Порядок денний, проекти рішень 57 позачергової сесії

Дата публікації 28.7.2020 16:5:53

П`ятдесят сьомої позачергової сесії Сквирської міської ради VIІ скликання

1. Про прийняття у комунальну власність з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення
  2. Про погодження щорічної основної відпустки Сквирському міському голові Скочку В.А. на 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

№1 Проєкт РІШЕННЯ

Розглянувши лист начальника відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Михайла Борозенця, щодо передачі земельних ділянок державної форми власності до земель комунальної форми власності, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. 12, 117 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Прийняти у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 191,4092 га у кількості 5 земельних ділянок, які розташовані на території Сквирської міської ради (за межами населеного пункту) згідно додатку 1.

2. Зареєструвати  право власності  на земельні  ділянки  відповідно до Закону  України « Про  державну реєстрації  речових прав  на нерухоме  майно та їх  обтяжень».

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                               Валерій  Скочко

№2 Проект РІШЕННЯ

Керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 4, 6, 10, 12, 25 Закону України «Про відпустки», ст.ст. 74, 79, 82 Кодексу законів про працю України, Постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), враховуючи пропозиції депутатів, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити щорічну основну відпустку Сквирському міському голові Скочку Валерію Анатолійовичу, за періоди роботи з 24.11.2018 року по 23.11.2019 року та з 24.11.2019 року по 23.11.2020 року протягом серпня, вересня, жовтня 2020 року, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення та допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  2. На час відпустки Скочка Валерія Анатолійовича виконання обов’язків міського голови покласти на секретаря Сквирської міської ради Бондар Вероніку Олегівну.
  3. На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів делегувати право підпису цього рішення секретарю Сквирської міської ради Бондар Вероніці Олегівні.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи - головного бухгалтера Тернову М.В. та на постійну комісію Сквирської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Секретар Сквирської міської ради                   Вероніка БОНДАР