Дата публікації 8.7.2021 12:27:12

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від ___ липня 2021 року              м. Сквира                           ____

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо оформлення договору дарування квартири

Відповідно до статей 176, 177 Сімейного кодексу України, частини 6 статті 203 Цивільного кодексу України (зі змінами), підпункту 4 пункту «б» статті 34, частини 1 статті 52, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), статті 17 Закону України «Про охорону дитинства» (зі змінами), статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» (зі змінами),   пунктів 66, 67, 68 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), враховуючи, що цей правочин не порушує прав та законних інтересів дитини, виконавчий комітет Сквирської міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради від 30.06.2021 «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо оформлення договору дарування квартири неповнолітньому Денисюку Костянтину Володимировичу, ХХХХХХХ року народження».

2. Надати дозвіл Денисюку Костянтину Володимировичу, хххххх року народження хххххххх, на укладання договору дарування квартири на своє ім’я, яка на праві приватної власності належить Чернявській Надії Василівні, та розташована за адресою: хххххххх Київської обл., за згодою батьків: Денисюк Олени Касянівни, хххххх року народження, та Денисюка Володимира Олександровича, хххххх року народження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Голова виконкому                                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                                                                          В. Черненко

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету                                             Н.Згардівська

Начальник відділу з питань юридичного

забезпечення ради та діловодства міської ради                                                                І. Кваша

Виконавець

Начальник Служби у справах дітей та сім´ї міської ради                                            Н.Рогоза