(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

3 Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 
Дата публікації 16.9.2021 16:27:53
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ____________ 2021 року                   м. Сквира                             № ______

 

Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію заступника Сквирського міського голови Черненка В.В. «Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років»,  відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», з метою виконання заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Сквирської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, затверджених рішенням виконавчого комітету  від 01.06.2021 № 13/14, забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 років,  враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Взяти до відома інформацію заступника Сквирського міського голови Черненка В.В. «Про хід підготовки комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років».

2. До початку опалювального періоду 2021-2022 років керівникам комунальних підприємств, установ та організацій забезпечити безумовне виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

 3. Покласти персональну відповідальність на керівників установ та організацій за своєчасний початок та стале проходження опалювального періоду, безперебійну подачу теплоносіїв до об’єктів соціальної сфери, в бюджетні установи та організації.

4. В.о. директора КП «Сквираблагоустрій» Гнатюку О.В. організувати та забезпечити своєчасне виконання робіт з утримання вулично-дорожньої мережі в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, забезпечити запас пісчано-соляної суміші.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

 

Міський голова                                                                  Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Погоджено :

Секретар міської ради                                                                  Т. Власюк

Заступник міського голови                                                          В.Черненко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                       І. Кваша

 

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                                      О.Степаненко

 

 

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

 

 

            Додаток

до рішення сесії

Сквирської  міської ради

 від _________№  - -VIII

 

 

Інформація

про хід підготовки комунальної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 

 

Комунальне підприємство «Сквираблагоустрій»

Одним із ключових видів діяльності комунального підприємства «Сквираблагоустрій» є поточне та зимове утримання дорожньої мережі відповідно до «Програми утримання та розвитку дорожнього господарства  Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Сквирської міської ради № 16-3-VІІІ від 22.12.2020 року.

Для забезпечення належного технічного стану доріг міста комунальним підприємством в поточному році проведено:

- поточний ремонт доріг (біло-щебеневе покриття) на суму  1 181,6 тис. грн. (вулиці Успенська від № 85, Плугатаря, Папаніна від № 23, Пушкіна від №8, Лугова, Котляревського, Садова, Піщана від №60 до №82 та провулки Лівобережний, Слобідський від №2);

-  дрібний ямковий поточний ремонт доріг на суму 124,7 тис. грн. ( вулиці Червона, Соборна, Богачевського, М. Рильського, Слобідська, Липовецька, Маслова та провулок Якушкіна).

Підготовлено 3 одиниці спеціалізованої техніки, яка буде задіяна до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Для ліквідації ожеледиці в зимовий період заготовлено 50 тонн піщано-соляної суміші при плановій потребі 635 тонн.

На протязі 2021 року Сквирською міською радою вносились зміни в діючу Програму в частині перепланування кошторисних призначень із придбання протиожеледної суміші  та її доставки для зимового утримання  в сумі 400 000 грн. на поточний ремонт доріг в м. Сквира (біло-щебеневе покриття) .

Для своєчасної підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період - придбання протиожеледної суміші просимо внести зміни в  «Програму утримання та розвитку дорожнього господарства  Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» та збільшити кошторисні призначення на загальну суму 350 000 грн.

 

Комунальне підприємство «Сквирське комунальне господарство»

Під час підготовки житлових будинків до осінньо-зимового періоду спеціалістами КП «Сквирське комунальне господарство» проведено наступні роботи:

- Замуровування слухових вікон у підвальних приміщеннях за адресами: вул.Незалежності, №145, №147, вул. Богачевського №15, №17, №51, №53, пр.Каштановий,6, пр.Горького,3а.

- Частковий ремонт вхідних дверей у підвальних приміщеннях та утеплення труб мережі водопостачання з метою запобігання їх розмерзання при низьких температурах узимку.

- Очистка та частковий ремонт зливових систем у багатоповерхових будинках, а саме : вул.Незалежності, №145, №147, вул. Богачевського, №15, №17, №51, №53, пр.Каштановий,6, пр.Горького,3а, вул.Соборна, №11, №19, №29, вул.Київська, №5.

- Забивання слухових вікон з метою уникнення попадання снігу та дощу на горища будинків.

Також КП «СКГ» повідомляє, що в ході підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 р. на підприємстві виникає багато проблем стосовно житлових будинків, а саме:

- Дахи: вул.Соборна,29, вул.Соборна,19 (готова проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт даху будинку), вул.Незалежності,145, вул.Набережна,15;

- Ремонт внутрішньо будинкової системи водопостачання проводиться по плану, але потрібна заміна труб майже в усіх будинках.

 

Комунальне підприємство «Сквир-водоканал»

За період з травня по серпень 2021 року КП «Сквир-водоканал» проводило роботи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період за кошти підприємства, а саме:

- ремонт водопровідних мереж

- ремонт, промивка, прочистка каналізаційної мережі

- підготовка споруд (ВОС і КОС)

- ремонт та заміна насосів на свердловинах

- ремонт обладнання на ВНС

- ремонт КНС

- ремонт обладнання на КНС

- ремонт (заміна воріт, даху та інше на свердловинах і КНС)

- ремонт пісколовки та насосів на очисних спорудах та інше.

В зв’язку з постійним дефіцитом обігових коштів (рентабельність виробництва протягом 2021 року складає від мінус 15% до мінус 20%) на підприємстві склалася непроста ситуація. Для 100% підготовки КП «Сквир-водоканал» до осінньо-зимового періоду 2021-2022рр. потрібно 620-650 тис. грн. для закупки змінних агрегатів та обладнання, яке має для підприємства стратегічне значення (див. листи №273 від 12.07.2021р., №289 від 02.08.2021р.,

№304 від 03.09.2021р.).

Без закупівлі цього обладнання та агрегатів та їх установки, КП «Сквир-водоканал» не має права звітувати про 100% готовність до зими.

 

 

Підготовка закладів освіти

З метою підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період спільними зусиллями працівників, батьків, спонсорів завершено поточний ремонт приміщень, також за кошти міського бюджету виконано такі ремонтні роботи: Горобіївський НВК (поточний ремонт даху), Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій «Перспектива» (поточний ремонт аварійних виходів, поточний ремонт частини відмостки), Сквирський ЗДО №2 (поточний ремонт системи для захисту від блискавок та заземлюючого контру), Сквирський ЗЗСО №3 (поточний ремонт системи для захисту від блискавок та заземлюючого контру), Рудянський ЗДО (поточний ремонт системи для захисту від блискавок та заземлюючого контру), Рудянська філія Шамраївського НВК (поточний ремонт електрообладнання), Сквирський ЗДО №1 (поточний ремонт системи опалення), Сквирський академічний ліцей (поточний ремонт коридорів).

Проведено заміну лічильників електроенергії у 5 закладах освіти.

За кошти обласного бюджету (із співфінансуванням з місцевого бюджету) здійснюється капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Сквирського академічного ліцею.

Розпочато капітальний ремонт по облаштуванню протипожежної сигналізації у Сквирському академічному ліцеї.

Тривають роботи по переведенню частини приміщення Шапіївського НВК на електроопалення.

В освітній системі громади функціонує 22 заклад загальної середньої освіти,  які мають 7 котелень на газу  та 15  на альтернативних  видах палива (дрова та вугілля);  6 закладів дошкільної освіти, які мають 1 електричну котельню,  4  котелень  на газу, 1 -  на альтернативному виді  палива (дрова).  В усіх котельнях проведено поточний ремонт.

Закуплено 72 вогнегасники для закладів освіти, проведено заміри опору ізоляції у закладах освіти та котельнях, перезаряджено вогнегасники,  проведено повірку вузлів обліку газу в Сквирському ЦДЮТ, Антонівському НВК та Сквирському ЗДО № 2 «Малятко». Проведено перевірку димовентиляційних каналів, повірку манометрів, повірку газосигналізаторів та спрацювання електромагнітного клапана, виготовлено проєкти «Модернізація вула обліку котельні Чубинецького НВК», «Модернізація вузла обліку котельні Буківського НВК». До 30.09.2021 р. планується провести навчання відповідальних за газове господарство та постійних операторів газових котелень.

Проблемні питання

1. У зв’язку зі зміною істотних обставин, постачальник природного газу ТОВ «Енергія України» не має можливості постачати природний газ, оскільки ціна за умовами договору за 1 тис. м. куб. є значно нижчою від цін закупівлі газу станом на сьогодні. Договір з цим постачальником буде розірвано. Оголошено нові відкриті торги на закупівлю природного газу для потреб закладів освіти до кінця 2021 року.

2. Нестача планових призначень по закладах освіти до кінця 2021 року для закупівлі природного газу (орієнтовно 2 млн. грн.), теплової енергії (2,1 млн. грн.), водопостачання (орієнтовно 60 тис. грн.) та дрів (орієнтовно 200 тис. грн.).

3. Нестача планових призначень для проведення реконструкції вузлів обліку газу в котельні Буківського НВК та котельні Чубинецького НВК.

4. Наявний борг сектору освіти за 2020 рік  Сквирській дільниці Білоцерківської ФЕГГ у сумі 42344,84 гривень

 

Підготовка закладів культури

У відділі культури, молоді і спорту на балансі перебуває дві котельні: котельня дитячої школи мистецтв, яка обслуговує ДШМ, та теплогенераторна міського Будинку культури, яка обслуговує міський Будинок культури, Центральну міську та дитячу бібліотеки, а також міський народний краєзнавчий музей.

Під час опалювального сезону на обох котельнях проводиться технічне обслуговування спеціалізованими підприємствами, які мають відповідні дозволи на провадження такої діяльності.

Котельня ДШМ перебуває у задовільному стані. У минулому опалювальному сезоні усі компоненти працювали добре. Протягом вересня 2021 року буде поведено усі необхідні підготовчі заходи для запуску котельні: заміри опору ізоляції, повірка сигналізатора, контрольно-вимірювальних приладів газу, вентиляційних та димових каналів, чергова перевірка стану блискавкозахисту. Оператор котельні пройшов навчання. Проведено перезарядку та технічне обслуговування вогнегасників.

Теплогенераторна міського  будинку культури складається з двох модулів нагріву МН120 «Бернард» і нагально потребує капітального ремонту, оскільки за 14 років експлуатації ремонти не проводилися, а на даний час вийшли з ладу саме модулі – водообмінники та горілки (працює одна в одному з двох модулів), не спрацьовує автоматика, а також прогоріли димові канали. Опалювальна площа складає більше1500 кв.м. В міському  будинку культури проводяться основні культурні заходи громади, постійно займаються дорослі та дитячі художні колективи.

Сквирська міська рада на 11 сесії VIII скликання від 02 вересня 2021 року ухвалила рішення про виділення 170 тис. грн. на ремонт газового котла міського будинку культури.

Станом на 01.09.2021 проведено перезарядку та технічне обслуговування вогнегасників. Подано заявку на навчання оператора котельні. Лічильник та модуль дистанційної передачі даних знаходяться на повірці.

Крім того для безперебійного забезпечення установ культури природним газом та електроенергією на період жовтень-грудень 2021 року потрібно додатково збільшити кошторисні призначення за даними статтями: близько 77 тис. грн. – світло; близько 220 тис. грн. – на газ (при ціні газу на сьогодні, якщо ціна зросте – відповідно сума збільшиться).

Для відшкодування енергоносіїв орендованих приміщень у відділу освіти додатково потрібно збільшити кошторисні призначення на 120 тис грн. (світло, вугілля, тепло).

Мають опалення 13 сільських установ, з них 5 перебуває в приміщеннях відділу освіти. Опалюються за допомогою електричного опалення, теплопостачання, вугілля.

 

Підготовка КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня»

Адміністрація КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня» повідомляє, що підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр. розпочалася з червня 2021 року.

На даний час підрядною організацією проводиться ремонт котлів системи теплопостачання та установка малопотужного котла для нагріву води для потреб пральні.

Проведено торги по капітальному ремонту системи теплопостачання лікувального(хірургічного) корпусу. Розпочато ремонтні роботи. Завершення планується до кінця вересня.

Заплановано використати власні кошти, отримані від НСЗУ.

Підрядною організацією проведено повірку лічильника теплової енергії,  проведено ремонт системи хімводоочистки.

Продовжується встановлення лічильників води до окремих корпусів лікувального закладу з метою налагодження контролю ефективного використання води та контролю цілісності системи водопостачання.

Проведена заміна (повірка) лічильника води системи водопостачання.

Оголошено відкриті торги по закупівлі теплової енергії.

Проводяться поточні ремонтні роботи системи теплопостачання, водопостачання та роботи системи електрозабезпечення.

     

Підготовка КНП СМР «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

У комунальному некомерційному підприємстві Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на даний час перебуває три об’єкти, які опалюються природним газом за договором з ТОВ «Київоблгаз збут», а саме: АЗПСМ с.Кривошиїнці, АЗПСМ с.Шамраївка, ФП с.Лаврики. Системи опалення на даних об’єкта у задовільному стані, заключні договори на технічне обстеження газовикористовуючого обладнання, перевірка димовентиляційних каналів, коштів на природний газ та розподіл газу на даний час вистачає. Заплановано навчання опалювачів газових котлів на опалювальний період. На пічному опаленні знаходяться слідуючі ФП: с.Руда, відділок Руда, с.Безпечна, с.Оріховець, с.Каленна, с.Мовчанівка, с.Рибчинці, с.Красноліси, с. Рогізна, с.М.Лисовці, с.Миньківці, с.Селезенівка, с.Цапіївка. Щодо забезпечення дровами та паливними брикетами питання частково вирішується. Всі інші АЗПСМ та ФП знаходяться на електричному опаленні за договором з ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія», коштів на електричну енергію та розподіл енергії вистачає.

Для відшкодування енергоносіїв орендованих приміщень КНП СМР Сквирська ЦМЛ, Територіальний центр (АЗПСМ с.Горобіївка борг за перше півріччя 2021 року складає 93345,22 грн.), будівлі ФП переданих на баланс центру, додатково потрібно збільшити кошторисні призначення на 200 тис.грн. (світло, тепло, газ природний).

Розглядається вирішення питання про закріплення та утримання приміщень ФП та ПЗ в інших приміщеннях, балансоутримувач яких є Сквирська МР, відділ освіти та культури Сквирської МР.

 

Підготовка комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»

В комунальній установі Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг»  функціонують три відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Горобіївка;

- відділення соціальної роботи.

1. Відділення соціальної допомоги вдома та відділення соціальної роботи:

- допомога в оформленні пільг та субсидій на житлово -    комунальні послуги;

-   допомога в придбанні твердого палива;

-  роз’яснювальна робота по експлуатації пічного опалення.

2. Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Горобіївка:

- перевірка стану пожежної сигналізації;

- проведення замірів опору – ізоляції котельні;

- поточний ремонт електричного котла (заміна тенів, кранів)

- перезарядка вогнегасників;

- поточний ремонт житлових кімнат та допоміжних приміщень;

- заготовка овочів та консервація.

Приміщення відділення стаціонарного догляду готове до роботи в осінньо-зимовий  період. Проблемні питання відсутні.

 

Приміщення Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради

З 07.02.2021 Центр надання адміністративних послуг Сквирської міської ради розміщено в нежитловій будівлі за адресою м. Сквира, пров. Якушкіна, 3А, що перебувала на балансі Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. Рішенням Сквирської міської ради від 24.03.2021 № 3-6-VIII зазначена будівля прийнята на баланс Сквирської міської ради. В вересні поточного року на будівлю виготовлено технічний паспорт. Подані документи на реєстрацію права власності.  На цей час газопостачання до будівлі відрізано, а також відсутня відповідальна особа, що матиме доступ до газово-опалювального обладнання будівлі (котельні).

В зазначеній будівлі розміщені працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, працівники Управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації та архіви зазначених установ.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                           Тетяна ВЛАСЮК

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: