(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

2 Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 28.5.2021 16:27:51
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

від __________  2021 року              м. Сквира                             №      8-VIII

 

Про стан благоустрою населених пунктів

Сквирської міської територіальної громади

 

Заслухавши інформацію заступника Сквирського міського голови Віталія Черненка, на виконання розпорядження Сквирського міського голови від 12.03.2021 № 42-ОД  «Про проведення двомісячника санітарної очистки та благоустрою території Сквирської міської територіальної громади», рішення виконавчого комітету №12/13 від 18.05.2021 «Про проведення в громаді щорічної акції «За чисте довкілля та заходів з благоустрою та підтриманню чистоти в м. Сквира та населених пунктах громади», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території міста Сквира, затвердженими рішенням сесії Сквирської міської ради №159-10-VІ від 19 травня 2011 року, Сквирська міська рада VIII скликання 

 

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію заступника Сквирського міського голови Черненка В.В. «Про стан благоустрою населених пунктів Сквирської міської територіальної громади» взяти до відома (додається).

2. В.о. директора комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Музиці С.О., директору комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчуку О.П., старостам тримати на контролі питання щодо забезпечення належного санітарного стану в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій територіальної громади усіх форм власності забезпечити систематичне належне прибирання власних та закріплених за ними територій.

4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Віталія Черненка.

 

 

 

Голова виконкому                                                     Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

Секретар міської ради                                                                Т. Власюк

 

Заступник міського голови                                                         В.Черненко

 

Заступник міського голови                                                         В. Бачинська

 

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                          І. Кваша

 

 

ВИКОНАВЕЦЬ:

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства міської ради                                                    О.Степаненко

 

 

           Додаток

до рішення сесії

Сквирської міської ради

від _________ № ____

 

Інформація

Про стан благоустрою населених пунктів

Сквирської міської територіальної громади

 

На виконання заходів з проведення санітарної очистки та благоустрою території Сквирської міської територіальної громади, затверджених розпорядженням Сквирського міського голови від 12.03.2021 №42-ОД, з 15 березня по 15 травня 2021 року в населених пунктах Сквирської міської територіальної громади проведено двомісячник благоустрою та санітарної очистки.

На виконання заходів була організована робота по приведенню в належний стан вулиць та провулків населених пунктів громади,  територій підприємств, установ та організацій, прибудинкових територій житлового фонду, індивідуальних господарств громадян, берегів річок, пришляхових лісових смуг, зупинок громадського транспорту,обрізку дерев та кущів тощо.

Через засоби масової інформації було оголошено звернення до мешканців міста, приватних підприємців, трудових колективів та організацій про початок та завдання заходів з благоустрою міста.

Під час двомісячника благоустрою впорядковано території парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків. Здійснено благоустрій Меморіалу Слави, пам’ятників та братських могил, всіх кладовищ в населених пунктах громади.

Приведено в належний естетичний вигляд клумби та газони. Висаджено понад 100 дерев та 50 кущів. Побілено стовбури дерев на центральних вулицях міста, сільських населених пунктів та на територіях підприємств, установ, організацій. Комунальне підприємство «Сквираблагоустрій» провело кронування та санітарну обрізку аварійно-небезпечних дерев та кущів.

В ході двомісячника були проведені суботники та Всеукраїнська акція  “За чисте довкілля”. Прибрано території підприємств, установ та організацій.

КП «Сквираблагоустрій» проведено ямковий ремонт дорожнього покриття по вулицях Залізнична, Якушкіна, Богачевського, М.Рильського, Червона, Соборна.

До прибирання залучились не тільки працівники підприємств, установ та організацій, але й небайдужі мешканці громади, які доклали чимало зусиль до наведення порядку в улюблених куточках відпочинку,  біля своїх під’їздів, на дитячих майданчиках, на подвір’ях своїх дворів. 

Інспектором з благоустрою КП «Сквираблагоустрій» проводилися санітарні рейди щодо дотримання Правил благоустрою території міста Сквира.

 

 

Заступник Сквирського міського голови                Віталій ЧЕРНЕНКО

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: