75-5-VІІІ Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власної нежитлової будівлі ФОП Шелесту Миколі Васильовичу по вул. Соборна, 24 -А в м.Сквира

Дата публікації 1.3.2021 9:3:9

Про надання в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

для обслуговування власної нежитлової

будівлі ФОП Шелесту Миколі Васильовичу

по вул. Соборна, 24 -А в м.Сквира

Розглянувши заяву ФОП Шелест Миколі Васильовичу про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Соборна, 24 - А у м. Сквира, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, враховуючи пропозиції постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати в оренду фізичній особі підприємцю Шелесту Миколі Васильовичу земельну ділянку площею 0,0087 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Соборна, 24 - А у м. Сквира, терміном на 10 (десять) років.

Кадастровий номер земельної ділянки 3224010100:01:057:0047. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07).

Встановити річну орендну плату за орендовану земельну ділянку в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (48337,20) грн., що складає 5800,46 грн. на 1 рік.

1. Орендна плата повинна вноситися в рівних долях щомісячно, протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця на розрахунковий рахунок Сквирської міської ради.
  2. Доручити міському голові Левіцькій В.П. укласти договір оренди земельних ділянок у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
  3. Орендарю земельної ділянки здійснити державну реєстрацію договору в установленому законодавством порядку.
  4. Відділу Держгеокадастру в Сквирському районі внести необхідні зміни до земельно-кадастрової документації.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                      Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

23 лютого 2021 року