(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ПРОТОКОЛ № 12 дванадцятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання (перше пленарне засідання)

 
Дата публікації 30.09.2021 16:17:35
 

 

УКРАЇНА

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 
ПРОТОКОЛ № 12

дванадцятої чергової сесії Сквирської міської ради

VІІІ скликання

            (перше пленарне засідання)

 

 

30 вересня 2021 року

Місце проведення: м. Сквира,

вул. Богачевського, 28,

великий зал засідань

 

Розпочато засідання о 10-00 годині

Закінчено засідання о 12год. 30 хв.

 

Сквирської міської ради

 

Всього обрано депутатів – 26.

При голосуванні враховується голос Сквирського міського голови Левіцької В.П.

Зареєстровано станом на 1000 – 20, враховуючи Сквирського міського голову Левіцьку В.П.

 

Проводиться електронне поіменне голосування в системі поіменного голосування «Рада Голос».

 

ПРИСУТНІ ДОПОВІДАЧІ ТА ЗАПРОШЕНІ (список додається).

 

ВЕЛА СЕСІЮ: голова Сквирської міської ради – Левіцька Валентина Петрівна.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. привітала  депутатів Біляка Віктора Федоровича та Головню Олексія Миколайовича з Днем народження, який вони відсвяткували у вересні. Побажала міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного тепла та земних благ.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.: відкрити дванадцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 19;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 1.

ВИРІШИЛИ: відкрити дванадцяту чергову сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Всього присутніх на 12 черговій сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання 19 депутатів та Сквирський міський голова Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила роботу дванадцятої чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання відкритою.

 

ПРОЗВУЧАВ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. попросила всіх присутніх в залі вшанувати світлу пам´ять полеглих воїнів та борців за незалежність України- хвилиною мовчання.

 

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила, що на засіданні 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання присутній депутат Київської обласної ради Станіслав Вихор.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ: голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.

Роботу сесії проводити згідно регламенту:

час, який надається для доповіді – до 20 хвилин;

співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин;

виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин;

для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.

Роботу засідання сесії проводити:

з 10.00 до 12.00,

перерва 20 хв.,

за потреби продовжити з 12.20 до 14.00.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: роботу 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання проводити згідно регламенту. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поінформувала про виконання завдань у міжсесійний період.

Побували на святкуванні Днів сіл Чубинці, Таборів, Горобіївка, Каленна, Самгородок. Подякувала старостам, підприємцям, депутатам Сквирської міської ради, які були присутні та долучилися до організації і проведення заходів.

Були проведені зустрічі з жителями вул. Стаханова, вул. Проєктної, провулку Проєктного в м. Сквира. На даних вулицях замінено водогони водопровідних труб. Розпочато капітальний ремонт дороги по вул.Стаханова, потім буде проведений ремонт дорожнього покриття по вул. Проєктній, по провулку Проєктному.

Також взяла участь у засіданні координаційної ради, де зустрілася із представниками громадських організацій Сквирщини, на якій обговорено багато питань щодо соціального захисту людей, учасників бойових дій тощо.

Була проведена нарада з питань підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період за участю старост Сквирської міської ради, керівників служб, установ, комунальних підприємств та підрозділів виконавчого комітету Сквирської міської ради. Міським головою відмічено значний об’єм виконаних робіт, зокрема дієве реагування на приписи, що стосувалися унормування безпечного функціонування котелень, закладів освіти, охорони здоров’я.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. відвідала засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів, на якому депутати погодили перерозподілити кошти із запланованого водогону у с.Миньківці Сквирської територіальної громади на  капітальний ремонт по вул. Мічуріна в м.Сквира.

Крім того, незабаром розпочнеться спорудження станції для пом’якшення і знезалізнення води, кошти на яку вже надійшли з державного бюджету. Співфінансування з місцевого бюджету уточнюється.

Також, Сквирська міська рада замовила виготовлення проєктно-кошторисної документації на наступні об’єкти:

 • на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Польова, вул. Шевченка, вул. Відродження;
 • на капітальний ремонт тротуару по вул. Богачевського;
 • корегування проектів на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць у селах Горобіївка,  Буки, Тхорівка, Антонів.

Міський голова звернула увагу на те, що завершуються роботи щодо капітального ремонту міського стадіону «Колос». Левіцька В.П. зазначила, що замовлено виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт паркану, зовнішньої вбиральні, адміністративного будинку, які не були включені в проєкт міського стадіону.

 Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. подякувала депутату Київської обласної ради Станіславу Вихору за співпрацю та надала йому слово для виступу.

Депутат Київської обласної ради Станіслав Вихор зазначив, що завдяки співпраці Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації. Сквирської міської ради вдалося реалізувати наступне:

 • завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в с. Малі Єрчики;
 • тривають ремонтні роботи у Сквирському академічному ліцеї ( заміна вікон, дверей);
 • мають розпочатися ремонтні роботи у Районному центрі дитячої та юнацької творчості м.Сквира (заміна вікон, дверей, часткове утеплення);
 • буде зроблено ямковий ремонт дорожнього покриття між с. Великі Єрчики- с.Рогізна- с.Малополовецьке- с.Шамраївка через с.Дулицьке.
 • завершено ремонт дорожнього покриття між населеними пунктами: м.Сквира- Руде село, м.Біла Церква- м.Тетіїв-м.Липовець, с.Тхорівка-с.Пустоварівка, під’їзд до с.Горобіївка;
 • завершуються роботи щодо капітального ремонту міського стадіону «Колос»;
 • тривають роботи з поліпшення стану та благоустрою водойми в с. Великі Єрчики.

Станіслав Вихор звернув увагу на те, що будівництво Центру надання адміністративних послуг потребує великих коштів. Пообіцяв допомогти, якщо будуть готові експертні звіти та виготовлена проєктно-кошторисна документація.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. подякувала депутатам Київської обласної ради Станіславу Вихору та Леоніду Глиняному за те, що розуміють проблеми Сквирської міської територіальної громади та спрямовують кошти на її розвиток.

Голова громадської організації «Підприємці Сквирщини» Машківський В.М. поцікавився, як Станіслав Вихор ставиться до інвестицій. Адже люди, які вирощують сільськогосподарську продукцію, виготовляють м’ясну та молочну продукцію, реалізують її на ринку. Чи не можна залучити інвесторів?

Депутат Київської обласної ради Станіслав Вихор уточнив, що вже намагалися запрошувати інвесторів, але після проведених розрахунків вони відмовлялися.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що пропозиції інвесторам можна буде надати тоді, коли  буде виготовлений Генеральний план м.Сквира і будуть визначені  інвестиційно привабливі земельні ділянки.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що порядок денний 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затверджений розпорядженням голови міської ради від 16 вересня 2021 року №89-ОД, опубліковано на офіційному сайті Сквирської міської ради та роздано всім депутатам на руки:

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови

 1. Про оголошення конкурсу проєктів, що реалізуються за кошти Громадського бюджету у 2022 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступник міського голови

 1. Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Доповідає: Черненко В.В., заступник міського голови

 1. Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає Черненко В.В., заступник міського голови

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

 1. Про утворення старостинських округів в межах Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради..

 1. Про внесення змін до рішення № 29-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положення про старосту Сквирської міської ради».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

8.Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу.

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради.

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 1. Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду.

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 1. Про внесення змін до рішення сесії від 02 вересня 2021 № 18-11-VIII «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду».

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 1. Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної  допомоги по вул. Медичній, 14-А в с.Шамраївка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 1. Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

 1. Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради.

Доповідає: Рогоза Н.А., начальник служби у справах дітей та сім`ї

 1. Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти

 1. Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти

 1. Про створення опорного закладу освіти.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця».

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради.

Доповідає: Заболотний О.В., начальник відділу освіти.

 1.  Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

Доповідає: Степаненко О.В. – начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1. Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

Доповідає: Степаненко О.В. – начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1. Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлового будинку, який під час приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

Доповідає: Степаненко О.В. – начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 141,9 кв.м (перший поверх) по вул.Соборна,24 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 85,7 кв.м по вул.Липовецька,93 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення  65,3 кв.м по вул.Соборна,30б прим.1 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення адміністративного будинку 45,0 кв.м (підвальне приміщення)  по вул.Богачевського,28 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 27,4 кв.м по вул.Лесі Українки 1а, в. с.Селезенівка Білоцерківського району Київської області

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (73,0 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (15,4 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення по вул.Лісова,1 в с.Тхорівка  Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення45,6 кв.м (котельня) по вул.8 Березня,1 в с.Горобіївка  Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення 20,4 кв.м (котельня) по вул.І.Франка,68а в с.Руда Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (22,6 кв.м)  по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (11,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (12,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (23,6 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (24,5 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (71,0 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень будівлі загальною площею 119,3 кв.м (№21-25, №28-29, №57-61, №63,№65-68. по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень, загальною площею 99,15 кв.м по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 144,3 (котельня) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове примішення, загальною площею 264,68 кв.м по пров.Якушкіна,3а в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської  ради нежитлове примішення, загальною площею 101 кв.м  по вул.Центральна,93 в с.Великополовецьке Білоцерківського району Київської області

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду, без проведення аукціону.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

 1.  Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

46. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №66-6-VIII від 24 березня 2021 року «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу»

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови

47. Земельні питання

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

48. Різне.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: порядок денний 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 20;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 0;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання прийняти за основу. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозиції та доповнення до порядку денного 12 чергової сесії Сквирської міської ради постійних комісій з питань: комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, з питань  підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури, з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку:

 

1). Пропозиції комісії з питань  підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури :

Включити до порядку денного питання:

47/1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Покорі Ростиславу Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3677 га по вул. Замкова, 52 у с. Самгородок, Київської області.

47/2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Крижанівській Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3897 га по вул. Новофастівська, 23 у с. Самгородок, Київської області.

47/3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Сизьоненку Олексію Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8446 га по вул. Лісовій у с. Горобіївка, Київської області.

47/4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Поліщук Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4612 га по вул. Шкільна у с. Самгородок, Київської області.

47/5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Попільнюк Вірі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Польова, 31 у с. Мовчанівка, Київської області.

47/6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Зайцю Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6128 га у с. Горобіївка, Київської області.

47/7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Бовкуну Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га по пров. Польовий, 7 у с. Горобіївка, Київської області.

47/8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Велічковській Катерині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7699 га по вул Садова у с. Самгородок, Київської області.

47/9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2418га по вул. Перемоги, 24 у с. Каленна, Київської області.

47/10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Велічковському Володимиру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,4881 га по вул. Садова, 8 у с. Самгородок, Київської області.

47/11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Галині Петрівніі для ведення особистого селянського господарства площею 0,3157 га по вул. Новофастівська, 59 у с. Самгородок, Київської області.

47/12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кваші Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2859 га по вул. Шевченка, 21 у с. Тхорівка, Київської області.

47/13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3300 га по вул. Миру, 18 у с. Каленна, Київської області.

47/14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0776 га  по вул. Лісова, б/н у с. Безпечна, Київської області.

47/15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Балюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2845 га по вул. Млинова, 8 у с. Дулицьке, Київської області.

47/16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шельменку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,7672 га за межами населеного пункту на території Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області.

47/17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4670 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці, Київської області.

47/18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2687 га по вул. Шкільна,14 у с. Дулицьке, Київської області.

47/19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,3396 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке, Київської області.

47/20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самусенку Віктору Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1047 га по вул. Городище,71 у с. Шамраївка, Київської області.

47/21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Вовкотрубу Олександру Захаровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1935 га, у с. Пустоварівка, Київської області.

47/22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапиську Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2360 га по вул. Липова у с. Антонів, Київської області.

47/23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Кальноокому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га у с. Самгородок, Київської області.

47/24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Моргун Любові Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,3065 га по вул. Новофастівська, 27 у с. Самгородок, Київської області.

47/25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Квашуку Руслану  Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2278 га по вул. Новофастівській, б/н у с. Самгородок, Київської області.

47/26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Фальчуку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0912 га по вул. Садова, 8 у с. Каленна, Київської області.

47/27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Ізотовій Зінаїді Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0780 га по вул. Садова, 42 у с. Самгородок, Київської області.

47/28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Баранецькому Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,1467 га по вул. Садова, 36 у с. Самгородок, Київської області.

47/29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Юзефовичу Андрію Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Лісова б/н у с. Безпечна, Київської області.

47/30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнієнко Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Партизанська, с. Антонів, Київської області.

47/31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Романченку Андрію Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, по вул. Лісова, с. Лаврики, Київської області.

47/32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Переходько Олені Іванівні для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0802 га по вул. Лісова, 11 у с. Тхорівка, Київської області.

47/33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Якименку Сергію Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Садова, 16 у с. Тхорівка, Київської області.

47/34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2400 га в по вул. Гагаріна, 12 у с. Селезенівка Київської області.

47/35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Медвецькому Віталію Іполітовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0712 га в по вул. Байдукова, 4 у м. Сквира Київської області.

47/36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гумберідзе Ларисі Андріївні для будівництва і  обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 4 у с. Малі Лисівці Київської області.

47/37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ганенку Петру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Польова, 9 у с. Дулицьке Київської області.

47/38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Терещенко Марії Василівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Хліборобна, буд. 43 у с. Цапіївка Київської області.

47/39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність гр. Черногрицькій Лідії Степанівні та гр. Чорногрицькій Галині Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Яблунева, 5  у с. Краснянка Київської області.

47/40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Гудзенко Надії Олександрівні для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в по вул. Шкільна, буд. 14 у с. Дулицьке Київської області.

47/41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Унгурян Валентині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Горіхова, 8 у с. Кривошиїнці, Київської області.

47/42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комунар Ніні Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,1829 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Тхорівка).

47/43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шевчуку Василю Олександровичу для ведення садівництва орієнтовною площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 13 у с. Антонів, Київської області.

47/44. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степовій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3610 га по вул. Заріччя, 38 у с. Антонів, Київської області.

47/45. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сухаревському Віктору Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3427 га по вул. Липова б/н  у с. Антонів, Київської області.

47/46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Левадній Людмилі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3020 га по вул. Шкільна, б/н у с. Рибчинці, Київської області.

47/47. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Осіпову Андрію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3365 га по вул. Набережна, б/н  у с. Каленна, Київської області.

47/48. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Добровольській Валентині Данилівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1300 га по вул. Миру, 4 у с. Тхорівка, Київської області.

47/49. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Волинець Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3476 га по вул. Зарічна, 106 у с. Самгородок, Київської області.

47/50. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Квашук Анелії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2086 га по вул. Лісова у с. Тхорівка, Київської області.

47/51. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Рабодзей Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1600 га по вул. Садова у с. Тхорівка, Київської області.

47/52. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Кузнєцовій Ірині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1400 га по пров. Річковий в с. Лаврики, Київської області.

47/53. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Березюку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3400 га у с. Селезенівка, Київської області.

47/54. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Севериненку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3121 га по вул. Шевченка, б/н у с. Шамраївка, Київської області.

47/55. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Покропивному Віталію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1562 га по вул. Урожайна у с. Руда, Київської області.

47/56. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Березюк Надії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га у с. Селезенівка, Київської області.

47/57. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гармонюку Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3095 га по вул. Горіхова у с. Кривошиїнці, Київської області.

47/58. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Павлівській Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5338 га по вул. Шевченка, б/н  у с. Кам’яна Гребля, Київської області.

47/59. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дзері Віктору Кириловичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5000 га, с. Квітневе, Київської області.

47/60. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дроздівському Роману Олександровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2697 га по вул. Зарічна у с. Самгородок, Київської області.

47/61. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Нагорній Катерині Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1700 га у с. Самгородок, Київської області.

47/62. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Баляс Олесі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3530 га по вул. Польова у с.Оріховець, Київської області.

47/63. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Савицькому Леоніду Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 3,7600 га, розташованої на території  Сквирської міської територіальної громади (с. Мовчанівка).

47/64. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Вигівській Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6400 га на території Сквирської міської територіальної громади Київської області .

47/65. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лунченку Анатолію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Руда) Київської області.

47/66. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грищенку Денису Валентиновичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га по вул. Центральна у с. Малі Лисівці Київської області.

47/67. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Денисенку Григорію Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3466 га по вул. Молодіжна у с. Великі Єрчики Київської області.

47/68. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці  Константин Ользі Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224084000:03:004:0021 в межах Сквирської міської територіальної громади Київської області.

47/69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Титарчуку Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,8214га, по вул. Савранська, б/н,  в с. Саврань в межах Самгородоцької сільської ради, Київської області.

47/70. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради.

47/71. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іздепському Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Соборна в с. Буки, Київської області.

47/72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Охоті Наталії Григорівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2312 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.

47/73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Охоті Євгену Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Поперечна у с. Кривошиїнці, Київської області.

47/74. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Пірнику Павлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,6151 га, по вул. Відродження у с. Миньківці, Київської області.

47/75. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину Самелюку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах Сквирської міської ради (с. Миньківці) Київської області.

47/76. Про підготовку лотів та проведення земельних торгів.

47/77. Про внесення змін в рішення сесії Сквирської міської ради № 144-9-VIIIвід 14 липня 2021 року «Про надання громадянці Волянській Світлані Анатоліївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, б/н в с.Шапіївка Київської області».

47/78. Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради №145-9-VIII від 14 липня 2021 року «Про надання громадянці Волянській Світлані Анатоліївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова в с.Шапіївка Київської області».

47/79. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Голоско Лесі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2485 га по пров.Некрасова, б/н у м.Сквира, Київської області.

47/80. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Матусевич Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4818 га по вул..Кононівська, 16 у м.Сквира, Київської області.

47/81. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Оленчин Галині Франківні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0440 га по вул.Академіка Кононського, 21 у м.Сквира, Київської області.

47/82. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для городництва на території Сквирської міської ради.

 1. 3. Про внесення змін в рішення Сквирської міської ради №261-9-VIII від 14 липня 2021 року «Про надання дозволу Комунальному підприємству «Благоустрій» Сквирської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Червона,22 в м. Сквира».
 2. 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у спільну часткову власність громадянкам Матвієнко Світлані Михайлівні та Тріщун Валентині Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0747 га по вул. Шевченка, 23 у м. Сквира, Київської області.
 3. 5. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Диченку Олександру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га на території Сквирської міської територіальної громади(с. Самгородок).

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

2) ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Левіцька В.П., Сквирський міський голова:

 зняти з розгляду питання

- Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Журавель Зої Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,7000 га на території Сквирської міської територіальної громади (с. Каленна), Київської області.

- Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянці Кедьо Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га по вул. Ювілейна у с. Антонів, Київської області.

- Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Клочко Лілії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,6814 га по вул. Польова у с. Малі Лисівці, Київської області.

 

3). Пропозиції комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

- виключити з порядку денного питання

21. Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

42.Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове примішення, загальною площею 264,68 кв.м по пров.Якушкіна,3а в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

46. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №66-6-VIII від 24 березня 2021 року «Про надання дозволу комунальному підприємству Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій» на укладання договору фінансового лізингу»

 

- включити до порядку денного питання

21. Про відмову у прийнятті з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

Доповідає: Степаненко О.В. – начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 1. Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №07-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства Сквирської міської ради «Добробут-2018» (код ЄДРПОУ 42083304) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 1. Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №08-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)».

Доповідає: Кваша І.С., начальник відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства.

 1. Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій».

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 1. Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі комунального некомерційного Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).

Доповідає: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 

4). Пропозиції комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії

- виключити з порядку денного питання:

 1. Про затвердження Положення про преміювання керівників навчальних закладів.

5). Пропозиції комісії  з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку

- включити до порядку денного питання:

16. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року № 2-3-VIII «Про затвердження старост Сквирської міської ради VІІІ скликання».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

 1. . «Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення».

Доповідає: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: оскільки інших пропозицій до порядку денного не надійшло, порядок денний 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції та доповнення постійних депутатських комісій з питань підприємництва, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури;  з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та міського голови.

ГОЛОСУВАЛИ:       «за» – 19;

                                      «проти» – 0;

                                      «утримались» – 1;

                                      «не голосували» - 0.

ВИРІШИЛИ: порядок денний 12 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання затвердити в цілому, враховуючи пропозиції та доповнення постійних комісій з питань підприємництва, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури;  з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та міського голови. (результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додається)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: оскільки це питання детально розглядалось на всіх засіданнях постійних комісій - перейти до запитань та обговорення.

Запитань не було.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 01-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження Стратегії розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2021-2027 роки» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про оголошення конкурсу проєктів, що реалізуються за кошти Громадського бюджету у 2022 році.

ДОПОВІЛА: Сергієнко Л.В., заступник міського голови.

Звернула увагу на те, що на засіданні 8 чергової сесії  Сквирської міської ради VIII скликання було прийняте Положення про громадський бюджет Сквирської міської ради. У п.4.5 даного Положення термін прийняття проєктів, які будуть реалізовуватися у 2022 році,  30 вересня 2021 року. Попросила депутатів продовжити термін прийняття проєктів до 29 жовтня 2021 року, аби розглядати їх з метою фінансування за кошти громадського бюджету. Також запросила всіх переглянути вищезгадане Положення та подати на перегляд проєкти Розпорядженням Сквирського міського голови створений Номінаційний комітет у кількості 14 осіб, який буде займатися відбором проєктів, аби потім їх можна було включити до проєкту бюджету Сквирської міської територіальної громади на наступний рік.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про оголошення конкурсу проєктів, що реалізуються за кошти Громадського бюджету у 2022 році» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 02-12-VIII від 30.09.2021 «Про оголошення конкурсу проєктів, що реалізуються за кошти Громадського бюджету у 2022 році» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

Голова громадської організації «Підприємці Сквирщини» Машківський В.М. звернув увагу на те, що у м. Сквира існує проблема стихійного ринку. Запропонував створити Муніципальний ринок, щоб збільшити кількість робочих місць і надати можливість людям продавати вирощену власноруч продукцію.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що серед людей, які торгують на стихійному ринку, є дев’ять підприємців, з якими ведуться перемовини. Вони погоджуються перевезти свої мапи на площу біля церкви. Для людей, які вирощують і продають власну сільськогосподарську продукцію замовили столи з накриттям. До кінця року будуть створені місця для сезонної торгівлі. Також у центрі міста є старий і новий універмаг, де є вільні приміщення, які можна орендувати. Кожен підприємець спочатку повинен  зареєструватися, а потім вести підприємницьку діяльність.

Щодо конкурсу на кращий проєкт з комплексного оновлення площі Громадських зібрань в м.Сквира – надійшло  три пропозиції.

Депутат Грищенко О.Г. поцікавилася, чи подавала громадська організація «Підприємці Сквирщини» свій проєкт на даний конкурс. А також звернула увагу на те, що був встановлений термін подачі проєктів.

Голова громадської організації «Підприємці Сквирщини» Машківський В.М. відповів, що пропонує створити Муніципальний ринок.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник міського голови.

Звернув увагу на те, що є необхідність у дофінансуванні комунальних підприємств Сквирської міської ради в частині підготовки до осінньо-зимового періоду, зокрема:

 1. необхідно додатково виділити кошти на закупівлю посадкового матеріалу;
 2. переглянути кошторисні призначення щодо закупівлі енергоносіїв, так як влітку ціна  газу була в межах 23 гривень за 1м3 , а протягом вересня 2021 року більше 30 гривень за 1м3 . Також зросла вартість електричної енергії.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Гриша В.В., Черненко В.В., Горбалінський М.Д, Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 03-12-VIII від 30.09.2021 «Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирської міської територіальної громади.
 2. В: Черненко В.В., заступник міського голови.

Звернув увагу на те, що у зв'язку з реформою децентралізації та зміною адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів, змінюється законодавча база і механізм транспортних перевезень на території об’єднаних територіальних громад.

Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради України проєкт Закону «Про внесення змін до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» № 4376. Наразі він знаходиться на підписі у Президента.

Метою його прийняття є передача повноважень щодо організації пасажирських автомобільних перевезень від районних державних адміністрацій до обласних держадміністрацій або виконавчих комітетів місцевих рад територіальних громад.

Проєктом Закону пропонується повноваження щодо організації пасажирських перевезень по внутрішньо-обласних маршрутах, які будуть виходити за межі території територіальної громади, покласти на обласні державні адміністрації, а на автобусних маршрутах загального користування, які проходять між населеними пунктами в межах однієї територіальної громади (міські та/або приміські маршрути) – на виконавчий орган місцевої ради територіальної громади.

Після того, як даний Закон України із внесеними змінами  вступить у дію, міська рада зможе внести корегування в режим роботи транспорту, який здійснює пасажирські перевезення в межах Сквирської міської територіальної громади, вплинути на  якість роботи, об’єктивно оцінити і переглянути тарифи на перевезення, розробити нові більш раціональні транспортні маршрути, у тому числі по місту, вирішити питання пільгового перевезення.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Черненко В.В., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що до прийняття змін до вищезгаданого Закону України,  дане питання контролює Сквирська міська рада, зокрема відбуваються зустрічі з перевізниками, з’ясовуються причини зміни або відміни маршрутів пасажирських перевезень у межах Сквирської міської територіальної громади. Дане питання вирішується на договірному рівні.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 04-12-VIII від 30.09.2021 «Про стан транспортного обслуговування жителів Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

ДОПОВІЛА: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: оскільки це питання детально розглядалось на всіх засіданнях постійних комісій - перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 2;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 05-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про утворення старостинських округів в межах Сквирської міської територіальної громади.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань регламенту, депутатської етики та правопорядку -  перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про утворення старостинських округів в межах Сквирської міської територіальної громади» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 1;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 06-12-VIII від 30.09.2021 «Про утворення старостинських округів в межах Сквирської міської територіальної громади» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення № 29-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положення про старосту Сквирської міської ради».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Гриша В.В.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань регламенту, депутатської етики та правопорядку -  перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення № 29-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положення про старосту Сквирської міської ради»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 07-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін до рішення № 29-3-VIII від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Положення про старосту Сквирської міської ради»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу.

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Згардівська Н.А., Чмирь М.М.

Депутат Горбалінський М.Д. звернув увагу на те, що до складу виконавчого комітету Сквирської міської ради не включені директори шкіл та представники громадськості.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. зазначила, що інтереси представників громадськості  та директорів шкіл  представляють старости Сквирської міської ради.

Керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради Згардівська Н.А. ознайомила присутніх із змістом Пояснюючої записки до рішення сесії Сквирської міської ради від 30.09.2021 року № 8-12-VІІІ «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу». Звернула увагу на те, що з метою забезпечення належної організації роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради , виконання повноважень органу місцевого самоврядування , дотримання ЗУ «Про місцеве самоврядування», необхідно внести та затвердити наступні зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Сквирської міської ради, а саме:

 • ввести до кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради 3 особи та затвердити його в кількості 23 осіб;
 • вивести із персонального складу виконавчого комітету Сквирської міської ради у зв´язку зі звільненням із займаних посад
 1.  Сороку Віру Іванівну – завідувача сектору архітектури, містобудування та інфраструктури;
 2. Довгаля Миколу Петровича - начальника Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області;
 • ввести до персонального складу виконавчого комітету Сквирської міської ради за поданням міського голови Валентини Левіцької
 1. Голуба Олександра Михайловича – начальника відділу державного архітектурно – будівельного контролю;
 2. Гадіяк Людмилу Василівну – директора КНП СМР « Сквирський ЦПМСД»
 3. Титарчука Кіма Васильовича – директора Сквирського мисливського господарства Українського товариства мисливців і рибалок.
 4. Шеремета Івана Григоровича – голову ГО «Спілка підприємців Сквирщини «Взаємопоміч Сквира»»
 5. Ярмолу Ігоря Івановича – начальника відділу з питань земельних ресурсів та кадастру
 • затвердити його персональний склад.

Депутат Чмирь М.М. поцікавився, кого вводять до персонального складу виконавчого комітету Сквирської міської ради від громадських організацій?

Керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради Згардівська Н.А. уточнила: Титарчука К.В.( директора Сквирського мисливського господарства Українського товариства мисливців і рибалок) та Шеремета І.Г. (голову ГО «Спілка підприємців Сквирщини «Взаємопоміч Сквира»» )

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що кожен житель громади може бути присутній на засіданні виконавчого комітету Сквирської міської ради та на сесії Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 1;

«утримались» - 2;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 08-12-VIII від 30.09.2021 «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Левіцька В.П., Стригун В.М.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 09-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 10-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії від 02 вересня 2021 № 18-11-VIII «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Степаненко О.В., Левіцька В.П.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 02 вересня 2021 № 18-11-VIII «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 1;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 11-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін до рішення сесії від 02 вересня 2021 № 18-11-VIII «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної  допомоги по вул. Медичній, 14-А в с.Шамраївка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Левіцька В.П., Степаненко О.В.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної  допомоги по вул. Медичній, 14-А в с.Шамраївка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 12-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної  допомоги по вул. Медичній, 14-А в с.Шамраївка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 13-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради.

ДОПОВІЛА: Рогоза Н.А., начальник Служби у справах дітей та сім’ї Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії -  перейти до голосування.

 

Начальник Служби у справах дітей та сім’ї сквирської міської ради Рогоза Н.А. оголосила конфлікт інтересів.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 14-12-VIII від 30.09.2021 «Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім`ї Сквирської міської ради» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради .

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії -  перейти до голосування.

 

Начальник відділу освіти Сквирської міської ради Заболотний О.В. оголосив конфлікт інтересів.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 15-12-VIII від 30.09.2021 «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року № 2-3-VIII «Про затвердження старост Сквирської міської ради VІІІ скликання».

ДОПОВІЛА: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконкому Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ депутат Грищенко О.Г.: перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року № 2-3-VIII «Про затвердження старост Сквирської міської ради VІІІ скликання».» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 19;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 16-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 22.12.2020 року № 2-3-VIII «Про затвердження старост Сквирської міської ради VІІІ скликання».» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення опорного закладу освіти.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії -  перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про створення опорного закладу освіти» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 17-12-VIII від 30.09.2021 «Про створення опорного закладу освіти» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про премію Сквирської міської територіальної громади в галузі освіти «Поклик серця».

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради:

-замінити у назві проєкту рішення слова: «Сквирської міської територіальної громади» на слова«Сквирської міської ради».

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії враховуючи зміни і доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

                                      «проти» - 0;

                                      «утримались» - 2;

                                      «не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 18-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради.

ДОПОВІВ: Заболотний О.В., начальник відділу освіти Сквирської міської ради.

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ Бондарчук К.Ф.: оскільки це питання детально розглядалось на засіданні комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії -  перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 2;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 19-12-VIII від 30.09.2021 «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Тхорівської початкової школи Сквирської міської ради» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ Горбалінський М.Д.:  перейти до голосування.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 20;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 20-12-VIII від 30.09.2021 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671), на баланс Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про відмову у прийнятті з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Степаненко О.В., Власюк Т.Г.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про відмову у прийнятті з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 2;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 21-12-VIII від 30.09.2021 «Про відмову у прийнятті з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлових будинків, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлового будинку, який під час приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

ДОПОВІЛА: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Грищенко О.Г., Власюк Т.Г.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлового будинку, який під час приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 2;

«не голосували» - 0.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 22-12-VIII від 30.09.2021 «Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради житлового будинку, який під час приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 141,9 кв.м (перший поверх) по вул.Соборна,24 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

 

Залу засідань залишила депутат Гоменюк І.Г. (11годин 17 хвилин).

У залі засідань залишилося 18 депутатів.

 

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Черненко В.В., Левіцька В.П., Власюк Т.Г., Чмирь М.М., Ільченко Ю.В., Стригун В.М.

Депутат Чмирь М.М. поцікавився, як буде проходити процедура передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської ради?

Заступник Сквирського міського голови Черненко В.В. звернув увагу на те, що спочатку сесія міської ради надає згоду на передачу в оренду нерухомого майна, потім проводиться інвентаризація даного об’єкту, який вноситься в електронну базу. Хто зацікавлений і буде брати участь у торгах, повинен зареєструватися у даній електронній базі. Наступним кроком є визначення дати торгів.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. уточнила, що дана процедура прописана у Порядку передачі нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в оренду. Для того, щоб можна було занести в електронну систему об’єкт і зареєструватися, потрібно кожен крок підтверджувати відповідним рішенням сесії міської ради.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 141,9 кв.м (перший поверх) по вул.Соборна,24 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 1.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 23-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 141,9 кв.м (перший поверх) по вул.Соборна,24 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 85,7 кв.м по вул.Липовецька,93 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 85,7 кв.м по вул.Липовецька,93 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 24-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення 85,7 кв.м по вул.Липовецька,93 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення  65,3 кв.м по вул.Соборна,30б прим.1 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення  65,3 кв.м по вул.Соборна,30б прим.1 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 25-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради нежитлове приміщення  65,3 кв.м по вул.Соборна,30б прим.1 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення адміністративного будинку 45,0 кв.м (підвальне приміщення)  по вул.Богачевського,28 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення адміністративного будинку 45,0 кв.м (підвальне приміщення) по вул.Богачевського,28 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 26-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення адміністративного будинку 45,0 кв.м (підвальне приміщення)  по вул.Богачевського,28 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 27,4 кв.м по вул.Лесі Українки 1а, в. с.Селезенівка Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 27,4 кв.м по вул.Лесі Українки 1а, в. с.Селезенівка Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 27-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 27,4 кв.м по вул.Лесі Українки 1а, в. с.Селезенівка Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (73,0 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (73,0 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 5.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 28-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (73,0 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (15,4 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (15,4 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 29-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення (15,4 кв.м) по вул.Центральна,12 в с.Шамраївка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення по вул.Лісова,1 в с.Тхорівка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення по вул.Лісова,1 в с.Тхорівка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 30-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення по вул.Лісова,1 в с.Тхорівка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення45,6 кв.м (котельня) по вул.8 Березня,1 в с.Горобіївка  Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення45,6 кв.м (котельня) по вул.8 Березня,1 в с.Горобіївка  Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 31-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення45,6 кв.м (котельня) по вул.8 Березня,1 в с.Горобіївка  Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення 20,4 кв.м (котельня) по вул.І.Франка,68а в с.Руда Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення 20,4 кв.м (котельня) по вул.І.Франка,68а в с.Руда Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 32-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  нежитлове приміщення 20,4 кв.м (котельня) по вул.І.Франка,68а в с.Руда Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (22,6 кв.м)  по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (22,6 кв.м)  по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 33-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (22,6 кв.м)  по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (11,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (11,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 34-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (11,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (12,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (12,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 35-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (12,9 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (23,6 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (23,6 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 36-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради  частину нежитлового приміщення ІІ поверху поліклінічного відділення (23,6 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (24,5 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (24,5 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 37-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (24,5 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (71,0 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (71,0 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 38-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення лікувального корпусу (71,0 кв.м) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень будівлі загальною площею 119,3 кв.м (№21-25, №28-29, №57-61, №63,№65-68. по вул.Соборна, 38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень будівлі загальною площею 119,3 кв.м (№21-25, №28-29, №57-61, №63,№65-68. по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 39-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень будівлі загальною площею 119,3 кв.м (№21-25, №28-29, №57-61, №63,№65-68. по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень, загальною площею 99,15 кв.м по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень, загальною площею 99,15 кв.м по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 40-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлових  приміщень, загальною площею 99,15 кв.м по вул.Соборна,38 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 144,3 (котельня) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 144,3 (котельня) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 41-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської ради частину нежитлового приміщення 144,3 (котельня) по вул.Київська,12 в м.Сквира Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №07-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства Сквирської міської ради «Добробут-2018» (код ЄДРПОУ 42083304) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №07-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства Сквирської міської ради «Добробут-2018» (код ЄДРПОУ 42083304) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 18;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 2.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 42-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №07-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства Сквирської міської ради «Добробут-2018» (код ЄДРПОУ 42083304) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської  ради нежитлове приміщення, загальною площею 101 кв.м по вул.Центральна,93 в с.Великополовецьке Білоцерківського району Київської області.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської  ради нежитлове приміщення, загальною площею 101 кв.м по вул.Центральна,93 в с.Великополовецьке Білоцерківського району Київської області» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 15;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 5.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 43-12-VIII від 30.09.2021 «Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Сквирської міської  ради нежитлове приміщення, загальною площею 101 кв.м по вул.Центральна,93 в с.Великополовецьке Білоцерківського району Київської області» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду, без проведення аукціону.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду, без проведення аукціону» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 4.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 44-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження умов оренди комунального майна, включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду, без проведення аукціону» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Черненко В.В., Левіцька В.П.

Депутат Горбалінський М.Д. поцікавився, що буде далі з лісами та як здійснюється контроль?

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. звернула увагу на те, що ліси належать державі. На даний час проводиться інвентаризація земельних ділянок. Двічі на рік на сесії міської ради  директор Державного підприємства «Білоцерківське державне лісництво» звітується про свою роботу щодо стану використання земель лісового фонду на території Сквирської міської територіальної громади: плани вирубок лісу, програми насаджень молодих дерев тощо.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 45-12-VIII від 30.09.2021 «Про затвердження Програми природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №08-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)».

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Горбалінський М.Д., Черненко В.В.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №08-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 1;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 46-12-VIII від 30.09.2021 «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 02.09.2021 року №08-11-VIIІ «Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

Залу засідань залишив депутат ЧМИРЬ М.М.  (11годин 39 хвилин).

У залі засідань залишилося 17 депутатів.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ ВЛАСЮК Т.Г.: наступними розглянути питання, які стосуються комунального майна, а потім земельні питання.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі комунального некомерційного Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі комунального некомерційного Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 50-12-VIII від 30.09.2021 «Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває в оперативному управління та на балансі комунального некомерційного Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня» (код ЄДРПОУ 01994190), в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій».

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

В ОБГОВОРЕННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Стригун В.М., Черненко В.В., Власюк Т.Г.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій»» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 49-12-VIII від 30.09.2021 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства Сквирської міської ради «Сквираблагоустрій»» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с.Оріховець.

ДОПОВІВ: Черненко В.В., заступник Сквирського міського голови.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с.Оріховець» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 51-12-VIII від 30.09.2021 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) вуличного газопроводу с.Оріховець» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення.

ДОПОВІЛА: Власюк Т.Г., секретар Сквирської міської ради.

ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ депутат Горбалінський М.Д.:

 1. доповнити  третій абзац Звернення депутатів «Не менше обурення викликає ситуація з черговим необґрунтованим підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення. Після тривалого карантину внаслідок коронавірусної інфекції, введення обтяжуючих нормативних актів для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності українців представники центральної влади відкритим текстом анонсують підвищення тарифів для населення» словами: «, незаконне відключення енергоносіїв (світло, газопостачання), створюючи напругу в суспільстві, тим самим грубо порушуючи Конституцію України, Закони України, постанови КМУ»;
 2. доповнити п.1 Звернення депутатів «Вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам, зокрема здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої (нижче 3866,8 грн.),» словами: «допомоги мало мобільним громадянам, сім’ям загиблих воїнів АТО/ООС, воїнам, які отримали ушкодження під час виконання службових завдань».

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: проєкт рішення «Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення» - прийняти за основу та в цілому, як рішення сесії, враховуючи зміни і доповнення.

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 17;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 3.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО. (рішення № 48-12-VIII від 30.09.2021 «Про звернення депутатів Сквирської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку та недопущення необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв для населення» та результат поіменного голосування системи поіменного голосування «Рада Голос» - додаються)

 

Залу засідань залишив депутат Левадній Р.О.  (11годин 50 хвилин).

У залі засідань залишилося 16 депутатів.

 

Оголошено перерву з 11-50 до 12-10

Засідання сесії продовжило роботу о12-10

У залі присутні 16 депутатів та міський голова.

 

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. звернула увагу на те, що відповідно до Закону України №1423-IX від 28.04.2021 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» - Статтю 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» доповнили наступним абзацом: «Рішення ради щодо безоплатної передачі земельної ділянки комунальної власності у приватну власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди) приймається не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради».

2/3 у Сквирській міській раді становить 18 голосів. Тобто, для прийняття частини рішень необхідно, щоб його підтримали 18 депутатів.

Відповідно до ст.66 Регламенту Сквирської міської ради VIII скликання, рішення ради приймаються на її пленарному засіданні більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та цим Регламентом.

Оскільки у залі присутні лише 16 депутатів з 26, тому частина земельних питаннь не буде прийнята.

 

ВНЕСЛА ПРОПОЗИЦІЮ секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г.: «Про закриття першого пленарного засідання 12 чергової сесії Сквирської міської ради VIІI скликання та перенесення розгляду земельних питань на друге пленарне засідання».

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. поставила на голосування пропозицію: «Про закриття першого пленарного засідання 12 чергової сесії Сквирської міської ради VIІI скликання та перенесення розгляду земельних питань на 2 пленарне засідання».

ГОЛОСУВАЛИ:        «за» - 16;

«проти» - 0;

«утримались» - 0;

«не голосували» - 4.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію Власюк Т.Г.: «Про закриття першого пленарного засідання 12 чергової сесії Сквирської міської ради VIІI скликання та перенесення розгляду земельних питань на друге пленарне засідання».

 

ВИСТУПИВ депутат Стригун В.М.

Звернув увагу на те, що житель Сквирської територіальної громади Сергій Орел вже деякий час намагається отримати земельну ділянку площею 2,0000 га, проте йому це ніяк не вдається. Звернувся до депутатів та міського голови з проханням розглянути дане питання на наступній черговій сесії Сквирської міської ради.

Секретар Сквирської міської ради Власюк Т.Г. уточнила, що спочатку дане питання потрібно розглянути на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

ВИСТУПИВ громадянин Орел С.Б. зазначив, що у 2017 році звернувся до відділу Держгеокадастру із заявою про відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000га.

У 2019 році дане питання погоджено з міською радою.На сесії Сквирської міської ради депутатами було прийняте рішення про надання дозволу на розробку земельної ділянки. Землевпорядна організація виготовила необхідну технічну документацію. Вже присвоєно кадастровий номер, зазначено графічні матеріали.

У 2020 році технічна документація була подана на затвердження. У зв’язку з карантинними обмеженнями та великою кількістю документів дане питання не встигли опрацювати.

У серпні 2021 року депутати розглянули  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність, громадянину Орлу Олександру Борисовичу для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га, за межами м. Сквира, Київської області на засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури і вирішили дану земельну ділянку включити до списку  інвентаризації земель.

 • зауважив, що  громадянин Орел С.Б. не погодив Акт меж земельної ділянки.

Громадянин Орел С.Б. звернув увагу на те, що протягом 5 років з’явилися сусіди, яких раніше не було. На даний час Акт меж земельної ділянки погоджено.

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П.  уточнила, що дане питання буде розглядатися на наступному засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

 

Голова Сквирської міської ради Левіцька В.П. оголосила перше пленарне засідання 12 чергової сесії Сквирської міської ради VIІI скликання закритим.

 

 

Електронна версія першого пленарного засідання 12 чергової сесії Сквирської міської ради VIII скликання від 30 вересня 2021 року додається.

 

 

 

Міський голова                                                                                            В. Левіцька

 

Секретар Сквирської міської ради                                                         Т. Власюк

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: