(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Додаток №4.8. ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії Сквирської міської ради від 25 грудня 2015 року №47-3-VІІ

 

викачати файл

Додаток №4.8.

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії

Сквирської міської ради

від 25 грудня 2015 року

№47-3-VІІ

 

ПРОГРАМА

на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації

військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх

сімей, вшанування пам'яті загиблих

  1. Загальні положення

Міська програма на 2016 – 2020 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих (далі – програма) покликана сприяти реалізації законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих.

 

2.      Проблема, на розв’язання якої спрямована програма

Програма розроблена в умовах проведення в Україні антитерористичної операції (далі – АТО), тому виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО, членам їх сімей, пораненим військовослужбовцям, а також сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО, зокрема у частині поліпшення фінансово-матеріального стану зазначених категорій осіб.

Ця програма – це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем, вшанування пам’яті загиблих героїв.

 

3.      Мета програми

Метою Програми є підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади з громадськими організаціями, іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин; створення у суспільстві атмосфери співчуття, підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

 

 

 

4.      Обґрунтування шляхів і засобів досягнення мети програми, обсяги та джерела фінансування, строки виконання програми

Мету цієї програми передбачається досягнути шляхом: надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), сім’ям загиблих мешканців міста Сквири – учасників антитерористичної операції; надання додаткових пільг, крім передбачених законодавством; надання учасникам АТО та членам їх сімей, у тому числі членам сімей загиблих учасників АТО, психологічних та соціальних послуг; увічнення пам’яті загиблих героїв.

 

5.      Фінансове забезпечення виконання заходів програми

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів бюджету міста, виходячи з його реальних можливостей у кожному бюджетному році, відповідно до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради, по КТКВ 090412 "Інші видатки на соціальний захист населення".

 

6.      Очікувані результати виконання програми

Результативний показник програми – надання всебічної підтримки з боку держави і суспільства учасникам АТО, гідне вшанування пам’яті полеглих за Батьківщину. Виконання визначених цією програмою завдань підвищить рівень соціального захисту, поліпшить соціально-психологічний мікроклімат у родинах сімей загиблих (постраждалих) учасників АТО, а також дасть можливість сім’ям отримати додаткові соціальні гарантії та адресну допомогу, сприятиме вирішенню інших соціально-побутових питань.

 

7.      Основні заходи з реалізації програми

1.   Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), сім’ям загиблих мешканців міста Сквири – учасників антитерористичної операції.

2.   Надання соціальних послуг військовослужбовцям, які брали участь під час проведення АТО, та членам їх сімей відповідно до потреб.

3. Надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО та померлих у результаті поранення в організації та проведенні похорону.

4.   Встановлення на території міста пам’ятних знаків, меморіальних дощок загиблим в АТО українським військовослужбовцям.

5.   Організація зустрічей учнів, з учасниками антитерористичної операції та волонтерами, які надають їм допомогу.

6.   Проведення лінійок та уроків пам’яті, засідань за круглим столом, конференцій, лекцій, виховних годин, бесід, вечорів, виставок малюнків та інших тематичних заходів, присвячених вшануванню пам’яті захисників, які віддали життя за незалежність України.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                            О.В.Гнатюк

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: