(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Додаток №4.5. ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії Сквирської міської ради від 25 грудня 2015 року №47-3-VІІ

 

Викачати файл

Додаток №4.5.

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії

Сквирської міської ради

від 25 грудня 2015 року

№47-3-VІІ

ПРОГРАМА

відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат,

заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2015-2017 роки

 

1.  Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2015-2017 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Бюджетного кодексу України.

Місто Сквира відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій державного, обласного, районного та місцевого значення. В місті здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіо­налізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Сквирою, Київщиною та Україною, виконанням представницьких функцій міською радою та її виконавчим комітетом. Це потребує систематизації таких заходів, виділення бюджетних асигнувань - прийняття Програми.

2.  Мета і завдання Програми

Метою Програми є забезпечення належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирою, здійснення представницьких та інших заходів.

Основними завданнями Програми є створення додаткових організаційних, фінансових і матеріально-технічних умов для виконання мети Програми.

3.  Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до розпорядження міського голови, по КТКВК 110502 (Інші культурно-освітні заклади та заходи) КЕКВ 2282 (Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку) та інших джерел відповідно до законодавства.

 

4.  Заходи щодо реалізації Програми

1.  Відзначення державних свят, визначних подій держави, які встановлені актами Президента України, Уряду України, із врученням Почесних грамот Сквирської міської ради.

Сквирська міська рада.

2.  Відзначення ювілейних дат підприємств, установ, організацій та окремих осіб із врученням Почесних грамот міської ради.

Сквирська міська рада.

3.  Відзначення колективів підприємств, установ і організацій та окремих осіб за високі трудові здобутки із врученням Почесних грамот міської ради.

Сквирська міська рада.

4.  Відзначення професійних свят, які встановлені відповідно до указів Президента України, із врученням Почесних грамот міської ради.

Сквирська міської ради.

5.  Організація офіційних прийомів, зустрічей делегацій, відкриття  тема­тичних виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів тощо із врученням цінних подарунків, сувенірів, грошових винагород.

Сквирська міська рада.

6.  Виготовлення бланків Почесних грамот міської ради згідно із описами, затвердженими в установленому порядку, для відзначення та заохочення підприємств, установ та організацій і окремих осіб.

Сквирська міська рада.

7.  Придбання цінних подарунків, сувенірів для урочистих заходів та представницьких цілей.

Сквирська міська рада.

8.  Придбання квіткової продукції.

Сквирська міська рада.

  1. Оренда приміщень для проведення заходів.

Сквирська міська рада.

10.       Проведення спортивних змагань та тематичних вечорів.

Сквирська міська рада.

11.       Виготовлення друкованої продукції та відео зйомки.

Сквирська міська рада.

12.       Обслуговування заходів транспортними засобами.

Сквирська міська рада.

13.       Відрядження посадових осіб та офіційних делегацій Сквирської міської ради у межах України та за кордон, пов'язаних із залученням інвестицій в економіку міста.

Сквирська міська рада.

 

5.         Очікувані результати

Виконання Програми буде сприяти підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів Сквири, покращенню економічного стану та іміджу міста.

 

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                 О.В.Гнатюк

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: