(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про затвердження Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2019 рік

 
Дата публікації 4.11.2019 16:23:33
 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про  затвердження  Програми 

 організації  громадських робіт та

робіт тимчасового характеру

в м. Сквира на 2019 рік

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України,  враховуючи положення   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішення сесії міської ради від 06.11.2018 року №757-34–VІІ  « Про затвердження Порядку розроблення,  затвердження та виконання міських цільових  програм у м. Сквира», враховуючи пропозиції міського голови, постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів,  Сквирська міська рада

 В И Р І Ш И Л А  :

 

  1. Затвердити Програму організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік  (додаток №1).
  2. Обсяг фінансування Програми  організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік визначається рішенням сесії «Про бюджет міста Сквира на 2020 рік».

       3.Контроль за виконанням  даного рішення  покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                       В.А.Скочко

м. Сквира

07 листопада  2019 року

№  -47–VІІ

 

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                                                 В.О.Бондар

Перший заступник міського голови                                         В.М.Горбалінський

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                         С.І.Палієнко

Заступник міського голови

з економічних питань                                                                          Л.В.Сергієнко

Керуючий справами виконавчого комітету                                              М.М.Іщенко

Начальник юридичного відділу

міської ради                                                                                       О.М.Сікорська

Начальник відділу бухгалтерського

обліку та кадрової роботи                                                                      М.В.Тернова

 

                                                                                                            

 

                   Додаток №1

до рішення сесії Сквирської

 міської ради

 від  07.11.2019р. №       

П Р О Г‎‎ Р А М А

організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру

в м. Сквира на 2020 рік

І. Загальні положення 

Програма організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру (далі – Програма) розроблена відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» від 22 березня 2013 р. №175, та з метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення м. Сквира, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу. 

 

II. Мета програми 

Мета програми - рішення нагальних питань зайнятості незайнятого населення, підвищення ефективності використання праці жителів м. Сквира в подальші подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків безробіття, шляхом приєднання до громадської праці та робіт тимчасового характеру працездатного населення.

В той же час за рахунок громадських робіт очікується покращення благоустрою міста, формування соціальної інфраструктури, в першу чергу пов'язано із задоволенням життєво важливих потреб населення.

 

 III. Фінансування програми.  

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок:

  • коштів міського бюджету, в межах фінансового ресурсу Програми визначеного рішенням сесії міської ради на відповідний бюджетний рік  коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду;
  • інших джерел відповідно до чинного законодавства.

 

IV. Заходи з виконання Програми.  

4.1. Сквирська міська рада (далі - Підприємство) відповідно до вимог та рекомендацій Сквирського районного центру зайнятості населення (далі - Центр зайнятості) організовує ведення реєстрації безробітних, які виявили бажання брати участь у оплачуваних громадських роботах.

4.2. Визначити, що оплачуваними видами громадських робіт за Програмою, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громадян регіону і сприяють їхньому соціальному розвитку, є:

-     благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку, придорожніх смуг, місць загального користування;

-     впорядкування місць меморіального поховання, пам'ятників та пам'ятних місць, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів.

(До оплачуваних громадських робіт не відносяться роботи, що пов'язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26 січня 2005 р. № 15.)

4.3. Підприємство укладає договір з Центром зайнятості та організовує прийом і забезпечення роботою направлених безробітних осіб для виконання оплачуваних громадських робіт.

4.4. На осіб, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

4.5. З особами, які беруть участь у громадських роботах, Підприємство укладає в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів. Про участь осіб у громадських роботах Підприємство вносить записи до їхніх трудових книжок відповідно до законодавства про працю.

4.6. Для організації оплачуваних громадських робіт з надання допомоги з підтримання у належному стані соціальних закладів, впорядкування населених пунктів, пам'яток історії, зон відпочинку, культури і туризму, робіт з лісонасадження та догляду за рослинами тощо Підприємство визначає обсяги робіт та об'єкти, на яких буде організовано громадські роботи, та забезпечує, у разі необхідності, доставку безробітних до місця проведення робіт автотранспортом.

 

V. Очікувані результати. 

Зменшення кількості незайнятого населення в місті Сквира та покращення благоустрою міста.

 

VІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Сквирської міської ради.

 

 

Міський голова                                                                 В.А.Скочко

 

 

Директор Сквирського

районного центру зайнятості                                       С.Г.Кривуша

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: