(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Додаток №4.2. ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням сесії Сквирської міської ради від 25 грудня 2015 року №47-3-VІІ

 

Викачати файл

Додаток №4.2.

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії

Сквирської міської ради

від 25 грудня 2015 року

№47-3-VІІ

 

ПРОГРАМА

соціального захисту та соціального забезпечення

жителів міста Сквири на 2015-2017 роки

 1. Загальні положення.
  1. Програма соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира (далі Програма)  розроблена відповідно до ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни», «Про основні заходи соціального захисту ветеранів праці».

 

 1.  Мета програми.
  1. Мета Програми полягає у створенні комплексу організаційно-правових, матеріально-фінансових, соціально-економічних та культурних заходів, спрямованих на підвищення ефективності системи соціальної допомоги в місті з метою підтримки та надання адресної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, підвищення якості їх життя.

 

 1. Завдання програми.
  1. надання адресної матеріальної допомоги і підтримки сім’ям з дітьми – багатодітним, неповним, сім’ям, які опікуються дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами;є
  2. підтримка інвалідів, ветеранів війни, учасників АТО та праці, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  вдів померлих ветеранів війни;
  3. надання одноразової матеріальної допомоги (нецільової благодійної), продуктових наборів окремим категоріям мало захищених верств населення, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  4. розвиток волонтерського руху, благодійної діяльності з метою надання соціальної допомоги;
  5. надання додаткових до передбачених законодавством України пільг та соціальних гарантій окремим категоріям малозабезпечених та нужденних громадян.

 

 1.  Очікувані результати.
  1. Виконання програми дасть змогу посилити соціальний захист населення міста та дозволить реально підтримати найбільш соціально вразливі категорії мешканців, поліпшити їх соціально-культурний рівень, соціальну, медичну та трудову реабілітацію, розширити сферу надання соціальних послуг.

 

 1.  Фінансування програми.
  1. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів бюджету міста, виходячи з його реальних можливостей у кожному бюджетному році, відповідно до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради, по КТКВ 090412 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" та КЕКВ 2730 "Інші виплати населенню".
  2. В ході реалізації програми можливі зміни та доповнення до неї в залежності від рівня розвитку економіки міста, наповнення бюджету міста, залучення благодійних внесків та гуманітарної допомоги.

 

 1. Основні заходи, які планується вжити під час реалізації Програми:
  1. Проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання з метою виявлення потреб інвалідів, ветеранів  війни та праці, сімей загиблих військовослужбовців, одиноких непрацездатних громадян.

Депутати міської ради, виконавчий комітет

 1. Виявляти малозабезпечені сім’ї та надавати їм соціальну допомогу.

УПСЗН Сквирського району, виконавчий комітет

 1. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін або доповнень до чинного законодавства України з питань соціального  захисту населення.

Виконавчий комітет

 1. Поліпшити організацію централізованого завозу палива інвалідам війни і громадянам, прирівняним до них, учасникам війни, іншим пільговим категоріям громадян похилого віку згідно зі списком управління праці  та соціального захисту населення.

Виконавчий комітет

 1. Сприяти створенню нових прийомних сімей в місті.

Виконавчий комітет (опікунська рада)

 1. Вирішення відповідно до законодавства питань про надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам, Ветеранам війни та праці, інвалідам з дитинства, багатодітним сім’ям, окремим категоріям малозахищених верств населення, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Виконавчий комітет (постійна комісія з соціальних та житлових питань)

 1. Вирішення питань про надання за рахунок коштів місцевого бюджету ритуальних послуг у зв’язку з похованням самотніх громадян, учасників АТО, ветеранів війни та праці, а також інших категорій малозабезпечених громадян; надання допомоги на поховання громадян в інших випадках, передбачених  законодавством.

Виконавчий комітет (постійна комісія з соціальних та житлових питань)

 

 

Перший заступник

міського голови                                                            О.В.Гнатюк

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: