Повістка денна засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради 27 листопада 2015 року

Повістка денна

засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради

27 листопада 2015 року

1. Про погодження проектно-кошторисної документації, що виноситься на розгляд до державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція мережі водопостачання в районі масиву «Ярки» в м.Сквира Київської області (1 черга)» для включення в програму капітального будівництва на 2016 рік.
  2. Про погодження проектно-кошторисної документації, що виноситься на розгляд до державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція мережі водопостачання в районі масиву «Ярки» в м.Сквира Київської області (ІІ черга)» для включення в програму капітального будівництва на 2016 рік.
  3. Про погодження проектно-кошторисної документації, що виноситься на розгляд до державного фонду регіонального розвитку «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (І-а черга)» для включення в програму капітального будівництва на 2016 рік.
  4. Про погодження проектно-кошторисної документації, що виноситься на розгляд до державного фонду регіонального розвитку «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (ІІ-а черга)»для включення в програму капітального будівництва на 2016 рік.
  5. Про погодження проектно-кошторисної документації, що виноситься на розгляд до державного фонду регіонального розвитку «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (ІІІ-я черга)»для включення в програму капітального будівництва на 2016 рік.

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С.І. – заступник міського голови

1 проект рішення

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити зведений кошторисний розрахунок об’єкта будівництва «Реконструкція мережі водопостачання в районі масиву «Ярки» в м.Сквира Київської області (І черга)».

Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 29.09.2015 р. складає 844,854 тис.грн., у тому числі:

• Будівельні роботи – 653,835 тис.грн;
  • Інші витрати – 191,019 тис.грн.

2.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

2 проект рішення

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити зведений кошторисний розрахунок об’єкта будівництва «Реконструкція мережі водопостачання в районі масиву «Ярки» в м.Сквира Київської області (2 черга)».

Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 29.09.2015 р. складає 719,332 тис.грн., у тому числі:

• Гірничі роботи – 61,659 тис.грн;
  • Будівельні роботи – 490,961 тис.грн;
  • Інші витрати – 166,712 тис.грн.

3 проект рішення

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити зведений кошторисний розрахунок об’єкта будівництва «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (І-а черга)».

Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 25.08.2015 р. складає 643,943 тис.грн., у тому числі:

• Будівельні роботи – 491,568 тис.грн;
  • Інші витрати – 152,375 тис.грн.

4 проект рішення

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити зведений кошторисний розрахунок об’єкта будівництва «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (ІІ-а черга)».

Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 25.08.2015 р. складає 1053,250 тис.грн., у тому числі:

• Будівельні роботи – 813,795 тис.грн;
  • Інші витрати – 239,455 тис.грн.

5 проект рішення

в програму капітального будівництва на 2016 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року №560, виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити зведений кошторисний розрахунок об’єкта будівництва «Капітальний ремонт центральної площі в м.Сквира, Сквирського району, Київської області (ІІІ-я черга)».

Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 25.08.2015 р. складає 859,120 тис.грн., у тому числі:

• Будівельні роботи – 590,741 тис.грн;
  • Устаткування – 65,947 тис.грн;
  • Інші витрати – 202,432 тис.грн.