(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 14. засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань: комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

 
Дата публікації 13.10.2021 9:50:40
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII CКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 14.

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань:

комунального майна, житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони навколишнього середовища

11.08.2021року                                                                                              початок 11-00 год.

м.Сквира

 

ПРИСУТНІ:

Постійна комісія Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища:

1.  Голова комісії:                                           Сиворакша Микола Васильович;

2. Секретар комісії:                                        Невмержицький Олександр Миколайович;

3.Член комісії:                                                Ільченко Юрій Володимирович

 

Всього: 3 депутати

Відсутні:          Миронський Сергій Валерійович

                          Стригун Валентин Маркович

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ:

 1. Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови;
 2. Сергієнко Л.В., заступник Сквирського міського голови;
 3. Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради;
 4. Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради;
 5. Клебанівська О.С., начальник відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради;
 6. Гончаров М.Ф., директор КП Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25»

 

ВІВ ЗАСІДАННЯ: Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: «Розпочати роботу засідання комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища».

 •  

                                      «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: «Розпочати роботу засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища».

 

Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища: оголосив порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 11.08.2021 року:

 

 1. Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 1. Про виділення приміщення для Сквирської центральної міської бібліотеки.

Доповідає: Клебанівська О.С., начальник відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В. поставив на голосування пропозицію: порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 11.08.2021 року прийняти за основу та в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища від 11.08.2021 року прийняти за основу та в цілому.

 

 1.  СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г.,Сергієнко Л.В., Ільченко Ю.В., Черненко В.В., Степаненко О.В.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що Порядок передачі майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду є регуляторним актом, який включений до Порядку регуляторної діяльності Сквирської міської ради та розміщений на офіційному сайті Сквирської міської ради. Для прийняття даного рішення необхідно пройти регуляторну процедуру. Відповідно до ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», кожен проєкт регуляторного акта з додатком, аналізом регуляторного впливу та проектом експертного висновку, який розглянутий і погоджений постійною профільною комісією подається до Державної регуляторної служби України. Протягом 20 робочих днів Державна регуляторна служба  має розглянути дані документи та внести відповідні висновки. Після отримання висновків вищезазначений проєкт рішення затверджує сесія міської ради.

На сьогоднішній день діє тимчасовий Порядок передачі майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду.

Заступник Сквирського міського голови Черненко В.В. зазначив, що Порядок передачі майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду розроблений на підставі Конституції України, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду державного та комунального майна", "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» і регулює організаційно-розпорядчі відносини, пов’язані з передачею в оренду об’єктів права комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, правові відносини між орендодавцем та орендарем щодо використання комунального майна, порядок укладання, продовження та припинення договорів оренди комунального майна, передачі його в суборенду.

Будь яка комунальна установа, яка є балансоутримувачем, може здавати майно в оренду в межах 1м2. Без погодження сесії Сквирської міської ради жоден об’єкт не буде здаватися в оренду. Орендна плата має зараховуватися у загальний фонд бюджету Сквирської міської територіальної громади.

Заступник Сквирського міського голови Сергієнко Л.В. звернула увагу на те, що в Законі України «Про оренду державного та комунального майна"(в новій редакції) чітко описано процедуру передачі майна в оренду. На сесію міської ради вносяться пропозиції щодо майна, яке може бути передане в оренду. Усі ці об’єкти діляться на 2 типи: перелік І типу та перелік ІІ типу. Зокрема, майно, яке може бути передане  в оренду і майно, яке може бути передане без аукціону відповідно до вимог чинного законодавства.

Процедура передачі майна в оренду сьогодні електронна. Пропозиції по включенню майна, яке може бути передано в оренду до одного із типів, можуть вносити письмово: власники, балансоутримувачі, виконком міської ради, депутати, потенційні орендарі.Сесія міської ради визначає до якого типу належить дане майно, після чого воно заноситься до електронної бази. Інформація щодо бази є конфіденційною, не підлягає розголосу, а доступ до неї матиме лише уповноважена посадова особа. Потенційні орендарі зможуть зареєструватися, подати заявки, брати участь у торгах за майно. Таким чином, аукціон буде проходити відкрито і прозоро.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію:

 1.  Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду».
 2. Погодити експертний висновок постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища щодо проекту рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду».
  • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:

 1. Підтримати проєкт рішення «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду».
 2. Погодити експертний висновок постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища щодо проекту рішення Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду».

 

 1.  СЛУХАЛИ: Про виділення приміщення для Сквирської центральної міської бібліотеки.

ДОПОВІЛА: Клебанівська О.С., начальник відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. ознайомила присутніх із зверненням Клебанівської О.С., начальника відділу культури, молоді і спорту, в якому заявник просить перевести Сквирську центральну міську та дитячу бібліотеки в інше місце, так як дане приміщення в аварійному стані. Відповідно до акту обстеження комісією по обстеженню нежитлової будівлі по вул. Богачевського, 33 в м.Сквира від 16.05.2018 р. щодо звернення відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту від 07.05 2018 р. №01-09/204: «Вважати потенційно небезпечним для перебування працівників та відвідувачів приміщення обох бібліотек».

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Клебанівська О.С., Сергієнко Л.В., Гончаров М.Ф.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради : вийти на місце і оглянути приміщення КП Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25», яке виділено для переведення Сквирської центральної міської та дитячої бібліотек.

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Вийти на місце і оглянути приміщення КП Сквирської міської ради «Сквирська центральна аптека №25», яке виділено для переведення Сквирської центральної міської та дитячої бібліотек.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Власюк Т.Г., Клебанівська О.С., Гончаров М.Ф.,Сиворакша М.В.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради: рекомендувати Гончарову М.Ф., директору КП «Сквирська центральна аптека №25» звернутися до голови Сквирської міської ради Левіцької В.П. з проханням перевести КП СМР «Сквирська центральна аптека №25 у приміщення КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня».

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію: рекомендувати Гончарову М.Ф., директору КП «Сквирська центральна аптека №25» звернутися до голови Сквирської міської ради Левіцької В.П. з проханням перевести КП СМР «Сквирська центральна аптека №25 у приміщення КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня».

 • «за» - 3;

«проти» - 0;

«утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Гончарову М.Ф., директору КП «Сквирська центральна аптека №25» звернутися до голови Сквирської міської ради Левіцької В.П. з проханням перевести КП СМР «Сквирська центральна аптека №25 у приміщення КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня».

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В., голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища: рекомендувати Клебанівській О.С., начальнику відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради оглянути ще раз приміщення КП СМР «Сквирська центральна аптека №25», яке виділено для переведення Сквирської центральної міської та дитячої бібліотек.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища Сиворакша М.В.: поставив на голосування пропозицію: рекомендувати Клебанівській О.С., начальнику відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради оглянути ще раз приміщення КП СМР «Сквирська центральна аптека №25», яке виділено для переведення Сквирської центральної міської та дитячої бібліотек.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Клебанівській О.С., начальнику відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради оглянути ще раз приміщення КП СМР «Сквирська центральна аптека №25», яке виділено для переведення Сквирської центральної міської та дитячої бібліотек.

 

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Сиворакша М.В.: закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» - 3;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Закрити засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань комунального майна,

житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони

навколишнього середовищаМ. Сиворакша

 

Секретар комісіїО. Невмержицький

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: