Дата публікації 23.2.2022 16:40:16

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 лютого 2022 року                    м. Сквира                             №31-19-VIII

Про приєднання та внесення змін до юридичної особи

Самгородоцький навчально-виховний комплекс

«заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів –

заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради

Київської області (код ЄДРПОУ 25303262)

Відповідно до статей 104-107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанови Верховної ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», рішення сесії Сквирської міської ради від 27 жовтня 2021 року №06-14-VIII «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Самгородоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради», враховуючи висновок постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Приєднати до юридичної особи Самгородоцький навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303262) в результаті реорганізації юридичну особу Самгородоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25772422).

2. Внести зміни до відомостей про місцезнаходження юридичної особи Самгородоцький навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303262), а саме змінити адресу юридичної особи з: 09040, Київська область, Сквирський район, село Самгородок, вулиця Центральна, будинок 8, на: 09040, Київська область, Білоцерківський район, село Самгородок, вулиця Центральна, будинок 8.

3. Внести зміни до відомостей про місцезнаходження засновника Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 25303262), а саме змінити адресу засновника з: 09000, Київська область, Сквирський район, місто Сквира, вулиця Богачевського, будинок 28, на: 09001, Київська область, Білоцерківський район, місто Сквира, вулиця Богачевського, будинок 28.

4. Внести зміни до Статуту Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області, а саме в пункті 1.4. Юридична адреса Закладу змінити з: 09040, Київська область, Сквирський район, село Самгородок, вулиця Центральна, будинок 8, на: 09040, Київська область, Білоцерківський район, село Самгородок, вулиця Центральна, будинок 8.

5. Директору Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області Ніні Дячук здійснити заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей та Статуту.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії.

Міська голова                                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА