(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

200 -5 -VІІІ Про прийняття у власність Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району (Відділ культури, молоді і спорту)

 
Дата публікації 1.3.2021 17:24:39
 

                                         РІШЕННЯ

Про прийняття у власність Сквирської

міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)

нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району

(Відділ культури, молоді і спорту)

 

 

 

 

 

         Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73, п.10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», статті 133 Господарського Кодексу України,   враховуючи рішення Сквирської районної ради від 22.10.2020 №09-48-07 «Про безоплатну передачу об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності територіальної громади міста Сквира»,  рішення Сквирської міської ради від 22.10.2020 № 1502-61-VІІ «Про безоплатне прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сквирського району в особі Сквирської районної ради до комунальної власності територіальної громади Сквирської міської ради», рішення Білоцерківської районної ради від 10.02.2021 № № 060-04-VІІІ «Про утворення комісії з передачі майна із спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності територіальних громад», розпорядження Сквирського міського голови від 10.02.2021 №17-ОД «Про утворення комісії з приймання майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради», з метою забезпечення  вимог чинного законодавства щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад ліквідованих районів  у комунальну власність територіальних громад,  враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) нерухоме майно, зазначене в акті приймання-передачі від  18.02.2021 № 3, що додається та є невід’ємною частиною цього рішення.

2. Затвердити акт приймання-передачі нерухомого майна від 18.02.2021 №3 із спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної  власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради.

3. Визначити балансоутримувачем та закріпити на праві оперативного управління майно, зазначене в акті приймання-передачі від 18.02.2021 № 3, за відділом культури, молоді та спорту Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44018352).

4. Начальнику відділу з питань юридичного забезпечення ради та діловодства Кваші І.С. забезпечити укладання договору оперативного  управління майном.

5. Сквирському міському голові підписати договори про закріплення майна на праві оперативного управління між власником та  користувачем.

6. Начальнику відділу адміністративних послуг Сквирської міської ради Рибаку С.В. організувати роботу щодо проведення перереєстрації права власності на  майно, зазначене у додатку  до цього рішення.

         7. Начальнику відділу культури, молоді та спорту Сквирської  міської ради Клебанівській О.С. вжити заходів щодо обліку майна, зарахувати майно, зазначене в акті приймання-передачі від 18.02.2021 № 3, на баланс відділу культури, молоді та спорту, забезпечити  внесення відповідних змін до бухгалтерського обліку та  призначити відповідальних за збереження майна.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

 

Міський голова                                                               Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

м.Сквира

23 лютого 2021 року

№ 200 -5 -VІІІ

        ПОГОДЖЕНО

 

          ЗАТВЕРДЖЕНО

Сквирський міський голова

 

Т.в.о. голови Білоцерківської                                                                  районної ради

 

_______________ В.П.Левіцька

 

 

_____________ А.П.Чичикало

 

АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ

 

 м. Сквира                                                                     ____________  2021 року

 

Ми, що нижче підписалися, голова та члени комісії з передачі майна зі спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності  Сквирської міської територіальної громади, створеної відповідно до рішення  Білоцерківської районної ради від 10.02.2021 № 060-04-VІІІ у складі:

Голови комісії: Федорчука В.В. – заступника голови Білоцерківської районної ради;

Членів комісії: Потапенка С.А., спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату Білоцерківської районної ради;

 Ровенка  В.І., головного спеціаліста  юридичного відділу виконавчого апарату Білоцерківської районної ради;

Рудешко В.В., депутата районної ради, заступника голови постійної комісії Білоцерківської районної ради VІІІ скликання з питань комунальної власності та приватизації,

та голова і члени комісії з приймання майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради, створеної розпорядженням Сквирського міського голови від 10.02.2021 р. №17-ОД, у складі:

Голови комісії: Черненка  В.В., заступника міського голови;

Членів комісії: Руцької М.Р., головного спеціаліста фінансово-господарського відділу Сквирської міської ради;

Бойко Л.Б., головного спеціаліста відділу з питань юридичного забезпечення та діловодства  Сквирської міської ради;

Тернової  Н.М., бухгалтера  І категорії відділу фінансово-господарського забезпечення та обслуговування мереж і закладів культури;

Можарівської  Л.В., бухгалтера  І категорії дитячої школи мистецтв,

відповідно до рішення Сквирської районної ради від 22.10.2020             №09-48-07, згідно з яким із спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності територіальної громади міста Сквира було передано майно, яке відповідно до рішення Сквирської міської ради від 22.10.2020 № 1502-61-VІІ було прийнято до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради, склали цей акт про наступне:

- Білоцерківська районна рада, як правонаступник майна спільної власності територіальних громад Сквирського  району, передає, а Сквирська міська рада приймає майно згідно додатку до цього акту.

Кількість об’єктів нерухомого майна  9.

Балансова вартість: 1 872 479,60 гривень.

Балансоутримувач: Сектор культури, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації (ЄДРПОУ 33968030), що знаходиться за адресою: вул. Богачевського, 70, м. Сквира, Київської області, 09001.

До складу нерухомого майна, що передається належать: споруда школи мистецтв та мінікотельня школи мистецтв; сарай та приміщення районної бібліотеки; приміщення будинку культури, гаражі (сарай цегляний), уборна на 4 очка, котельня; слободянський клуб.

Додатки до передавального акту:

- перелік майна – на 1 арк.;

- технічний паспорт на нежитлову будівлю дитячої школи мистецтв - на 5 арк.;

- технічний паспорт на нежитлові будівлі районного Будинку культури (приміщення Будинку культури, сарай, уборна, котельня) – на 11 арк.;

- технічний паспорт на нежитлову будівлю центральної районної та дитячої бібліотеки  – на 5 арк.

- копії витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власника:

  • Будівля школи мистецтв номер 113646089 від 12.02.2018 року на 1 арк.;
  • Будівлі Будинку культури та котельні-гаражів номер 122742691 від 04.05.2018 року на 1 арк.;
  • Будівля центральної районної та дитячої районної бібліотеки номер 113642907 від 12.02.2018 року на 1 арк.;
  • Будівля клубу (Слобода) номер 80934734 від 22.02.2017 року на 1 арк.

Усього: документи на 26 арк.

 

Комісія з передачі майна зі спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності  Сквирської міської територіальної громади:

 

Голова комісії: ________________  В.В.Федорчук

Член комісії:     ________________  С.А.Потапенко

Член комісії:     ________________  В.І.Ровенко

Член комісії:     ________________  В.В.Рудешко

 

Комісія з приймання майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради:

 

Голова комісії: ________________  Черненко  В.В.

Член комісії:     ________________  Руцька М.Р.

Член комісії:     ________________  Л.Б.Бойко

Член комісії:     ________________  Тернова Н.М.

Член комісії:     ________________  Можарівська Л.В.

  Пояснювальна записка

 

         Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73, п.10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», статті 133 Господарського Кодексу України,   враховуючи рішення Сквирської районної ради від 22.10.2020 №09-48-07 «Про безоплатну передачу об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності територіальної громади міста Сквира»,  рішення Сквирської міської ради від 22.10.2020 № 1502-61-VІІ «Про безоплатне прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сквирського району в особі Сквирської районної ради до комунальної власності територіальної громади Сквирської міської ради», рішення Білоцерківської районної ради від 10.02.2021 № № 060-04-VІІІ «Про утворення комісії з передачі майна із спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності територіальних громад», розпорядження Сквирського міського голови від 10.02.2021 №17-ОД «Про утворення комісії з приймання майна із спільної власності територіальних громад Сквирського району  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради», з метою забезпечення  вимог чинного законодавства щодо передачі у комунальну власність територіальних громад, усіх об’єктів спільної власності територіальних громад району, які знаходяться на території цих територіальних громад,  підготовлений даний проєкт рішення.

 

Начальник відділу  капітального

будівництва, комунальної власності

та житлово-комунального господарства                             Ольга Степаненко

 

 

ЮРИДИЧНИЙ ВИСНОВОК

 

Витяг з Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

Стаття 60. Право комунальної власності

 

2. Підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальним громадам безоплатно державою, іншими суб'єктами права власності, а також майнових прав, створення, придбання майна органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом.

Розділу V.  Прикінцеві та перехідні положення.


10. З набранням чинності цим Законом майно, яке до прийняття Конституції України у встановленому законодавством порядку передане державою до комунальної власності адміністративно-територіальних одиниць та набуте ними на інших законних підставах, крім майна, що відчужене у встановленому законом порядку, є комунальною власністю відповідних територіальних громад сіл, селищ, міст.

Майно, передане до комунальної власності областей і районів, а також набуте на інших законних підставах, є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст, управління яким відповідно до Конституції України здійснюють районні та обласні ради або уповноважені ними органи. Відчуження зазначеного майна здійснюється лише за рішенням власника або уповноваженого ним органу.

За пропозицією сільських, селищних, міських рад районні, обласні ради повинні приймати рішення про передачу до комунальної власності відповідних територіальних громад окремих об'єктів, спільної власності територіальних громад, які знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад.

Правонаступник районної ради району, ліквідованого Верховною Радою України, після припинення відповідних районних рад як юридичних осіб, але не пізніше 1 липня 2021 року, зобов’язаний передати у комунальну власність територіальних громад усі об’єкти спільної власності територіальних громад району, які знаходяться на території цих територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України.

{Пункт 10 розділу V доповнено новим абзацом згідно із Законом  № 1009-IX від 17.11.2020}

Правовий режим майна спільної власності територіальних громад визначається законом.

 

Витяг з Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності»

Стаття 6. Комісія з питань передачі об'єктів

1. Передача об'єктів здійснюється комісією з питань передачі об'єктів, до складу якої входять представники виконавчих органів відповідних рад, місцевих органів виконавчої влади, органів, уповноважених управляти державним майном, самоврядних організацій, фінансових органів, підприємств, трудових колективів підприємств, майно яких підлягає передачі.

 

Стаття 7. Умови передачі об'єктів

5. Передача оформляється актом приймання-передачі, який підписується головою і членами комісії. Форма акта приймання-передачі затверджується Кабінетом Міністрів України.

6. Право власності на об'єкт передачі виникає з дати підписання акта приймання-передачі, а у випадках, передбачених законом, - з дня державної реєстрації такого права.

{Частина шоста статті 7 в редакції Закону № 5245-VI від 06.09.2012}

 

Витяг з Господарського кодексу

 

Стаття 133. Правовий режим майна суб'єктів господарювання

1. Основу правового режиму майна суб'єктів господарювання, на якій базується їх господарська діяльність, становлять право власності та інші речові права - право господарського відання, право оперативного управління.

Господарська діяльність може здійснюватися також на основі інших речових прав (права володіння, права користування тощо), передбачених Цивільним кодексом України.

{Частина перша статті 133 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2424-IV від 04.02.2005}

2. Майно суб'єктів господарювання може бути закріплено на іншому праві відповідно до умов договору з власником майна.

{Частину третю статті 133 виключено на підставі Закону № 2424-IV від 04.02.2005}

4. Держава забезпечує рівний захист майнових прав усіх суб'єктів господарювання.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: