8 Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014) шляхом приєднання до Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772)

Дата публікації 20.8.2021 16:29:49

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 вересня 2021 року           м. Сквира                         №    -11-VIIІ

Про реорганізацію Комунального підприємства

«Сквирське комунальне господарство» ( Код ЄДРПОУ 34921014)

Відповідно до п. 30 ч. 1 ст. 26, п. 3 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», п.1 ст. 104 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи пропозицію міського голови, висновки постійної комісії Сквирської міської  ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Реорганізувати комунальне підприємство «Сквирське комунальне господарство», код згідно з ЄДРПОУ 34921014, шляхом приєднання до комунального підприємства «Сквираблагоустрій» код згідно з ЄДРПОУ 43131772
  2. Утворити комісію з реорганізації комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», код згідно з ЄДРПОУ 34921014, шляхом приєднання до комунального підприємства «Сквираблагоустрій» код згідно з ЄДРПОУ 43131772 (далі – Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком 1.
  3. Комісії провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством та забезпечити попередження працівників комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» відповідно до чинного законодавства з дати прийняття рішення.
  4. Встановити термін для пред’явлення кредиторами своїх вимог протягом двох місяців з моменту оприлюднення повідомлення про реорганізацію комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», код згідно з ЄДРПОУ 34921014, шляхом приєднання до комунального підприємства «Сквираблагоустрій» код згідно з ЄДРПОУ 43131772  на офіційному сайті Сквирської міської ради та у районній газеті «Вісник Сквирщини».
  5. Комісії, у встановленому законом порядку, після закінчення строку двох місяців, забезпечити складання передавального акту (балансу), який повинен містити відомості про склад майна, положення про правонаступництво щодо зобов’язань в частині передавального акта (балансу) та подати його на затвердження Сквирської міської ради.
  6. Начальнику комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення про реорганізації комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», код згідно з ЄДРПОУ 34921014, шляхом приєднання до комунального підприємства «Сквираблагоустрій», код з ЄДРПОУ 43131772 та подати в установленому законом порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.
  7. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Сквирської міської ради та у районній газеті «Вісник Сквирщини».
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                      Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                       Т.Г.Власюк

Заступник міського голови                                                В.В.Черненко

Заступник міського голови                                               Л.В.Сергієнко

Начальник юридичного відділу                                        І.С.Кваша

Виконавець:

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та жкг                                            О.Степаненко

Рекомендовано до внесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                               М.Сиворакша

до рішення сесії міської ради

від 02 вересня 2021року

№   - 11-VІІІ

СКЛАД КОМІСІЇ

З РЕОРГАНІЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«СКВИРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО»,

КОД ЄДРПОУ 34921014, ШЛЯХОМ ПРИЄДНАННЯ ДО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«СКВИРАБЛАГОУСТРІЙ» , КОД ЄДРПОУ 43131771

ПІБ

посада

Ідент.код

Голова ліквідаційної комісії

Черненко

Віталій Валерійович

заступник Сквирського міського голови

Члени комісії

Сергієнко Людмила Вікторівна

заступник Сквирського міського голови

Адамчук

Леонора Юріївна

начальник фінансово-господарського відділу Сквирської міської ради - головний бухгалтер

Скарбовійчук

Олександр Петрович

начальник комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство»

Гнатюк Олександр Васильович

В.о.директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

Чмирь Максим Миколайович

голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

Сиворакша Микола Васильович

голова постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища

Бойко Лариса Борисівна

Головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради

Адреса комісії з реорганізації: 09001, м.Сквира, вул.Богачевського, 28.

Міський голова                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА