(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про відзначення Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят

 
Дата публікації 16.11.2021 13:5:9
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 від ____ листопада 2021 року              м. Сквира                               № ______

 

Про відзначення Дня Святого Миколая,

новорічних та різдвяних свят

 

     Керуючись ст.ст. 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пункту 1.8 Комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна громада»  на 2021 – 2022 роки, затвердженої рішенням сесії Сквирської міської ради від 21 січня 2021  року №35 – 4 - VІІІ, з метою забезпечення організації та відзначення Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят дітьми, залишеними без батьківського піклування, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних та патронатних сім’ях або у закладах соціального захисту дітей, дітьми з кризових та пільгових категорій сімей, дітьми дошкільних закладів освіти та початкових класів Сквирської міської ради, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И РІШИВ:

1. Вручити солодкі подарунки дітям з метою відзначення  Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят на території Сквирської міської ради .

2. Затвердити кошторис витрат для вручення солодких подарунків дітям до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят у сумі 185771,00 грн (сто вісімдесят п’ять  тисяч  сімсот сімдесят одна грн 00 коп) (додаток ).

3. Вручити солодкі подарунки дітям, залишеним без батьківського піклування, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям,  які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних та патронатних сім’ях або у закладах соціального захисту дітей, дітям з кризових та пільгових категорій сімей, дітям дошкільних закладів освіти та початкових класів.

4. Начальнику фінансового управління Сквирської міської ради Круківській І. В. профінансувати відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення міської ради на витрати за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Сквирської міської ради на проведення святкових заходів відповідно до Комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна громада» на 2021 – 2022 роки, затвердженої рішенням сесії Сквирської міської ради від 21 січня 2021 року №35-4-VІІІ.

 5. Службі у справах дітей та сім’ї та відділу освіти міської ради забезпечити загальну координацію проведення заходу.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Валентину Бачинську.

 

Голова  виконкому                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: