(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 17. засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань: комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

 
Дата публікації 30.09.2021 16:15:31
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII CКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 17.

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань:

комунального майна, житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони навколишнього середовища

 

 

30.09.2021року                                                                                            початок 09-30 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища:

1.  Голова комісії:                                           Сиворакша Микола Васильович;

3. Секретар комісії:                                        Невмержицький Олександр Миколайович;

4. Член комісії:                                               Ільченко Юрій Володимирович

 

Всього: 3 депутати

 

     Заступник голови комісії:                        Стригун Валентин Маркович (увійшов до зали засідань під час розгляду 2 питання «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).

 

Присутні всього: 4 депутати

Відсутні: Миронський Сергій Валерійович

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Левіцька В.П., Сквирський міський голова;
 2. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 3. Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови;
 4. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради;
 5. Гадіяк Л.В., директор Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 6. Захарченко Віктор Олексійович, старший інженер служби експлуатації «Київоблгаз»

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: «Розпочати роботу засідання комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища».

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища».

 

Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища: оголосив порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 30.09.2021 року.

1 Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій».

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

2. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 30.09.2021 року прийняти за основу та в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 30.09.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Сиворакша М.В., Левіцька В.П., Черненко В.В., Власюк Т.Г.

Голову постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакшу М.В. цікавить вирішення питання  щодо вакцинації та стерилізації безпритульних собак у м.Сквира.

Заступник Сквирського міського голови Черненко В.В. запевнив, що даним питанням успішно займається виконуючий обов’язки директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» - Гнатюк О.В.

Звернув увагу на те, що Комунальне підприємство Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» розірвало угоду з громадською організацією «Зооконтроль» з м.Харків, з якою у квітні 2021 року було укладено типовий договір за згодою обох сторін. Підприємство уклало нову угоду з ФОП «Ткаченко Сергій Михайлович» з м.Біла Церква.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. зазначила, що на вакцинацію та стерилізацію безпритульних собак вже використано 49 тисяч гривень. Дані роботи будуть проводитися і на наступний рік. Кошти  виділятимуть по мірі необхідності.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій»», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій»», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755)

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 

До зали засідань увійшов депутат Стригун В.М.

Присутні всього: 4 депутати.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Гадіяк Л.В., Черненко В.В.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернулася до директора комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. з проханням виділити приміщення до  20 м2 для Комунального підприємства «Сквирська центральна аптека №25».

 • комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадіяк Л.В. пообіцяла розглянути дане питання.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755)», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Підтримати проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755)», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Захарченко В.О., Сергієнко Л.В., Степаненко О.В., Черненко В.В., Левіцька В.П., Стригун В.М., Сиворакша М.В., Власюк Т.Г.

Заступник Сквирського міського голови Черненко В.В. звернув увагу на те, що до Сквирської міської ради надійшло звернення вуличного кооперативу «Вогник» с.Оріховець Білоцерківського району Київської області про прийняття до комунальної власності Сквирської міської ради вуличного газопроводу с.Оріховець. Проєктна потужність даного газопроводу – 150 абонентів. Реально підключено лише 10 абонентів. Єдиний, хто може експлуатувати даний газопровід – це АТ «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз». На вуличний газопровід у наявності є технічна  та бухгалтерська документація, тому необхідно передати його АТ «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз».

Захарченко В.О., старший інженер служби експлуатації «Київоблгаз» зауважив, що АТ «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз» не може прийняти даний газопровід, так як кооператив «Вогник» с.Оріховець не є юридичною особою.

Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови наголосила, що вуличний кооператив «Вогник» як юридична особа не існує, так як він не зареєстрований в Єдиному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Захарченко В.О., старший інженер служби експлуатації «Київоблгаз» зазначив, що міська рада може прийняти вуличний газопровід до комунальної власності рішенням депутатів.

Депутат Стригун В.М. звернув увагу на те, що люди побудували газопровід за власні кошти,  а тепер платять за транспортування.

Захарченко В.О., старший інженер служби експлуатації «Київоблгаз» сказав, що газопровід потрібно підтримувати, проводити ремонт.

Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради зазначила, що у такому разі платити потрібно не за транспортування, а за обслуговування.

Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови ознайомив присутніх з юридичним висновком відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища запропонував діяти відповідно до юридичного висновку відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ заступник Сквирського міського голови Черненко В.В.:

доповнити назву проєкту рішення «Про надання згоди на прийняття  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу  с.Оріховець» словами: «та передачу його на праві господарського відання акціонерному товариству «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз».

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г.:

1) пункт 1 проєкту рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець»  після слів: «Надати згоду на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с.Оріховець доповнити словами: « згідно акту приймання-передачі, що додається та є невід’ємною частиною цього рішення».

2) у пункті 2  проєкту рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець» замінити слова: «Комісії з приймання майна, активів та зобов’язань до Сквирської міської територіальної громади протягом двох тижнів забезпечити прийняття газопроводу на баланс Сквирської міської ради,підписати акт приймання-передачі майна та подати його на затвердження Сквирському міському голові»  словами «Затвердити акт приймання-передачі  вуличного газопроводу  с.Оріховець від вуличного кооперативу «Вогник» с.Оріховець до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).»

3) проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець» доповнити пунктом 3. «Передати вуличний газопровід в господарське відання акціонерному товариству «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз» (код ЄДРПОУ-20578072) згідно акту приймання-передачі.

4) проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець» доповнити пунктом 4. «Погодити укладання з акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз» договору на господарське відання складовими газорозподільної системи за формою, визначеною у додатку 4 Кодексу газорозподільних систем.»

5) проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець» доповнити пунктом 5. «Забезпечити укладання договору на господарське відання складовими газорозподільної системи.»

6) проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець» доповнити пунктом 6. «Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Степаненко О.В.»

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозиції Черненка В.В. та Власюк Т.Г.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ : Підтримати пропозиції Черненка В.В. та Власюк Т.Г.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію: підтримати проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

 • : Підтримати проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с Оріховець», внести на розгляд 12 чергової сесії Сквирської міської ради та рекомендувати сесії затвердити це рішення, враховуючи зміни та доповнення.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 4;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради з питань

комунального майна, житлово-комунального

господарства,благоустрою та охорони

навколишнього середовищаМ. Сиворакша

 

Секретар комісіїО. Невмержицький

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: