(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про зняття громадян з квартирного обліку Дяченка С.А.

 
Дата публікації 14.5.2020 16:15:4
 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Від ___________ №___/__

 

Про зняття громадян з квартирного обліку

 

Розглянувши протокол засідання комісії з соціальних та житлових питань від 13.05.2020 № 6 щодо розгляду заяв громадян про перегляд квартирної справи при виконавчому комітеті Сквирської міської ради та матеріали житлових справ, керуючись статтею 47 Конституції України, статтями 15, 39, 40 Житлового кодексу України, п.п. 8, 15, 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470 (з наступними змінами), пунктом “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Зняти Дяченка Сергія Анатолійовича,___________________________________________, разом із сім’єю, у складі 5-х осіб, з квартирного обліку при виконавчому комітеті Сквирської міської ради з виключенням зі списку для одержання житла у  загальній черзі  у зв’язку  з забезпеченістю жилою площею в межах норми.
  2. Роз’яснити Дяченку Сергію Анатолійовичу, що рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради може бути оскаржено до суду, відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Володимира ГОРБАЛІНСЬКОГО.

 

 

Голова виконкому                                           Валерій СКОЧКО

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: