання 101. «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.» та питання 102. «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність  громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.» з метою, щоб раніше відпустити присутніх на засіданні громадян: Петрівського Артура Олеговича, Петрівського Олега Олексійовича, Петровського Ярослава Ігоровича, та Петровську Валентину Степанівну.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію Дорошенка В.О.

 

 1. СЛУХАЛИ: п. 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петровському Ярославу Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 1;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 2;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: п.102. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Петрівському Артуру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га по вул. Ордаша, б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 1;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 2;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

Громадянин Петрівський О.О. наголосив, що члени комісії порушують Конституцію України та Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», не підтримавши вищезазначені проєкти рішень та не винісши їх на розгляд сесії Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Левіцька В.П., Петрівський О.О., Петровська В.С.

 

Сквирський міський голова Левіцька В.П. звернула увагу громадян Петрівського О.О. та Петровської В.С., що до завершення проведення інвентаризації земель Сквирської територіальної громади, такі проєкти рішень тимчасово не виносяться на розгляд сесії, оскільки колишні сільські ради в кінці минулого скликання, порушуючи законодавство України, рішеннями сесій надали дозволи громадянам на розробку технічних документацій на земельні ділянки за межами населених пунктів (пасовища, тощо). Наразі, деякі справи знаходяться на розгляді в суді.

Зазначила, що згодом, можливо, ці

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Петровська В.С., Петрівський О.О., Левіцька В.П., Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Губський В.Г., Ярмола І.І., Петрівський А.О.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Боговику Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Боговику Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 1;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 2;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лугині Валентині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лугині Валентині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Смаглюк Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га по вул. Зарічна у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григоренку Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Губський В.Г., Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Григоренку Юрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коп’яку Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Коп’яку Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

В зал засідань зайшов депутат Коломієць І.І.

Всього присутніх - 4 члени комісії.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Покорі Ростиславу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3677 га по вул. Замкова, 52 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Покорі Ростиславу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3677 га по вул. Замкова, 52 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Покорі Ростиславу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3677 га по вул. Замкова, 52 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крижанівській Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га по вул. Новофастівська, 23 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крижанівській Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га по вул. Новофастівська, 23 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крижанівській Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га по вул. Новофастівська, 23 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8446 га по вул. Лісовій у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Губський В.Г., Власюк Т.Г., Коломієць І.І., Головня О.М., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8446 га по вул. Лісовій у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8446 га по вул. Лісовій у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медно Вячеславу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медно Вячеславу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марчук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова, б/н у с. Мовчанівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Коломієць І.І., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Губський В.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марчук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова, б/н у с. Мовчанівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради на доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марчук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га по вул. Польова, б/н у с. Мовчанівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради на доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сарафенюк Оксані Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сарафенюк Оксані Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Лаврики, Київської області» - вповернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Сарафенюк Оксані Вікторівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Лаврики, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4612 га по вул. Шкільна у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4612 га по вул. Шкільна у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4612 га по вул. Шкільна у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Попільнюк Вірі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Польова, 31 у с. Мовчанівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Попільнюк Вірі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Польова, 31 у с. Мовчанівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Попільнюк Вірі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Польова, 31 у с. Мовчанівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6128 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6128 га у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6128 га у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бовкуну Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по пров. Польовий, 7 у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бовкуну Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по пров. Польовий, 7 у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бовкуну Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по пров. Польовий, 7 у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Липовій Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Липовій Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Велічковській Катерині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7699 га по вул. Садова у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Велічковській Катерині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7699 га по вул. Садова у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Велічковській Катерині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7699 га по вул. Садова у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2418га по вул. Перемоги, 24 у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2418 га по вул. Перемоги, 24 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2418га по вул. Перемоги, 24 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Велічковському Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4881 га по вул. Садова, 8 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Велічковському Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4881 га по вул. Садова, 8 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Велічковському Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4881 га по вул. Садова, 8 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Галині Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3157 га по вул. Новофастівська, 59 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Галині Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3157 га по вул. Новофастівська, 59 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Галині Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3157 га по вул. Новофастівська, 59 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кваші Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Шевченка, 21 у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В,О., Власюк Т.Г., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кваші Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Шевченка, 21 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кваші Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Шевченка, 21 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кучерук Ганні Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Миру, 18 у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Миру, 18 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Миру, 18 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шамраю Андрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шамраю Андрію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 3;

