Практичне навчання для платників на Білоцерківщині

Дата публікації 16.11.2018 16:51:15

З метою популяризації електронних сервісів ДФС України, в приміщенні Центру обслуговування платників Білоцерківської ДПІ, щосереди, проводиться практикум для „початківців”. Полегшити життя платникам податків та спростити роботу служби із обробки паперових носіїв звітності стало можливим завдяки сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника».

Днями, за участю фахівців Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, проведено черговий тренінг для платників, які виявили бажання подавати звітність засобами телекомунікаційного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису. В ході практикуму присутніх ознайомили з алгоритмом дій при використанні сервісу «Електронний кабінет платника» та його функціональними можливостями,  продемонстрували основні електронні сервісами ДФС, які діють на сьогодні.

Проведена зустріч вкотре підтвердила, що практична допомога платникам дозволяє їм ефективно використовувати в своїй діяльності он-лайн спілкування з ДФС та заощаджувати свій час.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області