5 Про надання дозволу на передачу майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778)

Дата публікації 28.5.2021 16:44:47

Проєкт

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

від 08 червня 2021 року                     м. Сквира             №05-8-VIII

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 136, 137 Господарського Кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статуту комунального підприємства «Сквир-водоканал», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №132-4-VIII, статуту комунального підприємства «Сквираблагоустрій», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №131-4-VIII з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на передачу комунального майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772), на баланс та в господарське відання комунальному підприємству «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778) автомобіль ГАЗ-5319, спеціальний, фургон, рік випуску 1991, реєстраційний номер 79-56 КХН балансова вартість 7751,87 гривень.

2. В.о.директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Музиці С.О. та директору комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурду Ю.Д. створити комісії з передачі та приймання майна, протягом двох тижнів підготувати акти приймання-передачі майна та подати їх на затвердження Сквирському міському голові.

3. Начальнику відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради Кваші І.С. забезпечити укладання договору на право господарського відання майном.

4. Директору комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурду Ю.Д. вжити заходів щодо реєстрації в інтересах Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради права власності на вказане майно.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                           Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено :

Секретар міської ради                                                          Т. Власюк

Заступник міського голови                                                   В.Черненко

Заступник міського голови                                                   Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                              І. Кваша

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                         О. Степаненко

Внесено на розгляд

Начальник КП «Сквираблагоустрій»                                   С. Музика

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охороною навколишнього середовища                            М. Сиворакша

Пояснювальна записка

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 133, 136, 137 Господарського Кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», положення про відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради, затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 22.12.2020 №27-3-VIII, статуту комунального підприємства «Сквир-водоканал», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 21.01.2021 №132-4-VIII,  з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Сквирської міської територіальної громади підготовлений цей проєкт рішення.

Начальник відділу капітального

будівництва, комунальної власності