                                      «не голосували» - 1.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хронюк Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хронюк Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хронюк Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га у с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0776 га по вул. Лісова, б/н у с. Безпечна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0776 га по вул. Лісова, б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0776 га по вул. Лісова, б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Балюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2845 га по вул. Млинова, 8 у с. Дулицьке, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Балюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2845 га по вул. Млинова, 8 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Балюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2845 га по вул. Млинова, 8 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шельменку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7672 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Ярмола І.І., Левіцька В.П., Коломієць І.І., Головня О.М.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шельменку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7672 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шельменку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7672 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4670 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4670 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4670 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2687 га по вул. Шкільна,14 у с. Дулицьке, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2687 га по вул. Шкільна,14 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2687 га по вул. Шкільна,14 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3396 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3396 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3396 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самусенку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1047 га по вул. Городище,71 у с. Шамраївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самусенку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1047 га по вул. Городище,71 у с. Шамраївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самусенку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1047 га по вул. Городище,71 у с. Шамраївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Декальчуку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4033 га, у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Декальчуку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4033 га, у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання з вивченням правового статусу земельної ділянки.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Декальчуку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4033 га, у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання з вивченням правового статусу земельної ділянки.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вовкотрубу Олександру Захаровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1935 га, у с. Пустоварівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вовкотрубу Олександру Захаровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1935 га, у с. Пустоварівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вовкотрубу Олександру Захаровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1935 га, у с. Пустоварівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Михальській Ларисі Павлівні для ведення особистого селянського господарства  площею 1,0000 га, у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Михальській Ларисі Павлівні для ведення особистого селянського господарства  площею 1,0000 га, у с. Горобіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Ціліцькій Світлані Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8347 га, по вул. Миру, б/н у с. Тарасівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянці Ціліцькій Світлані Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,8347 га, по вул. Миру, б/н у с. Тарасівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Коломієць І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію:

 1. Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.
 2. Рекомендувати відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради направити проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області» для додаткового вивчення - сектору архітектури, містобудування та інфраструктури.
 3. «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання;
 2. Рекомендувати відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради направити проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поросятніковій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2762 га по вул. Полянка у с. Чубинці, Київської області» для додаткового вивчення - сектору архітектури, містобудування та інфраструктури.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стогній Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га, по вул. Миру в с. Селезенівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стогній Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га, по вул. Миру в с. Селезенівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Стогній Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га, по вул. Миру в с. Селезенівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кищук Олені Юріївні для ведення особистого  селянського господарства площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Головня О.М., Власюк Т.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кищук Олені Юріївні для ведення особистого  селянського господарства площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кищук Олені Юріївні для ведення особистого  селянського господарства площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворніковій Мирославі Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3678 га у с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворніковій Мирославі Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3678 га у с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Дворніковій Мирославі Павлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3678 га у с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Баран Оксані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6400 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2360 га по вул. Липова у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2360 га по вул. Липова у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2360 га по вул. Липова у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гільченку Богдану Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6600 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гільченку Богдану Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6600 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Буренку Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6700 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гороху Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гороху Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гороху Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Моргун Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3065 га по вул. Новофастівська, 27 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Моргун Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3065 га по вул. Новофастівська, 27 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Моргун Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3065 га по вул. Новофастівська, 27 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Руслану  Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2278 га по вул. Новофастівській, б/н у с. Самгородок, Київської області.
 2. Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Руслану  Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2278 га по вул. Новофастівській, б/н у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Руслану  Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2278 га по вул. Новофастівській, б/н у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0912 га по вул. Садова, 8 у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0912 га по вул. Садова, 8 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0912 га по вул. Садова, 8 у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пшеничній Наталії Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пшеничній Наталії Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пшеничній Наталії Леонідівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ізотовій Зінаїді Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0780 га по вул. Садова, 42 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ізотовій Зінаїді Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0780 га по вул. Садова, 42 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ізотовій Зінаїді Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0780 га по вул. Садова, 42 у с. Самгородок, Київської області» -внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Баранецькому Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1467 га по вул. Садова, 36 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Баранецькому Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1467 га по вул. Садова, 36 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Баранецькому Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1467 га по вул. Садова, 36 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хіміч Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5229 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хіміч Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5229 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Хіміч Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5229 га по вул. Новофастівська, б/н у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова б/н у с. Безпечна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Левіцька В.П., Ярмола І.І., Коломієць І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова б/н у с. Безпечна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Рибацький,  с. Горобіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Головня О.М., Власюк Т.Г., Дорошенко В.О., Коломієць І.І., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Рибацький,  с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по пров. Рибацький,  с. Горобіївка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнієнко Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Партизанська, с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Коломієць І.І., Левіцька В.П., Губський В.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнієнко Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Партизанська, с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнієнко Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Партизанська, с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романченку Андрію Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Головня О.М., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романченку Андрію Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Лаврики, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романченку Андрію Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Лаврики, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Переходько Олені Іванівні для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0802 га по вул. Лісова, 11 у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Переходько Олені Іванівні для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0802 га по вул. Лісова, 11 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Переходько Олені Іванівні для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0802 га по вул. Лісова, 11 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2400 га в по вул. Гагаріна, 12 у с. Селезенівка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2400 га в по вул. Гагаріна, 12 у с. Селезенівка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2400 га в по вул. Гагаріна, 12 у с. Селезенівка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медвецькому Віталію Іполітовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0712 га в по вул. Байдукова, 4 у м. Сквира Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медвецькому Віталію Іполітовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0712 га в по вул. Байдукова, 4 у м. Сквира Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медвецькому Віталію Іполітовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0712 га в по вул. Байдукова, 4 у м. Сквира Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для будівництва і  обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для будівництва і  обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для будівництва і  обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Хліборобна, буд. 43 у с. Цапіївка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Хліборобна, буд. 43 у с. Цапіївка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Хліборобна, буд. 43 у с. Цапіївка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність гр. Черногрицькій Лідії Степанівні та гр. Чорногрицькій Галині Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 5  у с. Краснянка Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність гр. Черногрицькій Лідії Степанівні та гр. Чорногрицькій Галині Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 5  у с. Краснянка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність гр. Черногрицькій Лідії Степанівні та гр. Чорногрицькій Галині Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 5  у с. Краснянка Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Шкільна, буд. 14 у с. Дулицьке Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Шкільна, буд. 14 у с. Дулицьке Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Шкільна, буд. 14 у с. Дулицьке Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Унгурян Валентині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 8 у с. Кривошиїнці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Унгурян Валентині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 8 у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Унгурян Валентині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 8 у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комунар Ніні Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1829 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Тхорівка).

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комунар Ніні Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1829 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Тхорівка)» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комунар Ніні Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1829 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Тхорівка)» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Возіян Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Головня О.М., Коломієць І.І., Губський В.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Возіян Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Возіян Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кульмамедовій Ділбар Ісаєвні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кульмамедовій Ділбар Ісаєвні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кульмамедовій Ділбар Ісаєвні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4000 га у с. Тхорівка, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Куц Анні Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6859 га у с. Тхорівка Київської області.
 2. Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Куц Анні Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6859 га у с. Тхорівка Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Куц Анні Григорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6859 га у с. Тхорівка Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Василю Олександровичу для ведення садівництва орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 13 у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Василю Олександровичу для ведення садівництва орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 13 у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Василю Олександровичу для ведення садівництва орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 13 у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степовій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3610 га по вул. Заріччя, 38 у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степовій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3610 га по вул. Заріччя, 38 у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степовій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3610 га по вул. Заріччя, 38 у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сухаревському Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3427 га по вул. Липова б/н  у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сухаревському Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3427 га по вул. Липова б/н  у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сухаревському Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3427 га по вул. Липова б/н  у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Левадній Людмилі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3020 га по вул. Шкільна, б/н у с. Рибчинці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Левадній Людмилі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3020 га по вул. Шкільна, б/н у с. Рибчинці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Левадній Людмилі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3020 га по вул. Шкільна, б/н у с. Рибчинці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осіпову Андрію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3365 га по вул. Набережна, б/н  у с. Каленна, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осіпову Андрію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3365 га по вул. Набережна, б/н  у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осіпову Андрію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3365 га по вул. Набережна, б/н  у с. Каленна, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Добровольській Валентині Данилівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1300 га по вул. Миру, 4 у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Добровольській Валентині Данилівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1300 га по вул. Миру, 4 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Добровольській Валентині Данилівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1300 га по вул. Миру, 4 у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волинець Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3476 га по вул. Зарічна, 106 у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волинець Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3476 га по вул. Зарічна, 106 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волинець Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3476 га по вул. Зарічна, 106 у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Квашук Анелії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2086 га по вул. Лісова у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Квашук Анелії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2086 га по вул. Лісова у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Квашук Анелії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2086 га по вул. Лісова у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Рабодзей Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1600 га по вул. Садова у с. Тхорівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І,І., Губський В.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Рабодзей Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1600 га по вул. Садова у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Рабодзей Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1600 га по вул. Садова у с. Тхорівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Кузнєцовій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1400 га по пров. Річковий в с. Лаврики, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Кузнєцовій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1400 га по пров. Річковий в с. Лаврики, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Кузнєцовій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1400 га по пров. Річковий в с. Лаврики, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Березюку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га у с. Селезенівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І,І., Губський В.Г., Левіцька В.П., Власюк Т.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Березюку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га у с. Селезенівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Березюку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га у с. Селезенівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Севериненку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3121 га по вул. Шевченка, б/н у с. Шамраївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Севериненку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3121 га по вул. Шевченка, б/н у с. Шамраївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Севериненку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3121 га по вул. Шевченка, б/н у с. Шамраївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Покропивному Віталію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1562 га по вул. Урожайна у с. Руда, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Покропивному Віталію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1562 га по вул. Урожайна у с. Руда, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Покропивному Віталію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1562 га по вул. Урожайна у с. Руда, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га у с. Селезенівка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га у с. Селезенівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га у с. Селезенівка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3095 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3095 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3095 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Павлівській Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5338 га по вул. Шевченка, б/н  у с. Кам’яна Гребля, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Павлівській Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5338 га по вул. Шевченка, б/н  у с. Кам’яна Гребля, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Павлівській Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5338 га по вул. Шевченка, б/н  у с. Кам’яна Гребля, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5000 га, с. Квітневе, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5000 га, с. Квітневе, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5000 га, с. Квітневе, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дроздівському Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2697 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дроздівському Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2697 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дроздівському Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2697 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осадчуку Владиславу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,7933 га по вул.Шкільна у с.Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Головня О.М., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осадчуку Владиславу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,7933 га по вул.Шкільна у с.Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осадчуку Владиславу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,7933 га по вул.Шкільна у с.Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яківчуку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3678 га по вул. 1 Травня у с. Оріховець, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Губський В.Г., Головня О.М., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яківчуку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3678 га по вул. 1 Травня у с. Оріховець, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яківчуку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3678 га по вул. 1 Травня у с. Оріховець, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нагорній Катерині Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нагорній Катерині Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нагорній Катерині Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га у с. Самгородок, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Баляс Олесі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3530 га по вул. Польова у с.Оріховець, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Баляс Олесі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3530 га по вул. Польова у с.Оріховець, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Баляс Олесі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3530 га по вул. Польова у с.Оріховець, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савицькому Леоніду Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,7600 га, розташованої на території  Сквирської міської територіальної громади (с. Мовчанівка).

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савицькому Леоніду Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,7600 га, розташованої на території  Сквирської міської територіальної громади (с. Мовчанівка)» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савицькому Леоніду Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,7600 га, розташованої на території  Сквирської міської територіальної громади (с. Мовчанівка)» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні з цільовим призначенням 01.03 для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, згідно вимог ч.7 ст.118 Земельного кодексу України, а саме ст.47 Закону України «Про охорону земель», ст.7, 141 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Руда) Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу з цільовим призначенням 01.03 Для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с.Руда) Київської області в зв’язку невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, згідно ч.7 ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Руда) Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Руда) Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу з цільовим призначенням 01.03 для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області у зв’язку з невідповідністю Генеральному плану населеного пункту с. Малі Лисівці Київської області, згідно вимог ч.7 ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу з цільовим призначенням 01.03 для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га за адресою: вул. Молодіжна, с. Великі Єрчики, Київська область, згідно вимог ч. 4 ст.116, ч.7 ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Київської області» -внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці  Константин Ользі Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянціКонстантин Ользі Віталіївні з цільовим призначенням 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Губський В.Г., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці  Константин Ользі Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці  Константин Ользі Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київська область.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О.,Губський В.Г., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Головня О.М., Коломієць І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію:

 1. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київська область» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.
 2. Доручити відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради звернутися до заявників, які заперечують надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київської області, щоб надали підтверджуючі документи, які мають на це юридичну підставу.
 3. «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київська область» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.
 2. Доручити відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради звернутися до заявників, які заперечують надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ТОВ «ЧСПМ «Делікат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості землі промисловості загальною площею 1,5163 га по вул. Сквирська,42 у с. Тхорівка, Київської області, щоб надали підтверджуючі документи, які мають на це юридичну підставу.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Титарчуку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8214га, по вул. Савранська, б/н,  в с. Саврань в межах Самгородоцької сільської ради, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Губський В.Г., Дорошенко В.О., Коломієць І.І., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Титарчуку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8214га, по вул. Савранська, б/н,  в с. Саврань в межах Самгородоцької сільської ради, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Титарчуку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8214га, по вул. Савранська, б/н,  в с. Саврань в межах Самгородоцької сільської ради, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про заключення додаткової угоди «Про внесення змін до договору оренди землі №5 від 29 липня 2019 року» громадянці Федорченко Наталії Вікторівні на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Левіцька В.П., Головня О.М., Губський В.Г., Коломієць І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію:

 1. Проєкт рішення «Про заключення додаткової угоди «Про внесення змін  до договору оренди землі №5 від 29 липня 2019 року» громадянці Федорченко Наталії Вікторівні на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.
 2. Рекомендувати громадянці Федорченко Наталії Вікторівні звернутися із заявою до Сквирської міської ради щодо укладання нового договору оренди земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області.
 3. «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Проєкт рішення «Про заключення додаткової угоди «Про внесення змін  до договору оренди землі №5 від 29 липня 2019 року» громадянці Федорченко Наталії Вікторівні на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.
 2. Рекомендувати громадянці Федорченко Наталії Вікторівні звернутися із заявою до Сквирської міської ради щодо укладання нового договору оренди земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0710 га по вул. Івана Франка, 67-а у с. Руда Київської області.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іздепському Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Соборна в с. Буки, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Ярмола І.І., Дорошенко В.О.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іздепському Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Соборна в с. Буки, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іздепському Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Соборна в с. Буки, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голоско Лесі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2485 га по пров. Некрасова, б/н у м. Сквира,  Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що це питання виноситься повторно на розгляд комісії. Проєкт рішення було направлено на розгляд сектору архітектури, містобудування та інфраструктури, який надав довідку про те, що земельна ділянка не передбачена Генеральним планом.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Власюк Т.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голоско Лесі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2485 га по пров. Некрасова, б/н у м. Сквира,  Київської області».

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури - підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голоско Лесі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2485 га по пров. Некрасова, б/н у м. Сквира,  Київської області».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матусевич Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га по вул. Кононівська,  16 у м. Сквира,  Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що проєкт рішення було направлено на розгляд сектору архітектури, містобудування та інфраструктури, який надав довідку про те, що земельна ділянка не передбачена Генеральним планом.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури - підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матусевич Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га по вул. Кононівська,  16 у м. Сквира,  Київської області».

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури - підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матусевич Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га по вул. Кононівська,  16 у м. Сквира,  Київської області».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Оленчин Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0440 га по вул. Академіка Кононського,  21 у м. Сквира,  Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що проєкт рішення було направлено на розгляд сектору архітектури, містобудування та інфраструктури, який надав довідку про те, що земельна ділянка не передбачена Генеральним планом.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури - підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Оленчин Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0440 га по вул. Академіка Кононського,  21 у м. Сквира,  Київської області».

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради до наступного засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури - підготувати проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Оленчин Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0440 га по вул. Академіка Кононського,  21 у м. Сквира,  Київської області».

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Олійнику Віктору Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Лісова у с. Пустоварівка,  Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І., Власюк Т.Г., Коломієць І.І., Головня О.М., Губський В.Г., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Олійнику Віктору Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Лісова у с. Пустоварівка,  Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність,  громадянці Чорнодід Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4671 га, по вул. Польова у с. Шапіївка, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Ярмола І.І., Губський В.Г., Дорошенко В.О., Левіцька В.П.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність,  громадянці Чорнодід Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4671 га, по вул. Польова у с. Шапіївка, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Юхимчук Карині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5306 га по вул. Польова у с. Миньківці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Власюк Т.Г., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Юхимчук Карині Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,5306 га по вул. Польова у с. Миньківці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охоті Наталії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2312 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Дорошенко В.О., Ярмола І.І.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охоті Наталії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2312 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охоті Наталії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2312 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Охоті Євгену Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Охоті Євгену Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Охоті Євгену Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка», Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Мельниченко Вікторії Віталіївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га у с. Горобіївка, масив «Пасіка», Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 0;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 4;

                                      «не голосували» - 0.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Клочко Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6814 га по вул. Польова у с. Малі Лисівці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Клочко Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6814 га по вул. Польова у с. Малі Лисівці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Клочко Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6814 га по вул. Польова у с. Малі Лисівці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Пірнику Павлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6151 га, по вул. Відродження у с. Миньківці, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Пірнику Павлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6151 га, по вул. Відродження у с. Миньківці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Пірнику Павлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6151 га, по вул. Відродження у с. Миньківці, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кравченко Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7977 га, по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кравченко Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7977 га, по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кравченко Людмилі Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7977 га, по вул. Шевченка, б/н у с. Самгородок, Київської області» - повернути відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради для додаткового вивчення та доопрацювання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину Самелюку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Миньківці) Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що на розгляд комісії вноситься проєкт рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Самелюку Олександру Григоровичу зі зміною цільового призначення з 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га, кадастровий номер 3224084300:05:019:0623, в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, а саме ст.ст. 7, 141 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», згідно вимог ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину Самелюку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Миньківці) Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину Самелюку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Миньківці) Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про підготовку лотів та проведення земельних торгів.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про підготовку лотів та проведення земельних торгів» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про підготовку лотів та проведення земельних торгів» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що на розгляд комісії вноситься проєкт рішення про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні з цільовим призначенням 01.03 Для ведення особистого селянського господарства на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області, площею 0,7000 га, кадастровий номер 3224082300:03:006:0102 згідно вимог ч. 4 ст.116, ч.7 ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Звернув увагу, що на розгляд комісії вноситься проєкт рішення про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні з цільовим призначенням:01.03 Для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Ювілейна, с. Антонів, Київської області, площею 1,000 га, кадастровий номер 3224080301:01:023:0008 згідно вимог ч. 4 ст.116, ч.7 ст.118 Земельного кодексу України.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Дорошенко В.О. поставив на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 • «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: Проєкт рішення «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області» - внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати затвердити рішення.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу, що у відділі з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради є велика проблема, оскільки по місту Сквира відсутній будь-який облік громадян, які використовували землю під городи, відповідно, до бюджету не надходять кошти по земельному податку. Зазначила, що минулою сесією міської ради було прийнято рішення «Про проведення інвентаризації земель на території Сквирської міської ради», відповідно буде оголошення про те, щоб громадяни, які мають намір обробляти земельні наділи, зверталися із заявами до Сквирської міської ради, в т.ч. і громадяни, які вже використовують земельні ділянки для звірки.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань підприємництва, промисловості,

сільського господарства,землевпорядкування,

будівництва та архітектуриВ. Дорошенко

 

Секретар комісії                                                                                                                 О. Головня

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: