29 Про звітування сектору превенції відділу поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області з питань роботи дільничних офіцерів поліції у 2021 році

Дата публікації 7.2.2022 14:23:56

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

від ____ лютого 2022 року                  м. Сквира                                   _____

Про звітування сектору превенції відділу поліції № 1

Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області

з питань роботи дільничних офіцерів поліції у 2021 році

Відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою охорони громадського порядку, забезпечення публічної безпеки на території Сквирської міської територіальної громади  та вжитих заходів із запобігання правопорушень, підвищення довіри населення, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Взяти до відома звіт сектору превенції відділу поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області з питань роботи дільничних офіцерів поліції у 2021 році.

2. Рекомендувати сектору превенції відділу поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області започаткувати нові напрямки профілактичної роботи з населенням, покращити виявлення та документування правопорушень, пов’язаних з вживанням алкогольних напоїв в публічних місцях, нелегальною торгівлею, здійснювати виступи у ЗМІ, збільшити кількість відвідування дітей за місцем проживання, навчання, з метою виявлення дітей, які страждають від насильства.

3. Опублікувати рішення на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міську голову Валентину Левіцьку.

Голова виконкому                                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО :

Заступник міського голови                               Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                  Валентина БАЧИНСЬКА

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради                   Наталія ЗГАРДІВСЬКА

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради                               Ірина КВАША

Уповноважений міської ради

з питань запобігання корупції                             Віктор САЛТАНЮК

про роботу  сектору превенції ВП №1 Білоцерківського РУП

за 12 місяців 2021 року

Робота СП була спрямована на  співпрацю з громадою, охорону публічного порядку в  населених пунктах громади, виявлення та припинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Результати діяльності ДОП

За 12 місяців 2021 року безпосередньо сектором превенції по лінії карного розшуку розкрито 48 кримінальних правопорушень.

Взято участь в розкритті 251 кримінальних правопорушень.

Перебувало на розгляді 1451 звернень та повідомлень громадян.

Робота з раніше судимими

Згідно проведеної звірки за грудень місяць 2021 року  на профілактичному обліку ВП №1 перебуває

АН

6

ФАН

34

Раніше судимих

5

Умовників

44

ВСЬОГО

89

З початку 2021 року під адміністративний нагляд по ініціативі поліції взято  –  10 осіб.

Стан адміністративної практики ДОП

Складено адміністративних протоколів/постанов в 2021 році- 1319,

відносно неповнолітніх складено 13 протоколів

До адміністративної відповідальності за

• ст.160 КУпАП притягнуто 10 осіб,
  •  ст. 44 КУпАП - 10 осіб
  •  ст. 51 КУпАП -1, ст.
  • ст. 173 КУпАП- 22 особи.
  • ст.152 – 23 особи
  • ст.173-2 – 142 особи
  • ст. 175-1 – 288 осіб
  • ст.176 - 15
  • ст.177 – 238 осіб
  • ст.178 – 312 осіб

З початку 2021 року здійснено 32 виступи в освітніх закладах (залучено 1150 дітей).

Домашнє насильство

До адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП притягнуто 154 особи, винесено ТЗП 35.

За 12 місяців 2021 у  ВП №1 зареєстровано 4 кримінальних правопорушень передбачених ст. 126-1 КК України (Домашнє насильство).

З початку 2021 року проведено 13 спільних рейдів із галузевими службами відділу поліції № 1 та зацікавленими службами Сквирської міської ради у закладах та  місцях відпочинку молоді. На кінець грудня 2021 року здійснено 78 перевірок сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Стан попередження вуличної злочинності

З метою забезпечення надійної охорони публічного порядку, безпеки дорожнього руху на території обслуговування в місцях розташування об’єктів відпочинку та масового скупчення громадян з метою своєчасного попередження правопорушень організовано роботу працівників поліції та забезпечено необхідну кількість нарядів поліції, які здійснюють патрулювання, забезпечено їх належне екіпірування, контроль за несенням служби.

Забезпечено участь керівників галузевих служб у підготовці та проведенні інструктажів нарядів перед виходом їх на службу. Особовий склад націлено на сумлінне виконання службових обов'язків, дотримання законності та службової дисципліни при спілкування з громадянами. Здійснюється контроль за їх роботою.

Зосереджено увагу на попередженні посягань кримінального характеру, в першу чергу хуліганств, розбоїв, грабежів, на особисту та майнову безпеку громадян, виявлення криміногенного елементу, дітей, які залишились без догляду, вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин.

Забезпечено постійний контроль за особами, які знаходяться  під адміністративним наглядом, раніше засудженими та іншими категоріями осіб, що перебувають на обліку в поліції.

За 12 місяців 2021 у  ВП №1 зареєстровано 60 кримінальних правопорушень скоєних у громадському місці.

Основними причинами вчинення злочинів в громадських  місцях є відсутність інформації про підготовку чи вчинення кримінальних правопорушень, які залишились невідомі правоохоронним органам

Т.в.о. начальника  СП ВП№1

Білоцерківського РУП