(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 17 шістнадцятої позачергової сесії Сквирської міської ради

 
Дата публікації 15.12.2021 14:29:44
 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 17

шістнадцятої позачергової сесії Сквирської міської ради 

    VІІІ скликання    


 

10 грудня 2021 року

Місце проведення: 

м. Сквира, вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань 

 

Розпочато засідання о 11-05

Закінчено засідання о 11-40

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1105 – 22, враховуючи Сквирського міського голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

ВИСТУПИЛА: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Міський голова привітала присутніх з Днем місцевого самоврядування, яке відсвяткували 07 грудня 2021 року. Побажала міцного здоров’я, розуміння і поваги від людей. Зазначила, що органу місцевого самоврядування надано багато повноважень, а ще більше відповідальності. Левіцька В.П. вважає, що орган місцевого самоврядування має втручатися в усі життєво необхідні питання і допомагати вирішувати проблеми жителів громади. Звернула увагу на те, що за 2021 рік  вдалося реалізувати заплановані проєкти за кошти місцевого та державного бюджетів. Зокрема, завершено роботи по капітальному ремонту кількох вулиць  у м.Сквира, по капітальному ремонту даху Сквирського міського Будинку культури. Проведена заміна вікон у Сквирському академічному ліцеї та міському Центрі дитячої та юнацької творчості. Продовжується будівництво станції знезалізнення питної води за кошти місцевого і державного бюджетів.

На наступний рік планується виготовлення ряду проєктно-кошторисних документацій для того , щоб продовжити виконувати капітальні та поточні ремонти доріг, ремонт водогонів , встановлення пожежних сигналізацій у закладах освіти тощо. Усе це буде враховано в плані соціально-економічного розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2022 рік.

Міський голова Левіцька В.П. була присутня на зустрічі, яку провела голова Київської обласної ради Наталія Гунько в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.. Саксаганського. Наталія Гунько привітала усіх з Днем місцевого самоврядування та вручила Подяки голови Київської обласної ради представникам місцевого самоврядування Київщини.

Також  09 грудня 2021 року була присутня на робочій зустрічі, яку провів голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський. Під час зустрічі Василь Зеленський  обговорив з очільниками громад та керівниками району низку питань, пов’язаних із розвитком територіальних громад Білоцерківського району.

Міський голова зазначила, що завдяки спільній праці усіх гілок влади Київщини, у тому числі депутатів міської, обласної, Верховної Ради вдається досягти позитивних результатів. Міський голова подякувала всім за участь у розвитку Сквирської міської територіальної громади. 

Сквирський міський голова Левіцька В.П. вручила Подяку голови Київської обласної ради Наталії Гунько депутатам Сквирської міської ради Сиворакші Миколі Васильовичу та Король Інні Михайлівні за вагомий особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Валентина Левіцька привітала іменинників  міжсесійного періоду депутатів Сквирської міської ради  Губського В.Г. та Миронського С.В. Побажала міцного здоров’я, успіхів у роботі, процвітання бізнесу, миру, благополуччя.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відкрити шістнадцяту позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» – 22;

            «проти» – 0;

            «утримались» – 0;

            «не голосували» - 1;

            «відсутні» - 5.

ВИРІШИЛИ: відкрити шістнадцяту позачергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу шістнадцятої позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. попросила всіх присутніх в залі вшанувати світлу пам´ять полеглих воїнів та борців за незалежність нашої держави - хвилиною мовчання. 

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. 

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

час, який надається для доповіді – до 20 хвилин; 

співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;

виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин; 

для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити: 

з 11.00 до 12.00.

 

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» – 21;

            «проти» – 0;

            «утримались» – 0;

            «не голосували» - 1;

                «відсутні» - 5.

ВИРІШИЛИ: роботу 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання всім депутатам роздано на руки: 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету). 

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання взяти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» – 22;

            «проти» – 0;

            «утримались» – 0;

            «не голосували» - 0;

            «відсутні» - 5.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Дорошенко В.О.:

внести до порядку денного наступне питання:

 1. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості ТОВ «Агрохолдінг Сквира» площею 6,8082 га на території Сквирської міської ради Сквирської територіальної громади Київської області».

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію:

внести до порядку денного наступне питання:

 1. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості ТОВ «Агрохолдінг Сквира» площею 6,8082 га на території Сквирської міської ради Сквирської територіальної громади Київської області»

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» – 19;

        «проти» – 0;

            «утримались» – 2;

            «не голосували» - 1;

            «відсутні» - 5.

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Дорошенка В.О.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції та доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» – 20;

        «проти» – 0;

            «утримались» – 2;

            «не голосували» - 0;

            «відсутні» - 5.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції та доповнення. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради. 

Начальник фінансового управління Сквирської міської ради Круківська І.В. ознайомила присутніх з проєктом рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету) та Пояснюючою запискою до рішення сесії Сквирської міської ради від 10.12.2021 року № 01-16-VІІІ «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року №31-3-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 

Звернула увагу на те, що терміновість позачергової сесії Сквирської міської ради викликана в першу чергу незабезпеченістю бюджетних призначень по виплаті заробітної плати працівникам закладів освіти. Тому пропонується:

    1.1. 

Відділ освіти Сквирської міської ради + 4 983 165,00 гривень

Збільшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 1 760 443,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 324 340,00 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 2 353 595,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 458 150,00 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 59857,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 26 780,00 грн.

 

Фінансове управління Сквирської  міської ради + 83 000,00 гривень

    Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів КЕКВ 2620 «Поточні трансферти  органам державного управління інших рівнів» на суму 83 000,00 гривень (Програма Сквирської міської ради з профілактики злочинності на 2021-2023 роки для придбання обладнання, монтаж та підключення системи відео спостереження на території Сквирської міської ради для побудови інтегрованої системи відео спостереження та відеоаналітки Київської області).

 

1.2.Відповідно до листа відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради від 30.11.2021 року за №01/09-408 здійснити перерозподіл бюджетних призначень загального фонду таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 1014060 «Забезпеченні діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 91 000,00 гривень.

Збільшити 1014060 «Забезпеченні діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 91 000,00 гривень.

 

1.3. Відповідно до листа відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради від 30.11.2021 року №227 здійснити перепланування бюджетних призначень між кодами програмної класифікації видатків таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0813031 «Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 20 219,99 гривень.

Зменшити видатки за КПКВК 0813032 «Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв»язку» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 162 938,80 гривень.

Зменшити видатки за КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 16 250,00 гривень (Програма щодо організації поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів на 2021-2025 роки).

Збільшити видатки за КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 199 408,79 гривень (Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади "Турбота" на 2021-2025 роки).

 

1.4.Відповідно до листа відділу освіти Сквирської міської ради від 01.12.2021 року за №01/09-408 здійснити перерозподіл бюджетних призначень загального фонду таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2276 «Оплата енергосервісу» на суму 47 750,00 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 217 331,56 грн, КЕКВ 2276 «Оплата енергосервісу» на суму 175 200,00 грн, КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» на суму 20 000,00 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 49 791,00 грн, КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 10 000,00 грн.

Зменшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 5 000,00 грн, КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» на суму 2 000,00 грн.

 

Збільшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 330 789,04 грн., 

Збільшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 196 283,52 грн.

    

Здійснити перепланування видатків спеціального фонду бюджету розвитку таким чином:

Зменшити видатки за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 2 979,12 грн (видача технічних умов на реконструкцію об’єктів системи газопостачання в ЗДО №2).

    Зменшити видатки за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 5 958,24 грн. (видача технічних умов на реконструкцію об’єктів системи газопостачання в Чубинецькому та Буківському НВК).

Зменшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 2 979,12 грн. (видача технічних умов на реконструкцію об’єктів системи газопостачання в ЦДЮТ).

    Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 11 916,48 гривень (оплата послуг мережі Інтернет).

 

    1.5. Відповідно до листа Сквирської міської ради від 02.12.2021 року за №5201 здійснити перепланування бюджетних призначень загального фонду таким чином:

    Зменшити видатки за КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 20 000,00 грн, КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 400 000,00 грн.

    Збільшити видатки за КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 400 000,00 грн., КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладання та інвентар» на суму 20 000,00 грн (придбання конвертів та марок).

 

1.6. В зв’язку із незабезпеченістю потреби в бюджетних призначеннях у поточних та капітальних видатках бюджету громади  здійснити перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками та одержувачами коштів  загального, спеціального фонду таким чином:

ЗМЕНШИТИ ВИДАТКИ на суму  - 3 250 550,52 гривень

    

Зменшити видатки загального фонду за КПКВК 3718710 «Резервний фонд місцевого бюджету» КЕКВ 9000 «Нерозподілені видатки» на суму 300 000,00 гривень.

Зменшити видатки загального фонду за КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 600 000,00 гривень.

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 1 798 587,00 грн. («Капітальний ремонт кінотеатру "Адміністративно-культурний муніципальний центр" по вулиці Соборна (колишня Леніна) будинок, 16 в м.Сквира Київської області з коригуванням ПКД»).

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217325 «Будівництво1 споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 200 000,00 грн (встановлення паркану на стадіоні «Колос» імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварцбурга в місті Сквира).

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217324 «Будівництво 1 установ та закладів культури» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 351 963,52 грн («Капітальний ремонт Самгородоцького будинку культури з виготовленням проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи»).

 

ЗБІЛЬШИТИ ВИДАТКИ НА СУМУ + 3 250 550,52 грн

 

Збільшити видатки за КПКВК 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 421 940,02 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 89 412,30 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 199 780,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 75 630,00 грн. 

Збільшити видатки за КПКВК 0611024 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 91 753,00 грн.

Збільшити видатки за КПКВК 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 290 900,42 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» на суму 34 970,00 грн.

Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 250 000,00 грн (оплата водовідведення).

Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 280 000,00 грн (заробітна плата з нарахуваннями працівникам Фапів і пункту по наданні невідкладної допомоги за грудень місяць).

    Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління»  КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 11 000,00 грн (оплата теплопостачання трудовому архіву).

Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 1216090 «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 34 000,00 грн (проведення експертної оцінки майна та рецензування звітів з експертної оцінки комунального майна).

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 365 000,00 грн (встановлення, монтажні роботи та введення в експлуатацію кріогенного газифікатора об»ємом 5 м3 з виготовленням ПКД).

    Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти  органам державного управління інших рівнів» на суму 580 000,00 гривень («Придбання  автомобіля Renauld DUSTER дизель 1,5 (110 л.с) Євро-6,4х4 МКП-6»). 

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217330 «Будівництво 1 інших об'єктів комунальної власності» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших обєктів» на суму 105 425,98 грн (Проведення водопровідних та сантехнічних робіт по монтажу модульного санітарного блоку класу «Комфорт» (громадський туалет).

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 20 594,00 гривень (для проведення капітального ремонту санвузлів Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Сквирський р-н, м.Сквира, пров. Каштановий,2 із виготовленням проектно-кошторисної документації).

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1217321 «Будівництво1 освітніх установ та закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 188 511,60 гривень (для виконання робіт по улаштуванню обшивки укосів на об’єкті «Капітальний ремонт будівлі (заміна вікон і дверей) Сквирського академічного ліцею за адресою вул.Незалежності, 63).

Збільшити видатки спеціального фонду за КПКВК 1216040 «Заходи, пов"язані з поліпшенням питної води» КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на суму 211 633,20 гривень у тому числі на:

 • виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водопостачання та інженерно-геодезичних вишукувань по провулку Кільцевий в м.Сквира Київської області – 43 008,36 грн;

 • виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водопостачання та інженерно-геодезичних вишукувань по провулку Новоселецький в м.Сквира Київської області – 20 456,16 грн;

 • виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водопостачання та інженерно-геодезичних вишукувань по вулиці Новоселецька в м.Сквира Київської області – 67 408,68 грн;

 • виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водопостачання по вулиці Кібенка в м.Сквира Київської області – 80 760,00 грн.

 

1.7. Відповідно до листа КНП МСР «Сквирська центральна міська лікарня» від 01.12.2021 року №925 здійснити перепланування бюджетних призначень між загальним та спеціальним фондами установи таким чином:

Зменшити видатки спеціального фонду за КПКВК 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» по об’єкту: «Капітальний ремонт системи теплопостачання лікувального корпусу КНП СМР «Сквирська ЦМЛ» на суму 27 292,29 грн.

Збільшити видатки загального фонду за КПКВК 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 27 292,29 грн (придбання матеріалів для ремонту тепломережі).

 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Гриша В.В., Чмирь М.М., Круківська І.В.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поінформувала, що з місцевого бюджету виділено 83 000,00 гривень для придбання обладнання, монтаж та підключення системи відео спостереження на території Сквирської міської ради для побудови інтегрованої системи відео спостереження та відеоаналітки Київської області, щоб посилити безпеку жителів громади. Звернула увагу на те, що начальнику відділу №1 Білоцерківського районного управління  поліції необхідно проінформувати, в якому стані та чи працюють камери відео спостереження, що були придбані раніше і встановлені на перехресті вулиць Шевченка та Київської, а також у селах Руда та Шамраївка.

Депутат Чимрь М.М. зазначив, що на наступне засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку необхідно запросити представника відділу №1 Білоцерківського районного управління  поліції, щоб прозвітували по даному питанню.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Левіцька В.П., Круківська І.В., Заболотний О.В.. Власюк Т.Г.

Депутат Заболотний О.В. зауважив, що у даному проєкті рішення не враховані всі позиції, що були подані у клопотанні відділу освіти Сквирської міської ради від 01.12.2021 р. №836 ,  зокрема:

 1. Позиція щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Сквирського закладу дошкільної освіти №2 (заміна вікон, утеплення фасаду, ремонт даху)» погоджувалася з міським головою, заступником міського голови, велися перемовини з депутатами Київської обласної ради . До 10 грудня 2021 року депутатам обласної ради передана документація із затвердженим експертним звітом.

 2. Позиція щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Сквирського академічного ліцею №2 (ремонт даху, утеплення фасаду, відмостка), зроблено замовлення на коригування проєкту.

 3. Позиція щодо автоматики безпеки газових котелень Чубинецького НВК та Буківського НВК

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що дані питання будуть враховані 23 грудня 2021 року на  засіданні 17 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 21; 

«проти» - 0; 

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0;

«відсутні» - 5.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 01-16-VIII від 10.12.2021 «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості ТОВ «Агрохолдінг Сквира» площею 6,8082 га на території Сквирської міської ради Сквирської територіальної громади Київської області.

ДОПОВІВ: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості ТОВ «Агрохолдінг Сквира» площею 6,8082 га на території Сквирської міської ради Сквирської територіальної громади Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:    «за» - 20; 

«проти» - ; 

«утримались» - 1;

«не голосували» - 1;

«відсутні» - 5.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

(Рішення № 02-16-VIII від 10.12.2021 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості ТОВ «Агрохолдінг Сквира» площею 6,8082 га на території Сквирської міської ради Сквирської територіальної громади Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються).

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 16 позачергової сесії Сквирської міської ради вичерпано.

Оголосила 16 позачергову сесію Сквирської міської ради VIII скликання закритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ. 

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила, що відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради оголосив акцію «Твори добро» і запропонувала присутнім підготувати подарунок до Дня Святого Миколая для дітей соціально незахищених категорій. Зазначила, що 70 працівників міської ради та інші громадяни відгукнулися і  взяли участь у даній акції.


 

Електронна версія 16 позачергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 10 грудня 2021 року - додається. 

Міський голова                            В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                Т. Власюк


 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: