(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

8 Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району (відділ культури, молоді і спорту)

 
Дата публікації 28.5.2021 9:6:5
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від 08 червня 2021 року                   м. Сквира                             №   -8-VIII

Про прийняття у власність Сквирської

міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)

майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району

(відділ культури, молоді і спорту)

         Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73, п.10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», статті 133 Господарського Кодексу України,   враховуючи рішення Сквирської районної ради від 22.10.2020 №09-48-07 «Про безоплатну передачу об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності територіальної громади міста Сквира», рішення Сквирської міської ради від 22.10.2020 № 1502-61-VІІ «Про безоплатне прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сквирського району в особі Сквирської районної ради до комунальної власності територіальної громади Сквирської міської ради», рішення Білоцерківської районної ради від 10.02.2021  № 060-04-VІІІ «Про утворення комісії з передачі майна із спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності територіальних громад», розпорядження Сквирського міського голови від 10.02.2021 №17-ОД «Про утворення комісії з приймання майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради», з метою забезпечення вимог чинного законодавства щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад ліквідованих районів у комунальну власність територіальних громад,  враховуючи пропозиції постійної комісії Сквирської міської ради питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, Сквирська міська рада VІІІ скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) майно, зазначене в акті приймання-передачі від 05.03.2021, що додається та є невід’ємною частиною цього рішення.

2. Затвердити акт приймання-передачі майна від 05.03.2021 із спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної  власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради.

3. Визначити балансоутримувачем та закріпити на праві оперативного управління майно, зазначене в акті приймання-передачі від 05.03.2021, за відділом культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44018352).

          4. Начальнику відділу культури, молоді і спорту Сквирської  міської ради Клебанівській О.С. вжити заходів щодо обліку майна, зарахувати майно, зазначене в акті приймання-передачі від 05.03.2021, на баланс відділу культури, молоді і спорту, забезпечити  внесення відповідних змін до бухгалтерського обліку та  призначити відповідальних за збереження майна.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

Міський голова                                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

Погоджено :

Секретар міської ради                                                             Т. Власюк

Заступник міського голови                                                      В.Черненко

Заступник міського голови                                                          Л.Сергієнко

Заступник міського голови                                                      В. Бачинська

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                       І. Кваша

 

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                                      О.Степаненко

 

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охороною навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: