Керуючий справами виконавчого комітету

Марина Михайлівна ІЩЕНКО

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Сквирської міської ради

Народилася 1979 року

Має вищу освіту. В 2003 році закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» здобувши кваліфікацію менеджера (управителя) із зовнішньоекономічної діяльності.

В  2010 році закінчила Національну академію управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобувши кваліфікацію магістра державного управління.

З 2000 по 2004 рік працювала у фінансовому управлінні Сквирської райдержадміністрації. З листопада 2004-го по квітень 2006 року працювала на посаді завідувача відділу підприємництва, містобудування та землекористування Сквирської міської ради.

В квітні 2006 року обрана секретарем Сквирської міської ради V скликання.

11 листопада 2011 року вдруге обрана секретарем Сквирської міської ради VI скликання.

1 грудня 2015 року рішенням сесії міської ради затверджена керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Сквирської міської ради.

Безпартійна. Заміжня. Виховує двох синів.

Приймальні дні — понеділок, середа з 8.30 - до 17.00
Контактний телефон: (04568 5-25-63)