(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Додаток №4.6. ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії Сквирської міської ради від 25 грудня 2015 року №47-3-VІІ

 

викачати файл

Додаток №4.6.

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії

Сквирської міської ради

від 25 грудня 2015 року

№47-3-VІІ

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру

в м. Сквира на 2016 рік

І. Загальні положення 

Програма організації громадських робіт тимчасового характеру (далі – Програма) розроблена відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» від 22 березня 2013 р. № 175, та з метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення м. Сквира, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу 

II. Мета програми 

Мета програми - рішення нагальних питань зайнятості незайнятого населення, підвищення ефективності використання праці жителів м. Сквира в подальші подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків безробіття, шляхом приєднання до громадської праці та робіт тимчасового характеру працездатного населення.

В той же час за рахунок громадських робіт очікується покращення благоустрою міста, формування соціальної інфраструктури, в першу чергу зв'язано з задоволенням життєво важливих потреб населення.

 III. Фінансування програми.  

Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

  • коштів міського бюджету у розмірі 20 000 грн по КТКВК 100203 КЕКВ 2282;
  • коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд);
  • інших джерел відповідно до чинного законодавства.

Таким чином фінансування громадських робіт здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду.

 

 

IV. Заходи з виконання Програми.  

4.1. Сквирська міська рада (далі - Підприємство) відповідно до вимог та рекомендацій Сквирського районного центру зайнятості населення (далі - Центр зайнятості) організовує ведення реєстрації безробітних, які виявили бажання брати участь у оплачуваних громадських роботах.

4.2. Визначити, що оплачуваними видами громадських робіт за Програмою, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громадян регіону і сприяють їхньому соціальному розвитку, є:

- благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку, придорожніх смуг;

- впорядкування місць меморіального поховання, пам'ятників та пам'ятних місць, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів.

(До оплачуваних громадських робіт не відносяться роботи, що пов'язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26 січня 2005 р. № 15.)

4.3. Підприємство укладає договір з Центром зайнятості та організовує прийом і забезпечення роботою направлених безробітних осіб для виконання оплачуваних громадських робіт.

4.4. На осіб, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

4.5. З особами, які беруть участь у громадських роботах, Підприємство укладає в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів. Про участь осіб у громадських роботах Підприємство вносить записи до їхніх трудових книжок відповідно до законодавства про працю.

4.6. Для організації оплачуваних громадських робіт з надання допомоги з підтримання у належному стані соціальних закладів, впорядкування населених пунктів, пам'яток історії, зон відпочинку, культури і туризму, робіт з лісонасадження та догляду за рослинами тощо Підприємство визначає обсяги робіт та об'єкти, на яких буде організовано громадські роботи, та забезпечує, у разі необхідності, доставку безробітних до місця проведення робіт автотранспортом.

V Очікувані результати. 

Зменшення кількості незайнятого населення в місті Сквира та покращення благоустрою міста.

 

Перший заступник

міського голови                                                            О.В.Гнатюк

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: