(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про звіт відділу адміністративних послуг по роботі зі зверненнями громадян

 
Дата публікації 16.11.2021 10:16:15
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

від ___ листопада 2021 року         м. Сквира                               № ___/___

 

Про звіт відділу адміністративних послуг

по роботі зі зверненнями громадян

 

Відповідно до Законів України «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт начальника відділу адміністративних послуг Сквирської міської ради  щодо роботи зі зверненнями громадян, виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

 В И Р І Ш И В:

 

1. Звіт відділу адміністративних послуг по роботі зі зверненнями громадян взяти до відома (додається).

 

2. Відділу адміністративних послуг продовжувати на належному рівні роботу зі зверненнями громадян.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Сквирської міської ради.

 

Голова виконкому                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

Погоджено :

 

 

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради                                             Н. Згардівська

 

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради                                                         І. Кваша

 

Виконавець:

 

Начальника відділу

адміністративних послуг

міської ради                                                                                  С. Рибак

 

 

ЗВІТ

відділу адміністративних послуг по роботі зі зверненнями громадян

 

Для забезпечення належних умов з максимального наближення сервісу держави до кожного мешканця Сквирської територіальної громади 22.12.2021 у Сквирській міській раді утворено Центр надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП).

Відділ адміністративних послуг Сквирської міської ради забезпечує роботу зі зверненнями громадян шляхом надання адміністративних послуг, в тому числі документів дозвільного характеру та здійснює організаційне забезпечення діяльності ЦНАП.

Адміністративна послуга має ряд ознак, відмінних від звернення громадян, а саме чіткий перелік документів, встановлений зразок заяви, адміністративна послуга може бути платною та граничний строк надання послуги визначається законом.

Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами, державними реєстраторами та працівниками сектору ведення Реєстру територіальної громади. Крім цього 23.02.2021 рішенням Сквирської міської ради № 41-5-VIII старостам надані повноваження на здійснення окремих функцій адміністратора ЦНАП та рішенням Сквирської міської ради № 42-5-VIII утворено та розміщено віддалене робоче місце ЦНАП у с. Шамраївка.

Прийом суб’єктів звернень у ЦНАП становить шість днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід, в середу до 20:00.

Рішенням виконкому Сквирської міської ради № 10/13 від 18 травня 2021 року затверджений перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, в кількості 247, серед яких послуги державних реєстраторів ЦНАП, послуги Головного територіального управління юстиції в Київській області, Сквирського відділу Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Сквирської міської ради, сектору містобудування та архітектури, служби  у справах дітей, відділу з питань земельних ресурсів та кадастру,  Сквирського сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області тощо.

Для надання максимальної кількості послуг у ЦНАП протягом 2021 року забезпечено підключення працівників до інформаційної системи «Вулик», програмного комплексу «Соціальна громада», Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Реєстру територіальної громади,  Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та розпочато надання адміністративних послуг за їх допомогою.

У зв’язку з набранням 23 серпня 2021 року чинності Закон України «Про внесення змін до  Закону  України  «Про  Єдиний  державний  демографічний  реєстр  та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» працівники ЦНАП забезпечили прийом громадян з електронними копіями паспортних документів, відображених у мобільному застосунку «Дія» за допомогою засобів інформаційної системи «Вулик».

Протягом 2021 року на офіційному сайті Сквирської міської ради утворена веб-сторінка ЦНАП з інформацією щодо порядку надання адміністративних послуг, їх переліку, графіком прийому громадян, тощо.

З 27 жовтня 2021 р. з метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до цифрової трансформації Сквирської територіальної громади за підтримки  Райффайзен Банку створені робочі місця для самообслуговування в ЦНАП та старостинських округах Сквирської міської ради.

За результатами 10 місяців у ЦНАП надійшло 19088 звернень, з яких поштою – 25, засобами електронного зв’язку -     229, на особистому прийомі -18834.

Серед зазначених звернень розглянуто та вирішено позитивно     - 17393 звернення, перебувають на розгляді – 1347, відмовлено     - 348.

Відповідно до порушених питань надано послуг у сфері земельних відносин - 3375, соціального захисту – 4131, підприємництва – 508, реєстрації прав власності та інших речових прав – 5563, реєстрації місця проживання – 3040, інші послуги ( в тому числі у сфері архітектури, будівництва) – 776.

За категоріями громадян до відділу адміністративних послуг звернулися 124 учасники АТО 1543 пенсіонери та 319 учасники ЧАЕС      .

Перспективи розвитку ЦНАП у наступному році:

- запровадження надання послуг в електронній формі, у тому числі переведення публічних послуг Сквирської міської ради в електронний формат;

- реконструкція приміщення кінотеатру під сучасний ЦНАП (Центр Дія);

- підключення працівників ЦНАП до Державного земельного кадастру.

Також планується розширення переліку послуг шляхом забезпечення громадян послугами у сфері реєстрації актів цивільного стану, видачі водійських посвідчень та запровадження надання біометричних паспортів.

 

Начальник відділу

адміністративних послуг

Сквирської міської ради                                                        Сергій РИБАК

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: