6 Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств Сквирської міської територіальної громади

Дата публікації 9.11.2021 15:46:23

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ    Р І Ш Е Н Н Я

від 23 листопада 2021 року           м. Сквира                         № __ 15-VIIІ

Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств  Сквирської міської територіальної громади

Відповідно до Конституції України ,статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», враховуючи висновки постійних комісій Сквирської міської ради, з метою посилення мотивації керівників комунальних підприємств щодо покращення фінансових показників роботи підприємств, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Положення про преміювання керівників комунальних підприємств Сквирської міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку

Міський голова    Валентина ЛЕВІЦЬКА

до рішення сесії  міської

ради VIIІ скликання

23.11.2021 р. №  -15-VIII

про преміювання керівників комунальних підприємств

Сквирської міської територіальної громади

1. Загальні положення

1.1. Положення про преміювання керівників комунальних підприємств Сквирської міської територіальної громади (далі – Положення) передбачає умови преміювання керівників комунальних підприємств (далі – керівники) з метою посилення мотивації щодо покращення фінансових показників роботи підприємств.

1.2. Преміювання керівників здійснюється на підставі бухгалтерських даних та за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за звітний період.

1.3. Премія нараховується за фактично відпрацьований час у звітному періоді за рахунок фонду оплати праці або прибутку підприємства.

1.4. Подання на преміювання готується керівником та подається міському голові на затвердження.

2. Умови преміювання

2.1. Преміювання керівників за підсумками роботи здійснюється відповідно до  розпорядження міського голови за погодженням з заступниками міського голови відповідно до розподілу обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови.

2.2. Основою для розрахунку розміру премії керівників є показники роботи підприємства за звітний квартал, який подається до 15-го числа місяця наступного за звітним кварталом за формою згідно з додатком 1 до цього положення.

2.3. За належне виконання обов’язків, фінансових показників керівнику встановлюється премія за результатами роботи за квартал та за рік.

2.4. Премія не нараховується або зменшується у разі:

- наявності заборгованості підприємства з виплати заробітної плати у відповідному квартальному або річному звітному періоді премія за такий поточний звітний період;

- збільшення розміру заборгованості підприємства з виплати заробітної плати у поточному квартальному або річному звітному періоді порівняно з попереднім аналогічним звітним періодом;

- погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, порушення трудової дисципліни, у тому звітному періоді, коли виявлено відповідне порушення.

3. Порядок оцінювання роботи керівників

3.1. Розмір премії визначається за результатами роботи керівників за квартал та рік.

3.2. Розмір премії за підсумками роботи за квартал та рік визначається положенням про оплату праці керівників комунальних підприємств Сквирської міської територіальної громади, затвердженим рішенням Сквирської міської ради.

3.3. Премія керівникам виплачується за результатами роботи підприємства у попередньому кварталі та за рік.

Розмір премії за підсумками роботи за квартал та рік керівникам може бути зменшено за невиконання окремих доручень міського голови, заступників міського голови Сквирської міської ради.

3.4. У разі погіршення показників роботи підприємства за звітний період, з незалежних від керівника причин, керівнику необхідно подати до звіту письмове пояснення на ім’я заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови.

3.5. Премія нараховується за фактично відпрацьований час. За час відпусток, тимчасової непрацездатності премія не виплачується.

3.6. Керівникам комунальних підприємств, які знаходяться в стадії ліквідації, банкрутства чи фактично не здійснюють діяльності, розрахунок премії за підсумками роботи не нараховується.

3.8. Керівникам, яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

Секретар міської ради                                             Тетяна ВЛАСЮК

до Положення про преміювання

керівників комунальних підприємств

Сквирської міської

територіальної громади

(назва підприємства)
за ________________20__ р.
(квартал/рік)

Основні фінансові показники підприємства

Найменування показників

За звітний квартал/рік (тис. грн.)

За попередній квартал/рік

(тис. грн.)

Аналогічний квартал/рік

попереднього року (тис. грн.)

Дохід

Витрати

Прибуток/збиток

Заборгованість по З/П