(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про проведення інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням для іншого сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 2,000 га в межах Сквирської міської ради згідно викопіювання

 
Дата публікації 25.10.2019 11:28:33
 

Проект РІШЕННЯ

Про проведення  інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням  для іншого сільськогосподарського призначення

орієнтовною площею 2,000 га в межах Сквирської міської ради згідно викопіювання

 

Керуючись пунктом 34 частини 1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 79 прим.1, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 25, 57 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету міністрів України» від 05.06.2019 року №476, враховуючи заяву громадянина Орла О.Б. та пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності для здійснення Сквирською міською радою державної реєстрації з цільовим призначенням (01-13 – для іншого сільськогосподарського призначення) в адміністративних межах Сквирської міської ради, орієнтовною площею 2,000 га.
  2. Замовником даної документації визначити Сквирську міську раду.
  3. Залучити кошти для фінансування технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з інших джерел не заборонених законодавством, а саме: фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки здійснити за рахунок коштів громадянина Орла О.Б.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

   Міський голова                                                         В.А. Скочко

м. Сквира

07 листопада  2019 року

      -47-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: