(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою на період виготовлення документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні по вул. Київська, б/н в м.Сквира 41

 
Дата публікації 25.5.2019 9:37:22
 

Проект РІШЕННЯ

 

Про продовження терміну дії угоди

про порядок користування земельною

ділянкою на період виготовлення

документації ФОП Чорній Людмилі Олексіївні

по вул. Київська, б/н в м.Сквира

 

Розглянувши заяву ФОП Чорної Людмили Олексіївни про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення по вул. Київська, б/н в м.Сквира, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продовжити фізичній особі підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні термін дії угоди про порядок користування земельною ділянкою площею 0,0032 га для комерційного використання на період виготовлення документації для обслуговування торгівельного кіоску по вул. Київська, б/н м. Сквира.
  2. Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення документації, щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  3. Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки (21335,04 грн.), що складає 2560,20 гривні (дві тисячі п’ятсот шістдесят грн.,20 копійок).
  4. Зобов’язати ФОП Чорну Людмилу Олексіївну провести благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

 

 

м. Сквира

11 червня 2019 року

№-41-VІІ

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: