9 Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав (22)

Дата публікації 21.9.2021 15:23:29

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

від 23 вересня 2021 року              м. Сквира                           _________

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав

Розглянувши пропозицію комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради від 20.09.2021 року (протокол  № 12), та надані документи, керуючись статтями 11, 12, 15 Закону України "Про охорону дитинства", статтями 19, 164, 180 Сімейного кодексу України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок комісії з питань захисту прав дитини про доцільність позбавлення батьківських прав Щуцької Надії Василівни, ххххххххх року народження, стосовно її малолітніх дітей: Генової Софії Вячеславівни, ххххххх року народження, та Дишлюка Віталія Павловича, хххххххх року народження, Дишлюка Павла Андрійовича, хххххххх року народження, стосовно його малолітнього сина Дишлюка Віталія Павловича, хххххххх року народження, Генова Вячеслава Вікторовича, хххххххх року народження, стосовно його малолітньої доньки Генової Софії Вячеславівни, 06.09.2018 року народження (додається).

2. Доручити начальнику служби у справах дітей та сім’ї міської ради Надії Рогозі та головному спеціалісту служби у справах дітей та сім’ї міської ради Ірині Сосонович виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду у справі про позбавлення батьківських прав Щуцької Надії Василівни, Дишлюка Павла Андрійовича, Генова Вячеслава Вікторовича.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Голова  виконкому                                                          Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО

Заступник міського голови                                                                В.Бачинська

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету                    Н.Згардівська