(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Мошківському Руслану Сергійовичу по вул. Зарічна, 48 у м. Сквира

 
Дата публікації 25.10.2019 11:23:37
 

Проект РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо

зміни цільового призначення земельної ділянки

гр. Мошківському Руслану Сергійовичу

по вул. Зарічна, 48 у м. Сквира

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, громадянину Мошківському Руслану Сергійовичу, розроблений ФОП «Шеремет Сергій Іванович», керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.  Затвердити розроблений ФОП «Шеремет Сергій Іванович» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється громадянину Мошківському Руслану Сергійовичу із земель наданих у власність для «ведення особистого селянського господарства» на землі для «будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Зарічна, 48 у м. Сквира.

2.  Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1145 га, із земель наданих у власність для ведення особистого селянського господарства (свідоцтво про право власності, реєстраційний номер 1822211732240 від 25.04.2019 року.) на землі для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

3.  Видати свідоцтво про право власності на нерухоме майно громадянину Мошківському Руслану Сергійовичу на земельну ділянку площею 0,1145 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Зарічна, 48 у м. Сквира.

4.  Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі внести необхідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

м. Сквира

____________ 2019 року

№  -47-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: